Справа № 275/803/25
24 вересня 2025 року с-ще Брусилів
Брусилівський районний суд Житомирської області в складі:
головуючої судді Данилюк О. С. ,
за участю секретаря с/з - Марієвської Н.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в с-щі Брусилів цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Іннова Фінанс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
В провадженні Брусилівського районного суду Житомирської області знаходиться цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Іннова Фінанс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором № 3183620224 р. від 26.02.2024 р.
До судового засідання представником позивача було подано клопотання про витребування у АТ КБ «ПриватБанк» документів, завірених належним чином, які підтверджують надходження на картковий рахунок ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) № НОМЕР_2 грошових коштів у розмірі 2 000,00 грн. від Товариства з обмеженою відповідальністю «Іннова Фінанс», за допомогою надавача послуг ТОВ ФК "Контрактовий дім", за 26.02.2024 р.; виписку з карткового рахунку ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) № НОМЕР_2 для підтвердження отримання кредитних коштів у розмірі 2 000,00 грн. відповідно до умов Договору про надання грошових коштів у позику № 3183620224 від 26.02.2024 р. з 26.02.2024 по 27.02.2024 рр.
При цьому представник позивача зазначає, що самостійно отримати вказані докази через наявність в них конфіденційної інформації, яка надається лише на запит суду, є неможливим.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Вивчивши письмові матеріали справи, зваживши доводи клопотання, а також врахувавши, що необхідність витребування обґрунтована неможливістю самостійного зібрання означених представником позивача доказів, суд приходить до висновку про необхідність задоволення вказаного клопотання та витребування у АТ КБ «Приват Банк» інформації, чи видавалась наім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) банківська картка № НОМЕР_2 , а також інформації про рух коштів (виписку) по банківській картці № НОМЕР_2 за період з 26.02.2024 по 27.02.2024 р.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 84 ЦПК України, суд, -
Клопотання представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Іннова Фінанс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, - задовольнити.
Витребувати у АТ КБ «ПриватБанк» інформацію, чи видавалась наім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) банківська картка № НОМЕР_2 , а також інформацію про рух коштів (виписку) по банківській картці № НОМЕР_2 за період з 26.02.2024 по 27.02.2024 р.
Роз'яснити посадовим особам АТ КБ «ПриватБанк», що відповідно до ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. С. Данилюк