Ухвала від 10.10.2025 по справі 600/514/25-а

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення до судового розгляду

10 жовтня 2025 р. м. Чернівці Справа № 600/514/25-а

Чернівецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Сіжук О.В.,

розглянувши заяву представника позивача про встановлення або зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області про визнання протиправними дії щодо відмови здійснити перерахунок та виплату пенсії на підставі довідки про розмір грошового забезпечення від 13.01.2025 №ХЖ 15407, виданої ІНФОРМАЦІЯ_1 ; зобов'язати здійснити з 01.04.2019 перерахунок та виплату пенсії на підставі виданої ІНФОРМАЦІЯ_1 довідки від 13.01.2025 №ХЖ 15407.

Рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду від 30.04.2025 у справі №600/514/25-а адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії задовольнити повністю; визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області щодо відмови ОСОБА_1 в проведенні перерахунку та виплати пенсії на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_2 від 13.01.2025 №ХЖ15407, виданої станом на 05.03.2019; зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області здійснити ОСОБА_1 перерахунок пенсії з 01.04.2019 на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_2 від 13.01.2025 №ХЖ15407 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019; стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) гривень 20 копійок.

Представник ОСОБА_1 звернувся до Чернівецького окружного адміністративного суду із заявою, в якій просить змінити спосіб і порядок виконання рішення суду від 30.04.2025 у справі №600/514/25-а в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області здійснити виплату різниці між фактично сплаченою та належною до сплати сумою пенсії позивачу, починаючи з 01.04.2019, встановивши новий спосіб і порядок виконання рішення, а саме: стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на користь позивача різницю між фактично сплаченою та належною до сплати сумою пенсії у сумі 270188,06 грн.

За приписами частин першої та другої статті 378 КАС України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.

Заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у двадцятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

За наведених обставин, суд вважає за доцільне призначити до судового розгляду заяву про зміну способу виконання судового рішення до розгляду у судовому засіданні.

На підставі викладеного та керуючись статтями 241, 243, 248 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Призначити до розгляду заяву зміну способу і порядку виконання судового рішення від 30.04.2025 у справі №600/514/25-а у відкритому судовому засіданні на 22.10.2025 о 14 год. 30 хв. в залі судових засідань Чернівецького окружного адміністративного суду, розташованого за адресою: місто Чернівці, вулиця Садова, 1-І.

Заява буде розглядатись суддею одноособово.

Запропонувати заінтересованим особам та особам, які беруть участь справі подати до суду у строк до 17.10.2025 письмові пояснення з приводу поданої заяви та документи, які у них є.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Сіжук Ольга Володимирівна

Попередній документ
130904332
Наступний документ
130904334
Інформація про рішення:
№ рішення: 130904333
№ справи: 600/514/25-а
Дата рішення: 10.10.2025
Дата публікації: 13.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Чернівецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (03.11.2025)
Дата надходження: 30.10.2025
Предмет позову: визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити дії
Розклад засідань:
22.10.2025 14:30 Чернівецький окружний адміністративний суд