Справа № 461/8845/25
Провадження № 1-кс/461/6646/25
04.11.2025 року м. Львів
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши погоджене прокурором клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні за № 12025140000001046, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України,-
До суду надійшло відповідне клопотання слідчого, в якому зазначено наступне.
Досудове розслідування розпочате на підставі рапорту співробітника УСР у Львівській області ДСР НПУ, з якого вбачається наступне, що службові особи КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , організували злочинну схему зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших фізичних і юридичних осіб., під час організації надання медичних послуг передбачених програмою медичних гарантій та відповідним договором між ІНФОРМАЦІЯ_2 (надалі ІНФОРМАЦІЯ_3 ) та КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Так, в ході досудового розслідування встановлено, що між КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (надалі КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 ») та ІНФОРМАЦІЯ_3 укладено Договір № 0929-Е125-Р000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Згідно вищевказаного договору надавача, КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 ». зобов'язується надавати медичні послуги за програмою медичних гарантій пацієнтам, а замовник зобов'язується оплачувати такі послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів. Так, стало відомо, що медичні поснули за програмою медичних гарантій, працівниками КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надаються за адресою: АДРЕСА_1 . Встановлено, що працівники КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » здійснюючи первинний прийом пацієнтів, з метою отримання подальшої неправомірної вигоди, скеровує останніх для проведення діагностичних послуг та хірургічного втручання, зокрема коронографія та т.з. «стентування» до ОСОБА_4 . Надалі працівники КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надають усно незаконні вказівки персоналу даного медичного закладу,щодо скерування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні до суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність за місцем знаходження КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 », зокрема: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », КП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », з метою придбання медичних виробів та матеріалів, по т.з. «списку» під час надання безкоштовних медичних послуг передбачених Договором № 0929-Е125-Р000. Однак, під час детального аналізу системи «Prozorro» та в ході здійснення оперативно-розшукової діяльності, стало відомо, що закупівля медичної продукції, яка є необхідною для надання безоплатних медичних послуг здійснюється згідно чинного законодавства, а саме через вищевказану електронну систему публічних закупівель та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_9 ».
Окрім цього, зловживаючи своїм службовим становищем гр. ОСОБА_4 , надає незаконні вказівки, щодо сприяння написання пацієнтом заяви на отримання «стенту», який реалізовується пацієнту під виглядом «благодійної допомоги». Для реалізації незаконних дій гр. ОСОБА_4 заручився підтримкою гр. ОСОБА_5 - заступника директора з медсестринства. Остання є матеріально відповідальною особою, що відповідає за облік та зберігання матеріальних цінностей необхідних для реалізації умов Договору N?0929-E125-P000.
Так, згідно п.36 вищевказаного договору - «Надавач не має права висувати незаконну вимогу щодо оплати за надані медичні послуги, включаючи оплату лікарських засобів та медичних виробів, що входять до програми медичних гарантій і які надаються пацієнту безоплатно згідно з цим договором, пацієнтами (іншими особами, пов'язаними з пацієнтами) в будь-якій формі, яка є попередньою чи наступною умовою для отримання пацієнтами медичних послуг, що надаються згідно з цим договором, і повинен здійснювати контроль за тим, щоб працівники надавача та підрядники не вимагали від пацієнтів таку винагороду. Порушення зазначених вимог є підставою для притягнення відповідальності надавача у порядку, передбаченому законом та цим договором».
Окрім цього, в ході виконання доручення, встановлено, що адміністративне приміщення за адресою: АДРЕСА_1 - ймовірно не відповідає ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з медичної практики, зокрема щодо так званого принципу «доступності». Також, стало відомо, що КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надає медичні послуги за «4 пакетом НСЗУ», що включає в себе діагностичну послугу КТ (Комп?ютерна томографія). Однак, необхідне обладнання у володінні чи користуванні відсутнє, але натомість наявний договір про співпрацю з КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_10 ». Слід зазначити, що Пунктом 11 Договору N?0929-E125-P000 передбачено, що протягом строку дії Договору кожне місце надання медичних послуг повинне відповідати державним санітарним нормам і правилам, ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з медичної практики, галузевим стандартам у сфері охорони здоров?я, іншим умовам, передбачених законом, вимогам примірних табелів матеріально-технічного оснащення. Таким чином, організація медичних послуг здійснюється всупереч умовам Договору N?0929-E125-Р000. Згідно пункту 19, абзацу 7 надавач послуг зобов'язується «…забезпечувати реалізацію пацієнтами їх прав на отримання медичних послуг та відшкодовувати збитки, завдані пацієнтам у зв'язку з порушенням вимог цього договору надавачем або його підрядниками, зокрема, в частині заборони вимагання від пацієнта оплати за медичні послуги, медичні вироби чи лікарські засоби, які надавач зобов'язаний надавати пацієнтам безоплатно за цим договором».
Також, під час виконання доручення стало відомо, що в адміністративному приміщенні КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » здійснює господарську діяльність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » Код ЄДРПОУ НОМЕР_2 (Центр діагностики ОСОБА_6 ), директор - ОСОБА_7 . Вищевказаний суб'єкт господарської діяльності надає послуги з Комп'ютерної Томографії (КТ). Оперативним шляхом встановлено, що пацієнти КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » при необхідності проведення комп'ютерної томографії, скеровуються медичними працівниками до ІНФОРМАЦІЯ_12 , де послуга останнім надається на платній основі, всупереч умовам договору з ІНФОРМАЦІЯ_3 . Таким чином, договір, укладений між КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_10 », ймовірно, є фіктивним.
В ході виконання таких програм, одним із порушень є примушування пацієнтів платити за медичні послуги, які вже повністю покриваються Програмою медичних гарантій НСЗУ. Це може проявлятися у прямому вимаганні коштів за самі послуги, за укладання декларацій з лікарем, або за купівлю ліків чи розхідних матеріалів (наприклад, стерильних наборів, рентгенівських плівок), які мають бути безоплатними.
Внесення службовими особами медичного закладу неправдивих даних до електронних медичних інформаційних систем. Це може бути поява записів про послуги, які фактично не були отримані пацієнтом (так звані "фантомні послуги"), або реєстрація неіснуючих пацієнтів ("мертві душі"). Основна мета таких дій - штучно завищити обсяг наданих послуг або кількість обслугованих пацієнтів для отримання більшого відшкодування від ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Слідчий зазначає, що отримання доступу до документів має істотне значення для встановлення усіх обставин у вказаному кримінальному провадженні та унеможливить їх зміну або знищення у зв'язку із збігом термінів зберігання вищезазначеної документації та інформації чи з інших причин, а також з метою забезпечення можливості перевірити достовірність вказаних у документах відомостей, так як іншим способом неможливо довести обставини, які передбачається довести в ході проведення досудового розслідування за допомогою цих документів та речей. Тому слідчий просить клопотання задоволити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_13 у судове засідання не з'явився, належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи.
Слідчий в судове засідання не прибув. Належним чином був повідомлений про день, час та місце розгляду справи. Відповідно до клопотання просить проводити розгляд справи у його відсутності.
Неявка учасників судового процесу, повідомлених належним чином про час та місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду клопотання у їх відсутності.
11.09.2025 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12025140000001046 внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
Клопотання про тимчасовий доступ до документів відповідає вимогам ст.160 КПК України.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю.
Відповідно до вимог ч.ч.5,6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Ст. 162 КПК України передбачено, що до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать:1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації;2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю;3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій;4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю;5) відомості, які можуть становити банківську таємницю;6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру;7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо;8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних;9) державна таємниця.
Таким чином, інформація, яку просить отримати в цьому клопотанні сторона кримінального провадження відноситься до охоронюваної законом таємниці.
Відповідно до ч.7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Дослідивши клопотання, копії матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, слідчий суддя дійшов до висновку, що клопотання слідчого є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
В ході досудового розслідування встановлено, що між КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (надалі КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 ») та ІНФОРМАЦІЯ_3 укладено Договір № 0929-Е125-Р000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Згідно вищевказаного договору надавача, КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 ». зобов'язується надавати медичні послуги за програмою медичних гарантій пацієнтам, а замовник зобов'язується оплачувати такі послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів. Так, стало відомо, що медичні поснули за програмою медичних гарантій, працівниками КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надаються за адресою: АДРЕСА_1 . Встановлено, що працівники КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » здійснюючи первинний прийом пацієнтів, з метою отримання подальшої неправомірної вигоди, скеровує останніх для проведення діагностичних послуг та хірургічного втручання, зокрема коронографія та т.з. «стентування» до ОСОБА_4 . Надалі працівники КНР ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надають усно незаконні вказівки персоналу даного медичного закладу,щодо скерування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні до суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність за місцем знаходження КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 », зокрема: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », КП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », з метою придбання медичних виробів та матеріалів, по т.з. «списку» під час надання безкоштовних медичних послуг передбачених Договором № 0929-Е125-Р000. Однак, під час детального аналізу системи «Prozorro» та в ході здійснення оперативно-розшукової діяльності, стало відомо, що закупівля медичної продукції, яка є необхідною для надання безоплатних медичних послуг здійснюється згідно чинного законодавства, а саме через вищевказану електронну систему публічних закупівель та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_9 ».
Окрім цього, зловживаючи своїм службовим становищем гр. ОСОБА_4 , надає незаконні вказівки, щодо сприяння написання пацієнтом заяви на отримання «стенту», який реалізовується пацієнту під виглядом «благодійної допомоги». Для реалізації незаконних дій гр. ОСОБА_4 заручився підтримкою гр. ОСОБА_5 - заступника директора з медсестринства. Остання є матеріально відповідальною особою, що відповідає за облік та зберігання матеріальних цінностей необхідних для реалізації умов Договору №0929-E125-P000.
Так, згідно п.36 вищевказаного договору - «Надавач не має права висувати незаконну вимогу щодо оплати за надані медичні послуги, включаючи оплату лікарських засобів та медичних виробів, що входять до програми медичних гарантій і які надаються пацієнту безоплатно згідно з цим договором, пацієнтами (іншими особами, пов'язаними з пацієнтами) в будь-якій формі, яка є попередньою чи наступною умовою для отримання пацієнтами медичних послуг, що надаються згідно з цим договором, і повинен здійснювати контроль за тим, щоб працівники надавача та підрядники не вимагали від пацієнтів таку винагороду. Порушення зазначених вимог є підставою для притягнення відповідальності надавача у порядку, передбаченому законом та цим договором».
Окрім цього, в ході виконання доручення, встановлено, що адміністративне приміщення за адресою: АДРЕСА_1 - ймовірно не відповідає ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з медичної практики, зокрема щодо так званого принципу «доступності». Також, стало відомо, що КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_4 » надає медичні послуги за «4 пакетом НСЗУ», що включає в себе діагностичну послугу КТ (Комп?ютерна томографія). Однак, необхідне обладнання у володінні чи користуванні відсутнє, але натомість наявний договір про співпрацю з КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_10 ». Слід зазначити, що Пунктом 11 Договору N?0929-E125-P000 передбачено, що протягом строку дії Договору кожне місце надання медичних послуг повинне відповідати державним санітарним нормам і правилам, ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з медичної практики, галузевим стандартам у сфері охорони здоров?я, іншим умовам, передбачених законом, вимогам примірних табелів матеріально-технічного оснащення. Таким чином, організація медичних послуг здійснюється всупереч умовам Договору N?0929-E125-Р000. Згідно пункту 19, абзацу 7 надавач послуг зобов'язується «…забезпечувати реалізацію пацієнтами їх прав на отримання медичних послуг та відшкодовувати збитки, завдані пацієнтам у зв'язку з порушенням вимог цього договору надавачем або його підрядниками, зокрема, в частині заборони вимагання від пацієнта оплати за медичні послуги, медичні вироби чи лікарські засоби, які надавач зобов'язаний надавати пацієнтам безоплатно за цим договором».
Також, під час виконання доручення стало відомо, що в адміністративному приміщенні КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » здійснює господарську діяльність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » Код ЄДРПОУ НОМЕР_2 (Центр діагностики ОСОБА_6 ), директор - ОСОБА_7 . Вищевказаний суб'єкт господарської діяльності надає послуги з Комп'ютерної Томографії (КТ). Оперативним шляхом встановлено, що пацієнти КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » при необхідності проведення комп'ютерної томографії, скеровуються медичними працівниками до ІНФОРМАЦІЯ_12 , де послуга останнім надається на платній основі, всупереч умовам договору з ІНФОРМАЦІЯ_3 . Таким чином, договір, укладений між КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_10 », ймовірно, є фіктивним.
Слідчий довів, що відомості та інформація мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, кола осіб причетних до вчинення вказаного злочину. Дані відомості та інформація мають значення доказів у кримінальному провадженні.
Установлено, що відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19.10.2017 держава гарантує повну оплату згідно з тарифом за рахунок коштів Державного бюджету України надання громадянам необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, що передбачені програмою медичних гарантій.
Відповідно до положень Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» електронна система охорони здоров'я - інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління інформацією про охорону здоров'я, у тому числі медичною інформацією, шляхом створення, розміщення, оприлюднення та обміну інформацією, даними і документами в електронному вигляді, до складу якої входять центральна база даних та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією, даними та документами через відкритий програмний інтерфейс (API).
Відповідно до норм Положення про ІНФОРМАЦІЯ_14 , затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1101 від 27.12.2017 -НСЗУ виконує функції замовника медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій; укладає, змінює та припиняє договори про медичне обслуговування населення та договори про реімбурсацію; здійснює заходи, що забезпечують цільове та ефективне використання коштів за програмою медичних гарантій у тому числі заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг вимог, установлених порядком використання коштів програми медичних гарантій, умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 “Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» (Офіційний вісник України, 2018 р., № 45, ст. 1570) - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1067, а також моніторинг виконання договорів про реімбурсацію аптечними закладами.
Відповідно до умов Типової форми договору про медичне обслуговування населення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 410 від 25.04.2018 надавач зобов'язаний подати звіт про медичні послуги за формою, наданою замовником в якому зазначаються назва звіту, дата його складання, найменування надавача, посади відповідальних осіб надавача та замовника із зазначенням їх прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), а також перелік та обсяг наданих медичних послуг, які підлягають оплаті за звітний період. Звіт про медичні послуги є первинним документом. Звіт про медичні послуги формується на підставі інформації, що міститься в системі, медичної документації та інших документів, що підтверджують факт надання пацієнтам медичної допомоги відповідно до законодавства.
Відповідно до Порядку функціонування електронної системи здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 411 від 25.04.2015 до складу електронної системи охорони здоров'я входять центральна база даних та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматизований обмін інформацією, даними та документами через відкритий програмний інтерфейс (АРI). Власником центральної бази даних, у тому числі майнових прав на програмне забезпечення центральної бази даних, є держава у особі ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Таким чином, слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
- перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи;
- відомості та інформація, у зв'язку з якими подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
- вище перелічені відомості та інформація можуть використовуватись як докази, та іншими способами неможливо довести ті обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Стороною обвинувачення доведена можливість використання як доказів відомостей, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_13 , та неможливість іншими способами довести обставини (встановити особу), які передбачається довести (встановити) за допомогою цих документів.
Слідчий довів, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження.
Потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого.
Завдання, для виконання якого слідчий звертається із клопотанням може бути виконане.
Оцінюючи надані стороною обвинувачення докази слідчий суддя вважає їх належними та допустимими, їх сукупність та взаємозв'язок між ними достатній для прийняття процесуального рішення про тимчасовий доступ.
Враховуючи вищевикладене, а також правові підстави для тимчасового доступу, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, наслідки, розумність та співрозмірність тимчасового доступу завданням кримінального провадження, наявність об'єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, приймаючи до уваги неможливість досягнення мети, на яку посилається слідчий, без застосування цих заходів, вважаю, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 159, 162 - 166, 369, 372 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого - задоволити.
Надатистаршому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 та іншим слідчим у кримінальному провадженні № 12025140000001046, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, що входять до складу слідчої групи, тимчасовий доступ до оригіналів документів та інформації у електронному вигляді, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_14 (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_2 , а саме оригіналів наступних документів:
- укладених договорів між ІНФОРМАЦІЯ_2 та КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за період з 01.01.2024 року по дату розгляду клопотання року, з усіма додатками, додатковими договорами; документи, які були подані КНП ЛОР « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на підтвердження наявності відповідної матеріально-технічної бази, про дозволи на зайняття відповідною медичною діяльністю та інші; розшифровки у розрізі місяців (у разі технічної можливості - у розрізі року), що містять назву надавача, його ідентифікатор; відомості про осіб, які підписали звіт; джерело даних; ID медичного запису; адресу надання медичних послуг; тип направлення; програму фінансування; ID направлення; посаду лікаря з електронного направлення; ЄДРПОУ з паперового направлення; ID епізоду; початок періоду дії епізоду; тип епізоду; кількість діагностичних звітів; кількість процедур; клас взаємодії; тип взаємодії; підстава звернення; результат лікування; статус взаємодії; факт внесення до ЕСОЗ; дату взаємодії (стац. - дата виписки); пріоритет; основний діагноз; код основного діагнозу; хронічну хворобу; статус достовірності; клінічний статус; додаткові діагнози; коди додаткових діагнозів; спростовані та помилкові додаткові діагнози; коди спростованих та помилкових додаткових діагнозів; послуги у взаємодії; коди послуг у взаємодії; посаду лікаря, що створив взаємодію; лікаря, що створив взаємодію; ID діагностичного звіту; дата діагностичного звіту; послуги діагностичного звіту; коди послуг діагностичного звіту; посаду лікаря з ДЗ; лікаря з ДЗ; ID процедури; дати процедури; послуги процедури; коди послуги процедури; посада лікаря, що проводив процедуру; лікаря, що проводив процедуру; стать пацієнта; унікальний код пацієнта; АДСГ; № пакету; назви пакету; номеру послуги; назви послуги; коментар щодо причин невключення в оплату; наявність помилок/коментарів при групуванні; конфліктні діагнози/процедури по віку; конфліктні діагнози/процедури (по статі); наявність декларації, звіту кількістю і обсягом оплат в розрізі лікарів, пакетів медичних послуг.
Строк дії ухвали до 27.12.2025 р.
Роз'яснити, що у випадку невиконання цієї ухвали, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.
Контроль за виконанням ухвали покласти на старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 .
Ухвала остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1