Ухвала від 25.09.2025 по справі 906/743/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

25 вересня 2025 року м. Житомир Справа № 906/743/25

Господарський суд Житомирської області у складі судді Прядко О.В.,

за участю секретаря судового засідання: Толстокарової І.С.,

розглядаючи справу

за позовом: Керівника Коростишівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Попільнянської селищної ради

до Фізичної особи-підприємця Ставського Юрія Олександровича

про стягнення 9681,23 грн заборгованості, розірвання договору оренди та зобов'язання повернути майно,

за участю представників сторін:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився;

прокурор: Степаницька О.М. - службове посвідчення №071190 від 01.03.2023;

ВСТАНОВИВ:

Керівник Коростишівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Попільнянської селищної ради звернувся до Господарського суду Житомирської області з позовом до Фізичної особи-підприємця Ставського Юрія Олександровича, у якому просить:

- стягнути з ФОП Ставського Ю.О. на користь держави в особі Попільнянської селищної ради заборгованість з орендної плати гідротехнічної споруди №3 за договором оренди від 05.08.2010 у розмірі 9681,23 грн;

- розірвати договір оренди від 05.08.2010, укладений між Кривенською сільською радою, правонаступником якої є Попільнянська селищна рада, та ФОП Ставським Ю.О., гідротехнічної споруди №3, розташованої по вул. Лисенка, 36 в с. Криве Житомирського (Попільнянського) району Житомирської області;

- зобов'язати ФОП Ставського Ю.О. повернути територіальній громаді в особі Попільнянської селищної ради на підставі акта приймання-передавання у стані, не гіршому ніж на момент укладення договору оренди, комунальне нерухоме майно - гідротехнічну споруду №3, розташовану по вул. Лисенка, 36 в с. Криве Житомирського (Попільнянського) району Житомирської області (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 2042958718247).

В обґрунтування позовних вимог прокурор посилається на систематичне порушення відповідачем умов договору оренди від 05.08.2010 в частині своєчасної та повної оплати за користування комунальним майном.

Ухвалою суду від 12.09.2025 призначено підготовче засідання на "25" вересня 2025 р. о 12:40.

Представники позивача та відповідача в підготовче засідання не з'явились.

Присутній прокурор в судовому засіданні вказала, що повідомила суд про всі обставини справи, які їй відомі та надала всі докази, на які вона посилається; повідомила суд про відсутність інших клопотань, заяв по суті справи і додаткових доказів; висловила готовність до закриття підготовчого провадження та переходу до розгляду справи по суті.

Заслухавши присутнього прокурора, враховуючи що всі питання, зазначені у частині другій статті 182 ГПК України були вирішені, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Відповідно до пунктів 18, 19 частини 2 статті 182 Господарського процесуального кодексу України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті; здійснює інші дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.

Відповідно до п.3 ч.2 ст.185 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно з положеннями ч.2 ст.195 Господарського процесуального кодексу України суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 182, п.3 ч.2 ст.185, ч.2 ст.232, 234-235 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Закрити підготовче провадження та призначити справу №906/743/25 до судового розгляду по суті.

2. Призначити судове засідання на "10" листопада 2025 р. о 09:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 619.

3. Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.

При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі, відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України, документи, що підтверджують повноваження представників.

Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя Прядко О.В.

Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі "Інтернет", за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/

Друк:

1 - в справу

- керівнику Коростишівської окружної прокуратури та Житомирській обласній прокуратурі (до ел.каб.);

- позивачу (до ел.каб.);

2 - відповідачу (рек.).

Попередній документ
130492096
Наступний документ
130492098
Інформація про рішення:
№ рішення: 130492097
№ справи: 906/743/25
Дата рішення: 25.09.2025
Дата публікації: 26.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Житомирської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення; оренди
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (10.11.2025)
Дата надходження: 09.06.2025
Предмет позову: стягнення 9681,23 грн заборгованості, розірвання договору оренди та зобов'язання повернути майно
Розклад засідань:
14.07.2025 09:20 Господарський суд Житомирської області
21.08.2025 11:45 Господарський суд Житомирської області
08.09.2025 12:00 Господарський суд Житомирської області
25.09.2025 12:40 Господарський суд Житомирської області
10.11.2025 09:30 Господарський суд Житомирської області