Справа № 136/1637/24
Провадження № 22-ц/801/2468/2025
Категорія: 45
Головуючий у суді 1-ї інстанції Присяжний О. І.
Доповідач:Рибчинський В. П.
24 жовтня 2025 рокуСправа № 136/1637/24м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати
у цивільних справах:
судді -доповідача: Рибчинського В.П.,
суддів: Копаничук С.Г., Оніщука В.В.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Даденко Наталії Петрівни на рішення Липовецького районного суду Вінницької області від 29 вересня 2025 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп», про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, -
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на оскарження судового рішення, та в строк, встановлений ст. 354 ЦПК України.
Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 356, 359 ЦПК України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Даденко Наталії Петрівни на рішення Липовецького районного суду Вінницької області від 29 вересня 2025 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп», про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
Надати учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу до 07 листопада 2025 року.
Витребувати з Липовецького районного суду Вінницької області цивільну справу №136/1637/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп», про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: В.П. Рибчинський
Судді: С.Г. Копаничук
В.В. Оніщук