Ухвала від 20.10.2025 по справі 521/9505/25

Номер провадження: 22-ц/813/8004/25

Справа № 521/9505/25

Головуючий у першій інстанції Бобуйок І. А.

Доповідач Сегеда С. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

20.10.2025 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: Сегеди С.М. (суддя - доповідач), Громіка Р.Д., Комлевої О.С., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою заступника керівника Одеської обласної прокуратури на рішення Хаджибейського районного суду м. Одеси від 23 вересня 2025 року по справі за позовом заступника керівника Хаджибейської окружної прокуратури міста Одеси в інтересах держави в особі Одеської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Хаджибейського районного суду м. Одеси від 23 вересня 2025 року у задоволенні вищезазначеного позову - відмовлено.

Не погодившись з вищезазначеним судовим рішенням заступник керівника Одеської обласної прокуратури подав апеляційну скаргу.

Оскаржуване рішення ухвалено 23 вересня 2025 року. Повний текст складено 25 вересня 2025 року. Апеляційна скарга подана 10 жовтня 2025 року, що підтверджується трекінгом на поштовому конверті.

Отже, апеляційна скарга подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження рішення суду.

Судовий збір, передбачений Законом України «Про судовий збір», сплачено в повному обсязі.

Форма і зміст апеляційної скарги відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Підстав для повернення апеляційної скарги, залишення її без руху, відмови у відкритті провадження або повернення справи до суду першої інстанції не вбачається.

На підставі наведеного, керуючись ст. 354, 359 ЦПК України, апеляційний суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою заступника керівника Одеської обласної прокуратури на рішення Хаджибейського районного суду м. Одеси від 23 вересня 2025 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати скаржник.

Копію цієї ухвали та копію апеляційної скарги разом з доданими до неї матеріалами направити іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи право подати до Одеського апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі у десятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали та апеляційної скарги, який за формою і змістом має відповідати ст. 360 ЦПК України, із одночасним наданням доказів надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції (ч. 3ст. 360 ЦПК України).

Роз'яснити учасникам справи право брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку, передбаченому ст. 212 ЦПК України.

Витребувати Хаджибейського районного суду м. Одеси цивільну справу за №521/9505/25 шляхом надіслання вказаної справи на адресу Одеського апеляційного суду у найкоротший строк.

Звернути увагу, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов'язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами», який введено в дію з 18 жовтня 2023 року, передбачено обов'язкову наявність електронного кабінету в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі для адвокатів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, судових експертів, органів державної влади та інших державних органів, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб.

Інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет - https://court.gov.ua/fair/sud4813/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням https://reyestr.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді С.М. Сегеда

Р.Д. Громік

О.С. Комлева

Попередній документ
131181543
Наступний документ
131181545
Інформація про рішення:
№ рішення: 131181544
№ справи: 521/9505/25
Дата рішення: 20.10.2025
Дата публікації: 24.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Одеський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (02.03.2026)
Дата надходження: 17.10.2025
Предмет позову: Заступник керівника Хаджибейської окружної прокуратури міста Одеси в інтересах держави в особі Одеської міської ради до Пилипа Івана Петровича про стягнення заборгованості.
Розклад засідань:
16.07.2025 10:30 Малиновський районний суд м.Одеси
23.09.2025 13:00 Малиновський районний суд м.Одеси
30.12.2025 14:00 Одеський апеляційний суд
24.02.2026 15:00 Одеський апеляційний суд
26.05.2026 15:00 Одеський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
СЕГЕДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
СЕГЕДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
відповідач:
Пилип Іван Іванович
позивач:
Заступник керівника Одеської обласної прокуратури
Заступник керівника Хаджибейської окружної прокуратури міста Одеси
Одеська міська рада
Одеська міськаї рада
Одеської міської ради
заявник:
Заступник керівника Малиновсьокї окружної прокуратури Стадник Сергій Олександрович Малиновська окружна прокуратура м. Одеси
Малиновська окружна прокуратура м. Одеси
представник відповідача:
Подорожній Андрій Сергійович
представник заявника:
Заступник керівника Малиновсьокї окружної прокуратури Стадник Сергій Олександрович Малиновська окружна прокуратура м. Одеси
прокурор:
Стадник Сергій Олександрович
суддя-учасник колегії:
ГРОМІК РУСЛАН ДМИТРОВИЧ
КОМЛЕВА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА