Справа № 420/15074/25
10 листопада 2025 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Танцюри К.О., розглянувши у письмовому провадженні справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ТОНША» до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю “ТОНША» до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення про припинення дії ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності №246/15-32-09-04-03 від 25.04.2025 року про припинення ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, виданої ТОВ “ТОНША» та розпорядження про припинення дії ліцензії на право на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643; зобов'язання Головне управління ДПС в Одеській області внести до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального відомості про те, що ліцензія на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, видана Товариству з обмеженою відповідальністю “ТОНША» вважається діючою з дати її припинення.
Ухвалою суду від 27.05.2025 відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
В обґрунтування позовних вимог представник позивача у позовній заяві зазначала, що не погоджується із прийняттям оскаржуваних рішень та просить суд їх скасувати. Як зазначила представник, підставою для прийняття оскаржуваних рішень стало встановлення контролюючим органом відсутності позивача за його місцезнаходженням.
Поряд з цим, відповідачем не здійснено будь-яких дій, направлених на складення та надсилання запиту на встановлення місцезнаходження платника податків до оперативного підрозділу органу ДПС, відповідний оперативний підрозділ не звертався до позивача для встановлення його місцезнаходження. Також позивачу не надсилався акт про неможливість проведення перевірки разом з копіями матеріалів. Більш того, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань вказано телефон позивача 0675565957 і жоден працівник відповідача не зв'язувався із позивачем за доступним відповідачу номером телефону. При цьому, представник зазначила, що вимоги щодо прибуття до місця зберігання протягом двох годин не розповсюджуються на позивача, у зв'язку із тим, що йому видано ліцензію на право оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі. Тобто, позивача не внесено до Єдиного реєстру місць зберігання за договорами про надання послуг із складського зберігання, адже ліцензія позивача не відповідає зазначеному типу ліцензій. Отже, як вказала представник позивача, акт про неможливість проведення перевірки не може встановлювати факт відсутності ліцензіата та/або його уповноважених осіб за місцезнаходженням та/або за місцем провадження діяльності, що зазначені в Єдиному реєстрі ліцензіатів та місць обігу пального, та є неналежним та недопустимим доказом.
10.06.2025 до суду від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву у якому відповідач вказав, що не погоджується із позовними вимогами позивача та просить суд відмовити у задоволенні позову. Так, відповідач вказав, що відповідно до наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 19.03.2024 року № 3287-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «ТОНША» та направлень від 20.03.2025 року № 5919/15-32-09-02-13 та № 5921/15-32-09-02-13 Головним управлінням ДПС в Одеській області з метою проведення фактичної перевірки і 10 годині 20 хвилин 27.03.2025 року здійснений вихід за фактичною адресою господарської одиниці ТОВ «ТОНША», код за ЄДРПОУ 39725243, а саме: Одеська область, м. Подільськ, вул. Івана Франка, буд. 57. За результатами виходу за фактичною адресою платника податків встановлене відсутність підприємства ТОВ «ТОНША» та встановлено що за адресою: Одеська область, м. Подільськ вул. Івана Франка, буд. 57 знаходиться житловий будинок, мешканці якого відсутні. Шляхом усного опитування сусідів, підтверджено, що підприємство за даною адресою не знаходиться. Також, відсутня вивіска щодо інформації про підприємство ТОВ «ТОНША», код ЄДРПОУ 39725243. У зв'язку з вищевикладеним, як вказав відповідач, провести фактичну перевірку ТОВ «ТОНША», не надалось можливим. Враховуючи вище викладене, на підставі пункту 10 частини другої статті 46 Закону України від 18.06.2024 № 3817-ІХ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», було прийнято рішення про припинення дії ліцензії на право оптової торгівлі, за відсутності місць оптової торгівлі реєстраційний номер 1990614202400643.
17.06.2025 до суду від представника позивача надійшла відповідь на відзив, згідно якої представник, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві, просить суд задовольнити позов у повному обсязі.
Дослідивши письмові докази по справі, судом встановлено наступне.
26.04.2024 року Товариством з обмеженою відповідальністю “ТОНША» отримано ліцензію на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі реєстраційний номер 990614202400643, терміном дії з 01.07.2024 року до 01.07.2029 року.
Розпорядженням ГУ ДПС у Одеській області від 25.04.2025 року №246/15-32-09-04-03 відповідно до пп. 10 п. 2 статті 46 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», вирішено припинити ліцензію на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі за реєстраційним номером 990614202400643 терміном дії з 01.07.2024 року до 01.07.2029 року, видану ТОВ «ТОНША», у зв'язку із встановленням факту відсутності суб'єкта господарювання за місцезнаходженням та/або за місцезнаходженням провадження діяльності, встановленого контролюючим органом у ході перевірки та зафіксований у відповідному акті про відсутність ліцензіата та/або уповноважених осіб.
Рішенням ГУ ДПС у Одеській області від 25.04.2025 року №246/15-32-09-04-03 вирішено припинити ліцензію на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі за реєстраційним номером 990614202400643 терміном дії з 01.07.2024 року до 01.07.2029 року, відповідно до пп. 10 п. 2 статті 46 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», у зв'язку із встановленням факту відсутності суб'єкта господарювання за місцезнаходженням та/ або за місцезнаходженням провадження діяльності, встановленого контролюючим органом у ході перевірки та зафіксований у відповідному акті про відсутність ліцензіата та/або уповноважених осіб.
Згідно вказаного рішення від 25.04.2025 року №246/15-32-09-04-03,зазначено, що ТОВ «ТОНША» та його посадові особи відсутні за місцезнаходженням, що зазначене в Єдиному реєстрі ліцензіатів та місць обігу пального, а саме: Одеська область, м. Подільськ, вул. Івана Франка, буд. 57 (акт про неможливість проведення фактичної перевірки від 27.03.2025 №2510/15-32-09-02-11/39725245).
Позивач, не погоджуючись із прийняттям вказаних рішень, звернувся до суду із цим позовом.
Відповідно до вимог ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19 грудня 1995р. №481/95ВР визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального на території України.
Статтею 1 Закону №481/95-ВР визначено, що ліцензія (спеціальний дозвіл) - документ, що засвідчує право суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) на провадження одного із зазначених у цьому Законі видів діяльності протягом визначеного строку; місце роздрібної торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.
Правове регулювання видачі та анулювання виданої суб'єкту господарювання ліцензії, зокрема на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі, визначає стаття 15 Закону №481/95-ВР.
Відповідно до приписів цієї статті оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності за наявності ліцензії.
Суб'єкти господарювання (у тому числі іноземні суб'єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) отримують ліцензії на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце оптової торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним - одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) або місцезнаходженням постійного представництва.
Ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного розпорядження на підставі, зокрема, встановлення факту відсутності суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) за місцезнаходженням та/або за місцезнаходженням провадження діяльності, які зазначені у виданій ліцензії.
Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб'єктом господарювання (у тому числі іноземним суб'єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) розпорядження про її анулювання в електронній формі засобами електронного зв'язку.
У відповідності до положень ч. 8 ст.46№481/95-ВР у разі адміністративного оскарження рішення територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, про припинення дії ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності відомості про те, що ліцензія вважається діючою з дати її припинення, вносяться посадовою особою центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, до Єдиного реєстру ліцензіатів з виробництва та обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, або до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального не пізніше наступного робочого дня за днем скасування рішення територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
У разі судового оскарження рішення територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, або центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, про припинення дії ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності відомості про те, що ліцензія вважається діючою з дати її припинення, вносяться посадовою особою відповідного територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику (у разі якщо ліцензія видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику), до Єдиного реєстру ліцензіатів з виробництва та обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, або до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального не пізніше наступного робочого дня за днем отримання таким територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, рішення суду, яке набрало законної сили та прийняте на користь ліцензіата.
Орган ліцензування у день внесення до Єдиного реєстру ліцензіатів з виробництва та обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, або до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального відомостей про те, що ліцензія вважається діючою з дати її припинення за результатом адміністративного або судового оскарження, направляє ліцензіату витяг із зазначеного реєстру в електронній формі у порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України.
У спірних правовідносинах позивач заперечує факт відсутності суб'єкта господарювання за місцезнаходженням, встановленого контролюючим органом у ході перевірки.
Порядок проведення фактичної перевірки врегульований статтею 80 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 80.1 ст.80 ПК України фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
Підпунктом 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 ПК України передбачено, що фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав: у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах і пального, та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, та/або масовими витратомірами, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального.
Згідно з пунктом 80.7 пункту 80 ПК України фактична перевірка проводиться двома і більше посадовими особами контролюючого органу у присутності посадових осіб суб'єкта господарювання або його представника та/або особи, що фактично здійснює розрахункові операції.
Відповідно до абзацу четвертого пункту 81.2 статті 81 ПК України у разі якщо при організації документальної планової та позапланової виїзної або фактичної перевірки встановлено неможливість її проведення, посадовими (службовими) особами контролюючого органу невідкладно складається та підписується акт про неможливість проведення перевірки, який не пізніше наступного робочого дня реєструється в контролюючому органі. До такого акта додаються матеріали, що підтверджують факти, наведені в такому акті. Зазначений акт та матеріали надсилаються контролюючим органом платнику податку в порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.
Наказом ДПС України №470 від 04 вересня 2020 року затверджено Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів Державної податкової служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків (далі - Методичні рекомендації), які розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс) та рекомендовано для застосування посадовими особами ДПС та її територіальних органів (далі органи ДПС) (з урахуванням визначених статтею 19-1 Кодексу функцій) при організації, проведенні та реалізації матеріалів документальних перевірок платників податків з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, фактичних перевірок щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, дотримання вимог законодавства щодо виробництва та обігу підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства стосовно укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), порядку розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги), а також тимчасово, на період до припинення або скасування дії воєнного стану в Україні, під час здійснення контролю за дотриманням платниками податків вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки).
Положеннями пункту 1.4.5 вищезазначених Методичних рекомендацій визначено організацію роботи у разі неможливості проведення перевірки у зв'язку з відсутністю платника податків за місцезнаходженням та передбачено, що у разі коли при організації документальної планової та позапланової виїзної або фактичної перевірки встановлено неможливість її проведення (у тому числі у зв'язку з відсутністю платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених) представників) за податковою адресою та/або адресою об'єктів оподаткування) посадовими (службовими) особами територіального органу ДПС/апарату ДПС, невідкладно складається у двох примірниках у довільній формі та підписується акт про неможливість проведення перевірки, що засвідчує цей факт.
У такому акті рекомендується зазначати інформацію про дату встановлення факту та причини неможливості проведення перевірки (у тому числі у зв'язку з відсутністю платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених) представників) за податковою адресою та/або адресою об'єктів оподаткування, у зв'язку з отриманням інформації оператора поштового зв'язку щодо неможливості вручення платнику податків або повернення без вручення письмового запиту територіальному органу ДПС/апарату ДПС про надання пояснень та їх документальних підтверджень, надісланого такому платнику податків з метою організації перевірки тощо), податкова адреса та/або адреса об'єктів оподаткування платника податків, за якою встановлено відсутність платника, інформацію про підстави для проведення перевірки (реквізити наказу, направлень тощо - зазначаються у випадку, якщо факт неможливості проведення перевірки встановлено після їх оформлення) та інші фактичні обставини, що засвідчують такі факти. До такого акта додаються матеріали, що підтверджують факти, наведені у такому акті.
Підрозділ органу ДПС, який здійснює (очолює) перевірку та встановив неможливість проведення перевірки у зв'язку з відсутністю платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених) представників) за податковою адресою, протягом 2 робочих днів з дня, наступного за днем складання цього акта, доповідною запискою повідомляє про це керівника (його заступника) відповідного органу ДПС та готує запит на встановлення місцезнаходження платника податків.
До запиту додаються копія акта про неможливість проведення перевірки у зв'язку з відсутністю платника податків за податковою адресою, копія наказу про проведення перевірки (у разі його складання) та інші документи (або їх копії), що підтверджують відсутність платника податків за місцезнаходженням.
Такий запит підписується керівником (його заступником або уповноваженою особою) органу ДПС, працівники якого здійснюють (очолюють) перевірку, реєструється та направляється у загальновстановленому порядку, визначеному відповідним нормативно-правовим актом до відповідного органу.
При отриманні органом ДПС від відповідного органу інформації щодо встановлення місцезнаходження платника податків, структурним підрозділом, який здійснює (очолює) перевірку (ініціатором запиту), вживаються заходи з організації та проведення перевірки платника податків.
Так, згідно акту про неможливість проведення перевірки від 27.03.2025 №2510/15-32-09-02-11/39725245, на виконання вимог наказу від 19.03.2025 №3287 «Про проведення фактичної перевірки», посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області 27.03.2025 о 10:30 год. здійснений вихід за адресою: Одеська обл., м.Подільськ, вул. Івана Франка 57 з метою проведення фактичної перевірки товариства. Встановлено факт відсутності підприємства ТОВ «ТОПША». За вказаною адресою знаходиться житловий будинок, мешканці якого відсутні. Шляхом усного опитування сусідів, підприємство за даною адресою не знаходиться.
Матеріали справи не містять відомостей щодо направлення контролюючим органом запиту на встановлення місцезнаходження платника податків із повідомлення керівника цього органу про відсутність платника податків за місцезнаходженням.
Водночас, в наявній в матеріалах справи фотографії не зафіксовано адреси місця провадження господарської діяльності позивача, а зафіксована будівля, яка не доводить відсутність Товариства з обмеженою відповідальністю “ТОНША», а фотокопія не містять дати і часу її фіксування.
При цьому, матеріали, що підтверджують факти, наведені в такому акті, в матеріалах справи відсутні, тоді як положення пункту 81.2 статті 81 ПК України та пункту 1.4.5 Методичних рекомендацій встановлюють імперативну вимогу щодо додання до акту про неможливість проведення перевірки відповідних матеріалів.
За таких обставин, сам лише акт про неможливість проведення перевірки, із доданою фотокарткою не є достатнім для того, щоб зробити висновок про доведеність факту відсутності платника податків за місцем здійснення діяльності.
Враховуючи наведене, суд приходить висновку про обґрунтованість позовних вимог позивача про: визнання протиправним та скасування рішення про припинення дії ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності №246/15-32-09-04-03 від 25.04.2025 року про припинення ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, виданої ТОВ “ТОНША» та розпорядження про припинення дії ліцензії на право на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643; зобов'язання Головне управління ДПС в Одеській області внести до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального відомості про те, що ліцензія на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, видана Товариству з обмеженою відповідальністю “ТОНША» вважається діючою з дати її припинення.
Відповідно до ч.2 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно;розсудливо;з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації;пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Оцінивши кожен доказ, який є у справі щодо його належності, допустимості, достовірності та їх достатності і взаємного зв'язку у сукупності, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд вважає позов є таким, що підлягає задоволенню.
Частиною 1 ст. 139 КАС України визначено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Враховуючи те, що суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог позивача, суд вважає, що наявні підстави для стягнення з Головного управління ДПС в Одеській області на користь позивача 4844,80 грн. сплаченого ним судового збору.
Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295, 382 КАС України, суд, -
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю “ТОНША» -задовольнити.
Визнати протиправними та скасувати рішення про припинення дії ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності №246/15-32-09-04-03 від 25.04.2025 року про припинення ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, виданої ТОВ “ТОНША» та розпорядження про припинення дії ліцензії на право на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643.
Зобов'язати Головне управління ДПС в Одеській області внести до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального відомості про те, що ліцензія на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним реєстраційний номер 990614202400643, видана Товариству з обмеженою відповідальністю “ТОНША» вважається діючою з дати її припинення.
Стягнути з Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ44069166, м.Одеса, вул. Семінарська 5) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “ТОНША» (код ЄДРПОУ 39725245, Одеська обл., м.Подільськ, вул. Івана Франка 57) судовий збір у розмірі 4844,80 грн.(чотири тисячі вісімсот сорок чотири гривні вісімдесят копійок).
Рішення набирає законної сили згідно ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст. 293, 295 та п. 15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя К.О. Танцюра