Справа № 676/7297/25
Номер провадження 2/676/3600/25
04 листопада 2025 року м. Кам'янець - Подільський
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
в складі: головуючого - судді Бондара О.О.
з участю секретаря судового засідання Коротун В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на частку у домоволодінні за набувальною давністю,-
Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання права власності на частку у домоволодінні за набувальною давністю.
До початку судового розгляду представник позивача подав клопотання , в якому просить зобов'язати Головний центр обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України надати суду інформацію про перетинання державного кордону України ОСОБА_2 .
Відповідно до ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
При задоволенні клопотання суд враховує, що докази , на витребуванні яких заявлено клопотання , мають значення для вирішення спору.
На підставі викладеного, керуючись, ст.. 258 - 260 ЦПК України, суд, -
Ухвалив:
Клопотання задовольнити.
Зобов'язати Головний центр обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України надати суду інформацію про перетинання державного кордону України за період з 01 січня 2010 року по 01 листопада 2025 року громадянкою росії - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючої за адресою : АДРЕСА_1 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кам'янець-Подільського
міськрайонного суду Бондар О.О.