Заводський районний суд м. Запоріжжя
69606 Україна м. Запоріжжя вул. Мирослава Симчича 65 тел.(061) 236-59-98
Справа № 336/8649/25
Провадження №:2/332/3248/25
про відкриття провадження у справі
"07" жовтня 2025 р. м. Запоріжжя
Суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Сінєльнік Р.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Акціонерного Товариства «Таскомбанк» ( місцезнаходження: 01032 м. Київ, вул. С.Петлюри, буд. 30) до ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за Кредитним договором, -
Позивач Акціонерне Товариство «Таскомбанк» подав до Шевченківського районного суду м. Запоріжжя позовну заяву до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за Кредитним договором.
Відповідно до ухвали Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 16.09.2025 року зазначену справу, за підсудністю, передано до Заводського районного суду м.Запоріжжя .
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями по даній справі було визначено головуючого суддю Сінєльнік Р.В.
Згідно зі ст. 32 ЦПК України, спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому ст.31 цього Кодексу , повинна бути прийнята до провадження судом , якому вона надіслана.
Вирішуючи питання про відкриття провадження у справі суд встановив, що позов поданий і оформлений у порядку, встановленому ст. 175 ЦПК України,
Вирішення такого спору належить до юрисдикції суду і підлягає розгляду в суді, в порядку спрощеного позовного провадження.
Враховуючи відсутність підстав для залишення заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження, а також обов'язок додержання процесуального строку, встановленого законодавством, необхідно вирішити питання щодо відкриття провадження у справі.
Наявні матеріали дозволяють призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 14 , 32 , 187 ЦПК України, -
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом Акціонерного Товариства «Таскомбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за Кредитним договором.
Відкрити провадження по справі в порядку спрощеного провадження за позовом Акціонерного Товариства «Таскомбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за Кредитним договором.
Призначити справу до судового розгляду на - 16.12.2025 року на 11-00 годину в приміщенні Заводського районного суду м. Запоріжжя.
Відповідач може подати відзив та докази, що підтверджують обставини на яких ґрунтуються заперечення відповідача, та заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі (ст. 278 ЦПК України).
Позивач може подати свої заперечення і відповідь на відзив до початку розгляду справи по суті.
Учасники процесу можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за посиланням http://zv.zp.court.gov.ua з зазначенням індивідуального номеру провадження
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Р.В.Сінєльнік