Ухвала від 07.10.2025 по справі 420/11792/24

Справа № 420/11792/24

УХВАЛА

07 жовтня 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Пекного А.С., розглянувши звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про виконання судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії задоволено частково.

Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо непроведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.02.2023 року на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 11.04.2024 року № ЮО108898.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83, код ЄДРПОУ 20987385) з 01.02.2023 року здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 11.04.2024 року № ЮО108898 та здійснити виплату недоотриманих з 01.02.2023 року сум.

У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

15.08.2025 ОСОБА_1 (далі - заявник) звернувся до суду із заявою про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення.

Ухвалою суду від 25.08.2025 заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 задоволено частково.

Встановлено судовий контроль за виконанням рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області протягом тридцяти днів з дня набрання даною ухвалою законної сили подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання рішення суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

У задоволенні іншої частини заяви відмовлено.

18.09.2025 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області подано звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Ухвалою суду від 29.09.2025 відмовлено Головному управління Пенсійного фонду України в Одеській області у прийнятті звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Встановлено Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області новий строк для подачі звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 та зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області подати суду звіт про виконання судового рішення протягом одного місяця з дня отримання цієї ухвали про встановлення нового строку для подання звіту.

Накладено на керівника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області ОСОБА_2 штраф за невиконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 у розмірі 60560 (шістдесят тисяч п'ятсот шістдесят) грн 00 коп.

Стягнуто з керівника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Буряченка Олександра Євгеновича на користь ОСОБА_1 штраф у розмірі 30280 (тридцять тисяч двісті вісімдесят) грн 00 коп.

Стягнуто з керівника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області ОСОБА_2 на користь Державного бюджету України штраф у сумі 30280 (тридцять тисяч двісті вісімдесят) грн 00 коп.

02.10.2025 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області подано звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Так, відповідач зазначає, що станом на момент подання даного клопотання до Одеського окружного адміністративного суду ОСОБА_1 отримує пенсію, перераховану на підставі оновленої довідки №ЮО108898 від 08.11.2024. При цьому, заборгованість по справі № 420/11792/24 відсутня (перерахунок по довідці №ЮО108898 від 11.04.2024), оскільки при проведенні перерахунку пенсії на підставі оновленої довідки №ЮО108898 від 08.11.2024 року розмір грошового забезпечення позивача збільшився (рішення ООАС по справі № 420/35351/24) та виплата різниці пенсії включена до заборгованості за рішенням суду по справі № 420/12944/25, яким знято обмеження максимального розміру пенсії з 01.02.2023.

Таким чином, Головним управлінням виконано зобов'язання, встановлене судовим рішенням по справі № 420/11792/24, щодо проведення перерахунку та виплати пенсії на підставі оновленої довідки з 01.02.2023. В той же час, при винесенні рішення по справі № 420/11792/24 судом першої інстанції вказано, що відповідачем ще не прийнято рішення щодо перерахунку призначеної позивачу пенсії на підставі оновленої довідки, а тому відсутні підстави вважати, що основний розмір пенсії при перерахунку буде зменшено та обмежено.

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській область просить прийняти звіт Головного управління про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/22.

Також Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області подано клопотання, у якому просить звільнити від сплати штрафу, накладеного на керівника суб'єкта владних повноважень - начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області ОСОБА_2 , у розмірі 60560,00 грн.

В обґрунтування свого клопотання зазначає, що Головним управлінням виконано зобов'язання, встановлене судовим рішення по справі № 420/11792/24 щодо проведення перерахунку та виплати пенсії на підставі оновленої довідки від 01.02.2023.

07.10.2025 до суду від ОСОБА_1 надійшли заперечення щодо звіту про виконання рішення суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24. Позивач зазначає про відсутність підстав для зняття штрафу, оскільки відсутні документи, що підтверджують перерахунок пенсії без обмеження максимальним розміром, не надано розрахунків виплати з урахуванням індексації та доплати. Системне невиконання ГУ ПФУ рішення у справі № 420/11792/24 та інших судових рішень порушує принципи верховенства права та обов'язковості судових рішень.

Позивач просить:

відмовити у прийнятті другого звіту ГУ ПФУ від 02.10.2025 у справі №420/11792/24;

відмовити у задоволенні клопотання ГУ ПФУ про зняття штрафу з керівника;

залишити штраф, накладений ухвалою від 29.09.2025, у силі;

у разі подальшого невиконання рішення застосувати більш суворі заходи відповідальності відповідно до ч. 2 ст. 382-3 КАС України;

зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.02.2023 обчислення та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням раніше виплачених сум;

провести з 01.03.2024 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням індексації пенсії відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсій і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році», з урахуванням виплачених сум;

виплатити заборгованість за період з 01.02.2023 з урахуванням індексації відповідно до постанови КМУ від 23.02.2024 № 185 та щомісячної доплати 2000 грн.

Розглянувши подані відповідачем звіт та документи, судом встановлено наступне.

Спір в даній справі розглянутий і вирішений судом шляхом ухвалення судового рішення, яке набрало законної сили.

Статтею 129-1 Конституції України визначено, що держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку. Контроль за виконанням судового рішення здійснює суд.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль за виконанням судових рішень» від 21.11.2024 № 4094-IX, який набрав чинності 19.12.2024, змінений механізм судового контролю за виконанням судових рішень в адміністративних справах, у тому числі КАС України доповнено статтями 381-1, 382-1-382-3 та статтю 382 викладено в новій редакції.

Пунктом 2 розділу II Прикінцеві та перехідні положення Закону України від 21.11.2024 № 4094-IX установлено, що справи у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цим Законом, розглядаються з урахуванням особливостей, що діють після набрання чинності цим Законом.

Таким чином, поданий відповідачем звіт розглядається за правилами статей 381-1, 382, 382-1-382-3 КАС України у редакції згідно Закону України від 21.11.2024 № 4094-IX.

Відповідно із статтею 381-1 КАС України, судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах здійснює суд, який розглянув справу як суд першої інстанції.

Суд може здійснювати судовий контроль за виконанням судового рішення у порядку, встановленому статтями 287, 382-382-3 і 383 цього Кодексу.

Частиною другою статті 382 КАС України установлено, що суд, який розглянув адміністративну справу як суд першої інстанції і ухвалив судове рішення, за письмовою заявою особи, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб'єктом владних повноважень, або за власною ініціативою може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Згідно із частиною першою статті 382-2 КАС України, суд розглядає звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.

Відповідно до частин першої, другої, третьої, п'ятої, одинадцятої статті 382-3 КАС України, за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу.

Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення. Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.

У разі постановлення ухвали про відмову у прийнятті звіту суд накладає на керівника суб'єкта владних повноважень штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також додатково може встановити новий строк подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу або за власною ініціативою розглянути питання про зміну способу і порядку виконання судового рішення.

Суд за клопотанням суб'єкта владних повноважень може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, що підтверджують здійснення керівником такого суб'єкта владних повноважень дій, які спрямовані на виконання судового рішення та які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними. Якщо судове рішення стосується здійснення виплат (пенсійних, соціальних тощо), суд може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, які підтверджують відсутність бюджетних асигнувань у суб'єкта владних повноважень та вжиття його керівником всіх необхідних заходів для встановлення таких бюджетних асигнувань, які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.

Якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб'єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.

Аналізуючи приписи наведених норм, суд приходить до висновку, що обов'язковою умовою для не прийняття звіту є: або відсутність обґрунтованих обставин, які ускладнюють виконання судового рішення; або заходи, які вживаються відповідачем, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.

Натомість виконання судового рішення не в повному обсязі не є підставою для відмови у прийнятті звіту, якщо відповідачем - суб'єктом владних повноважень доведено, що існують обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, а ним, в свою чергу, ужито всіх належних від нього заходів для своєчасного та повного виконання судового рішення.

Як встановлено судом, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24, серед іншого, зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області з 01.02.2023 здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 11.04.2024 № ЮО108898 та здійснити виплату недоотриманих з 01.02.2023 сум.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі 420/11792/24 відмовлено у задоволенні позовної вимоги про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нарахувати та виплатити з 01.02.2023 позивачу пенсію з основним розміром 80 % грошового забезпечення, з врахуванням щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2000 грн та без обмеження пенсії максимальним розміром, як такої, що заявлена передчасно.

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 ГУ ПФУ в Одеській області 05.07.2024 проведено перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 .

З 01.02.2023 пенсія виплачується позивачу в розмірі 36902,19 грн.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/8840/24 визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, щодо обмеження нарахування та виплати з 01.03.2024 перерахованої ОСОБА_1 пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» максимальним розміром

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.03.2024 нарахування та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром з урахуванням індексації пенсії відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» з 01.03.2024 року з урахуванням раніше виплачених сум, та з урахуванням щомісячної доплати до пенсії в сумі 2000,00 грн. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» з урахуванням виплачених сум.

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/8840/24 Головним управлінням 20.07.2024 проведено перерахунок та виплату пенсії позивача з 01.03.2024 без обмеження її максимальним розміром.

Розмір пенсії позивача з 01.08.2024 визначено в сумі 52347,70 грн.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 19.02.2025 у справі № 420/35351/24 визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови у проведенні ОСОБА_1 перерахунку пенсії з 01.02.2023 обчисленої з урахуванням розміру посадового окладу,військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років, надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність, надбавки за класну кваліфікацію та премії а також усіх щомісячних видів грошового забезпечення в розмірах, визначених у довідці від 08.11.2024 року № ЮО108898, виданої ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.02.2023 обчислення та виплату ОСОБА_1 пенсії з урахуванням посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років, надбавки за таємність, надбавки за класну кваліфікацію та премії а також усіх щомісячних видів грошового забезпечення в розмірах, визначених у довідці від 08.11.2024 №ЮО108898, виданої ІНФОРМАЦІЯ_2 .

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 19.02.2025 у справі № 420/35351/24 Головним управлінням 23.04.2025 проведено перерахунок та виплату пенсії з 01.02.2023.

Розмір пенсії ОСОБА_1 з 01.05.2025 становив 64842,35 грн, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2025 № 1 до виплати складав 31677,97 грн.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 30.06.2025 у справі № 420/12944/25 визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо обмеження з 01.02.2023 пенсії ОСОБА_1 максимальним розміром.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити з 01.02.2023 перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 без обмеження її максимальним розміром та з урахуванням раніше проведених виплат.

Головним управлінням на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.06.2025 у справі № 420/12944/25 ОСОБА_1 08.08.2025 проведено перерахунок пенсії з 01.02.2023 без обмеження її максимальним розміром та з урахуванням раніше проведених виплат.

Розмір пенсії ОСОБА_1 з 01.09.2025 становив 60985,15 грн, з урахуванням постанови КМУ від 03.01.2025 № 1 до виплати належало 32541,72 грн.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 25.07.2025 у справі № 420/29190/24 визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо обмеження пенсії ОСОБА_1 максимальним розміром з 01.02.2023.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.02.2023 обчислення та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням раніше виплачених сум.

Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо обмеження з 01.03.2024 перерахованої ОСОБА_1 пенсії максимальним розміром.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.03.2024 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням індексації пенсії відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсій і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році», з урахуванням виплачених сум.

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 25.07.2025 у справі № 420/29190/24 Головним управлінням 15.09.2025 проведено перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 .

Таким чином, підсумовуючи суд приходить до висновку, що 05.07.2024 Головне управління Пенсійного фонду в Одеській області на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 здійснило перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 в межах покладених зобов'язань.

Щодо вимоги позивача провести з 01.02.2023 обчислення та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням раніше виплачених сум суд наголошує на тому, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі №420/11792/24 відмовлено у задоволенні позовної вимоги про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нарахувати та виплатити з 01.02.2023 позивачу пенсію без обмеження пенсії максимальним розміром, як такої, що заявлена передчасно.

Щодо вимоги позивача провести з 01.03.2024 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії без обмеження максимальним розміром, з урахуванням індексації пенсії відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсій і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році», з урахуванням виплачених сум суд зазначає, що вказані позовні вимоги були предметом розгляду справи № 420/8840/24, а у справі №420/11792/24 такі вимоги не заявлялись і не вирішувались, відтак не можуть бути об'єктом судового контролю в даному випадку.

Щодо вимоги позивача виплатити заборгованість за період з 01.02.2023 з урахуванням індексації відповідно до постанови КМУ від 23.02.2024 № 185 та щомісячної доплати 2000 грн, суд зазначає, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 відмовлено у задоволенні позовної вимоги про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області нарахувати та виплатити з 01.02.2023 позивачу пенсію, з врахуванням щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2000 грн, як такої, що заявлена передчасно, а вимога щодо виплати пенсії з 01.02.2023 з урахуванням індексації відповідно до постанови КМУ від 23.02.2024 № 185 взагалі позивачем не заявлялася при поданні позову у справі № 420/11792/24.

З наданих відповідачем документів вбачається, що на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 ГУ ПФУ в Одеській області 05.07.2024 проведено перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01.02.2023 на підставі довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 11.04.2024 № ЮО108898.

Враховуючи викладене і те, що відповідачем у встановлений судом строк надано достатньо доказів виконання рішення суду та відповідь, суд приймає звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від 02.10.2025 № 1500-0803-7/164582 про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Щодо клопотання про звільнення від сплати штрафу, накладеного на керівника суб'єкта владних повноважень - начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Буряченка Олександра Євгеновича, у розмірі 60560,00 грн , суд зазначає наступне.

Згідно з приписами ч. 5 ст. 382-3 КАС України суд за клопотанням суб'єкта владних повноважень може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, що підтверджують здійснення керівником такого суб'єкта владних повноважень дій, які спрямовані на виконання судового рішення та які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.

Якщо судове рішення стосується здійснення виплат (пенсійних, соціальних тощо), суд може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, які підтверджують відсутність бюджетних асигнувань у суб'єкта владних повноважень та вжиття його керівником всіх необхідних заходів для встановлення таких бюджетних асигнувань, які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.

Посилення судового контролю за виконанням судових рішень та наділення суду з цією метою правом накладати штрафні санкції визнається заходом для забезпечення конституційного права громадян на судовий захист. Специфіка застосування штрафної санкції, полягає в тому, що вона накладається на керівника суб'єкта владних повноважень, яким не забезпечено виконання судового рішення та який є відповідальним за діяльність державного органу, який він очолює. Можливість накладення штрафу розглядається не самостійно, а за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання рішення суду або у разі неподання такого звіту. Накладення на керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання постанови, штрафу є мірою покарання, а тому можливість суду накласти такий штраф може бути реалізована лише за умови встановлення судом обставин, які свідчать про умисне невиконання рішення суду, недобросовісність у діях суб'єкта владних повноважень, які свідчать про ухилення останнього від виконання рішення суду. Зважаючи на приписи наведених положень процесуального закону, з урахуванням характеру спірних правовідносин та фактичних обставин справи суд не вбачає наявності таких підстав.

Зважаючи на те, що Головне управління ПФУ в Одеського області виконало рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24, суд приходить до висновку про необхідність звільнення керівника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від сплати штрафу за невиконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 у розмірі 60560,00 грн.

Керуючись ст. 241, 248, 381-1, 382 - 382-3 КАС України, суд

ухвалив:

Прийняти звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від 02.10.2025 № 1500-0803-7/164582 про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Клопотання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про звільнення від сплати штрафу за наслідком відмови у прийнятті звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24 - задовольнити.

Звільнити керівника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від сплати штрафу за наслідком відмови у прийнятті звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 22.05.2024 у справі № 420/11792/24.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до П'ятого апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня складання повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя А.С. Пекний