Справа № 570/3303/25
Номер провадження3/570/1463/2025
17 вересня 2025 року
Cуддя Рівненського районного суду Рівненської області Штогун О.С., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого по АДРЕСА_1 , за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №658567 від 05 липня 2025 року (далі - протокол) ОСОБА_1 цього ж дня о 21 год. 00 хв. в АДРЕСА_2 шарпала за одяг ОСОБА_2 , порушувала громадський порядок та спокій громадян.
Посадовою особою, яка склала протокол, дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі по тексту - КУпАП).
29 липня 2025 року за обставинами зазначеними в протоколі, слідчим суддею Рівненського районного суду Рівненської області (справа №570/3546/25, провадження 1-кс/570/385/2025) зобов'язано особу, уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення ВП №1 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до положеняь ст. 253 КУпАП якщо при розгляді справи орган (посадова особа) прийде до висновку, що в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, він передає матеріали прокурору або органу досудового розслідування.
Враховуючи наведене та приймаючи до уваги, що в діях, які ставляться в провину ОСОБА_1 вбачаються ознаки кримінального правопорушення, вважаю за необхідне матеріали даної справи про адміністративне правопорушення передати органу досудового розслідування, а саме ВП №1 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області, для організації проведення перевірки та прийняття відповідно процесуального рішення.
Керуючись ст. 253 КУпАП, -
Матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 передати органу досудового розслідування, а саме відділенню поліції №1 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.
Постанова є остаточною і апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя Штогун О.С.