Справа №377/990/25
Провадження №2/377/568/25
04 листопада 2025 року Славутицький міський суд Київської області у складі: головуючої - судді Теремецької Н.Ф., за участю секретаря судового засідання - Кононової Н.О., за відсутності учасників справи, розглядаючи у відкритому підготовчому засіданні у залі суду в м. Славутичі в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , від імені якого діє представник - адвокат Кебкало Тетяна Михайлівна, до ОСОБА_2 про стягнення майнової шкоди, завданої вчиненням адміністративного правопорушення,-
25 вересня 2025 року до суду в системі «Електронний суд» надійшла позовна заява, у якій позивач, від імені якого діє представник - адвокат Кебкало Тетяна Михайлівна, посилаючись на статті 15-16, 22, 1166, 1192 ЦК України, просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 на його користь відшкодування майнової шкоди, завданої вчиненням адміністративного правопорушення, в сумі 76 708,99 гривень.
Ухвалою судді від 06 жовтня 2025 року після виконання вимог, передбачених частиною шостою статті 187 ЦПК України, було прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, визначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 04 листопада 2025 року.
04 листопада 2025 року до суду в системі «Електронний суд» від представника позивача - адвоката Кебкало Т.М. надійшло клопотання про витребування доказів, в якому вона, з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, просила витребувати із Славутицького міського суду Київської області матеріали справи про адміністративне правопорушення № 377/963/24 відносно ОСОБА_2 , передбаченого статтею 173 КУпАП, для огляду в судовому засіданні.
Позивач та його представник адвокат Кебкало Т.М. у призначене підготовче засідання не з'явилися, про дату, час та місце підготовчого засідання повідомлені належним чином, до суду в системі «Електронний суд» від представника позивача - адвоката Кебкало Т.М. надійшла заява, в якій вона просила підготовче засідання, призначене на 04 листопада 2025 року, провести за її відсутності та відсутності позивача, і розглянути клопотання про витребування доказів.
Відповідач ОСОБА_2 в призначене підготовче засідання не з'явився, про дату, час та місце підготовчого засідання повідомлений належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, яке знаходиться в матеріалах справи. Від представника відповідача - адвоката Кушнеренка Є.Ю. на електронну адресу суду надійшла заява, в якій він просив розглядати справу без його участі.
Відповідно до частини другої статті 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
З огляду на викладене, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Дослідивши клопотання представника позивача - адвоката Кебкало Т.М. про витребування доказів, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до частини першої статті 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Враховуючи, що доказ, який просить витребувати представник позивача - адвокат Кебкало Т.М., має істотне значення для вирішення даної справи, і не може бути наданий самостійно представником позивача, то клопотання про витребування доказів слід визнати обґрунтованим та задовольнити.
Виходячи із змісту пункту 4 частини п'ятої статті 198 ЦПК України необхідно оголосити перерву у підготовчому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись статтями 84, 198 ЦПК України, -
Клопотання представника позивача - адвоката Кебкало Тетяни Михайлівни про витребування доказів задовольнити.
Витребувати від Славутицького міського суду Київської області (Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, Деснянський квартал, будинок 3-а) матеріали справи про адміністративне правопорушення № 377/963/24 відносно ОСОБА_2 , передбачене статтею 173 КУпАП, для огляду в судовому засіданні.
Роз'яснити відповідно до положень статті 84 ЦПК України, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.
Витребувані судом докази мають бути надані протягом п'яти днів з моменту отримання копії даної ухвали.
Оголосити перерву у підготовчому засіданні до 14 листопада 2025 року 11 години 00 хвилин.
У судове засідання викликати позивача ОСОБА_1 , представника позивача - адвоката Кебкало Т.М., відповідача ОСОБА_2 , представника відповідача- адвоката Кушнеренка Є.Ю..
Копію ухвали направити сторонам довідома, а Славутицькому міському суду Київської області - до виконання.
Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud1023.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала підписана 04 листопада 2025 року.
Суддя Н. Ф. Теремецька