Справа №127/27816/25
Провадження №1-кс/127/10915/25
04 вересня 2025 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю:
прокурора ОСОБА_3 ,
слідчого ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши в судовому засіданні клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітана поліції ОСОБА_4 , про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в рамках кримінального провадження № 12023020000000440 від 25.05.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 3 ст. 332, ч. 1 ст. 366, ч. 2. ст. 28 ч.1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України, -
До Вінницького міського суду Вінницької області надійшло клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітана поліції ОСОБА_4 , про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної ОСОБА_6 .
Клопотання мотивовано тим, що проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12023020000000440 від 25.05.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 3 ст. 332, ч. 1 ст. 366, ч. 2. ст. 28 ч.1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до розпорядження голови Жмеринської міської ради Вінницької області № 90-рк від 03.03.2021, ОСОБА_6 з 04.03.2021 призначено начальником Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради Вінницької області (далі - Управління) та присвоєно 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування 5 категорії посад.
Згідно п.п. 1.6, 3.2., 3.7., 3.8., 3.9., 3.10., 6.2. Положення про Управління, затвердженого рішенням 12 сесії 8 скликання № 325 від 27.07.2021 Жмеринської міської ради Вінницької області з змінами від 20.10.2022, 02.02.2023 (надалі Положення) посадові особи, що працюють в Управлінні, є посадовими особами місцевого самоврядування, мають повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, отримують заробітну плату за рахунок міського бюджету, Управління відповідно до визначених повноважень забезпечує ефективне і цільове використання бюджетних коштів.
Згідно п. 5.2., 5.3. Положення начальник Управління: здійснює керівництво Управлінням, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці, розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису управління, забезпечує дотримання працівниками управління правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни, приймає на роботу інших працівників управління, які не відносяться до посадових осіб місцевого самоврядування, несе персональну відповідальність за невиконання покладених на управління завдань, надає пропозиції міському голові про затвердження штатного розпису, кошторису доходів та видатків Управління, видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням.
Враховуючи викладене, ОСОБА_6 у період з 04.03.2021 по 13.07.2023 постійно здійснювала функції представника місцевого самоврядування, а також обіймала посаду пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та адміністративно- господарських функцій, була згідно ч. 3 ст. 18 КК України службовою особою та відповідно до п. 1 «в» ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
Встановлено, що ОСОБА_7 , яка відповідно до наказу начальника Управління № 21-к від 01.04.2020 займала посаду заступника начальника відділу прийому громадян «Прозорий офіс» Управління та згідно п.п. 2, 6 посадової інструкції мала забезпечувати здійснення прийому та обслуговування осіб, які звертаються до Управління, протягом 5-ти денного робочого тижня на робочому місці за адресою: м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, виїхала за межі України 10.03.2022 о 17 год. 33 хв., в пункті пропуску «Шегині», 16.01.2023 о 09 год. 59 хв. в'їхала через пункт пропуску «Краківець» в Україну, 04.02.2023 о 07 год. 05 хв. виїхала із України і не поверталася станом на дату звільнення 18.08.2023, а тому не виконувала свої посадові та трудові обов'язки у вказаний період часу.
Також, ОСОБА_8 , яка відповідно до наказу начальника Управління № 26-к від 03.07.2017 займала посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, контролю за призначенням пенсій та згідно п. 2 посадової інструкції забезпечувала виконання завдань та функцій щодо організації фінансової звітності та дотримання правил ведення бухгалтерського обліку та звітності в Управлінні протягом 5-ти денного робочого тижня на робочому місці за адресою: м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, перебуваючи у відпустці з 03.03.2022 по 10.03.2022, виїхала за межі України 05.03.2022 (точний час слідством не встановлений) в пункті пропуску «Шегині», 06.06.2022 о 06 год. 34 хв. в'їхала через пункт пропуску «Грушів» в Україну, а тому не виконувала свої посадові та трудові обов'язки з 11.03.2022 по 06.06.2022.
Відповідно до п. 83 абз. 1 ст. 36, п.п. 4 абз. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України підставами припинення трудового договору та його розірвання є:
?відсутність працівника на роботі та інформації про причини такої відсутності понад чотири місяці поспіль;
?прогул (в тому числі відсутність на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин.
Згідно ч. 1 ст. 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» передбачено можливість призупинити дію трудового договору, а саме право роботодавця тимчасово припинити забезпечення працівника роботою та право працівника тимчасово припинити виконання роботи за укладеним трудовим договором у зв'язку із збройною агресією проти України, що виключає можливість обох сторін трудових відносин виконувати обов'язки, передбачені трудовим договором.
Натомість ОСОБА_6 , з 24.02.2022 по 13.07.2023 знаходячись за адресою: Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, усвідомлюючи, що ОСОБА_7 та ОСОБА_8 відсутні на робочому місці, не виконують покладені на них посадові та трудові обов'язки, оскільки виїхали за межі України, не вжила будь-яких заходів щодо припинення, призупинення трудових відносин або покладання на них дистанційного виконання посадових обов'язків, а діючи за попередньою змовою із ОСОБА_9 , матеріали відносно якого виділено в окреме провадження, в частині внесення недостовірних відомостей до офіційних документів, який займав посаду начальника відділу організації надання соціальних послуг та соціально-трудових гарантій Управління, ОСОБА_10 , в частині заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, яка займала посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з прямим умислом, переслідуючи корисливий мотив та єдиний злочинний намір направлений на заволодіння чужим майном у великих розмірах, в умовах воєнного стану, організувала систематичне внесення недостовірних відомостей до табелів обліку робочого часу про перебування ОСОБА_7 та ОСОБА_8 на робочому місці, наказів про призначення їм премій, надання відпусток з виплатою матеріальної допомоги, що призвело до незаконного нарахування та виплати останнім заробітної плати, частину якої ОСОБА_6 привласнила.
Так, відповідно до внесеної ОСОБА_9 , який діяв за попередньою змовою з ОСОБА_6 , ОСОБА_10 , завідомо неправдивої інформації до офіційних документів - табелів обліку робочого часу (форма № П-5)з лютого 2022 до червня 2023 року:
1. ОСОБА_7 , в період з 24.02.2022 по 18.08.2023 перебувала на робочому місці 253 дні та у відпустці загальною тривалістю - 180 днів (щорічна - 61, додаткова - 21, соціальна - 20, без збереження заробітної плати - 78).
2. ОСОБА_8 , в період з 24.02.2022 по 06.06.2022 перебувала на робочому місці 39 днів та у відпустці загальною тривалістю - 46 днів (щорічна - 31, додаткова - 15).
Згідно наказів про преміювання працівників Управління, які підготовлені ОСОБА_9 , погоджені ОСОБА_10 та підписані начальником Управління ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , премійовано пропорційно відпрацьованим робочим дням:
?№ 22-к від 25.03.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у березні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 31-к від 26.04.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у квітні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 41-к від 24.05.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у травні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 46-к від 24.06.2022 ОСОБА_8 у червні 2022 року у розмірі 80 % місячної заробітної плати, інших посадових осіб управління - у розмірі 70 % місячної заробітної плати;
?№47-к від 22.07.2022 ОСОБА_7 у липні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 49-к від 23.08.2022 ОСОБА_7 у серпні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 58-к від 23.09.2022 ОСОБА_7 у вересні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 66-к від 25.10.2022 ОСОБА_7 у жовтні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 85-к від 23.11.2022 ОСОБА_7 у листопаді 2022 року у розмірі 130% середньомісячної заробітної плати;
?№ 89-к від 19.12.2022 ОСОБА_7 у грудні 2022 року у розмірі 200 % місячної заробітної плати;
?№ 5-к від 24.01.2023 ОСОБА_7 у січні 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 11-к від 21.02.2023 ОСОБА_7 у лютому 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати.
?№ 17-к від 27.03.2023 інших посадових осіб управління у березні2023 року у розмірі 60 % місячної заробітної плати;
?№ 21-к від 25.04.2023 ОСОБА_7 у квітні 2023 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 29-к від 26.05.2023 ОСОБА_7 у травні 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати.
Згідно наказів про надання відпустки працівникам Управління, які підготовлені ОСОБА_9 , погоджені ОСОБА_10 та підписані начальником Управління ОСОБА_6 № 71-в від 01.06.2022, № 26-в від 30.03.2023 щодо ОСОБА_7 з виплатою матеріальної допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати, та без такої виплати № 37-в від 26.04.2022, № 17-в від 28.02.2023, № 33-к від 01.06.2023 щодо ОСОБА_7 , № 23-в від 24.03.2022, № 38-в від 26.04.2022 щодо ОСОБА_8 , а також наказ № 10-к від 21.02.2023 про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань ОСОБА_7 в розмірі середньомісячної заробітної плати.
На підставі вищевказаних табелів обліку робочого часу, наказів про преміювання, про надання відпусток з виплатою матеріальної допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати, про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, в які внесено недостовірну інформацію щодо виконання посадових та трудових обов'язків ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , відділом бухгалтерського обліку та звітності Управління здійснено нарахування їм заробітної плати та перераховано кошти на АТ КБ «ПриватБанк» для зарахування на карткові рахунки.
В подальшому ОСОБА_6 з метою незаконного заволодіння коштами, отримавши у невстановлений досудовим розслідуванням час та спосіб доступ до зарплатної банківської картки АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 , розпоряджалася незаконно отриманими грошовими коштами, які надходили на відповідний рахунок, останньої.
Так, з 12.03.2022 по 27.05.2023 ОСОБА_6 , у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб, організувала 8 операцій переказу коштів із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 з карти № НОМЕР_1 на свої картки АТ КБ «ПриватБанк» № НОМЕР_2 (поточна картка № НОМЕР_3 ) у сумі 124 300 грн та 19 переказів на картку № НОМЕР_4 (поточна картка № НОМЕР_5 ) у сумі 237 005,31 грн, а також із 16.11.2022 по 28.04.2023 зняла з карти № НОМЕР_1 ОСОБА_7 грошові кошти у сумі 39 400 та здійснила 27.04.2023 покупку на суму 4000 грн у ФОП « ОСОБА_11 » (Одяг: ОСОБА_12 , Жмеринка, Жмеринка, вул. Центральна, буд.121).
Крім того, у період з 29.03.2022 по 04.06.2022 ОСОБА_6 , у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб, організувала 3 перекази коштів із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_8 з картки № НОМЕР_6 (основна картка № НОМЕР_7 ) на свої картки АТ КБ «ПриватБанк» № НОМЕР_2 (поточна картка № НОМЕР_3 ) у сумі 31 000 грн та 3 перекази на картку № НОМЕР_4 (поточна картка № НОМЕР_5 ) у сумі 45 335,4 грн.
Таким чином ОСОБА_6 привласнила частину незаконно нарахованої та виплаченої заробітної плати ОСОБА_8 у загальній сумі 76 335,4 грн.
Згідно висновку експерта № 6410/23-21 від 19.01.2024 загальна сума нарахованої ОСОБА_7 заробітної плати за період з 24.02.2022 по 18.08.2023 становить 571 388, 95 грн, виплаченої 459 968, 10 грн, а сума нарахування премій складає 214 119,23 грн. Загальна сума нарахованої заробітної плати ОСОБА_8 за період з 24.02.2022 по 06.06.2022 становить 112 082,86 грн, виплаченої 90 226,70 грн, сума нарахованих премій складає 18 736,80 грн.
Внаслідок умисних дій ОСОБА_6 та ОСОБА_10 , за рахунок коштів місцевого бюджету незаконно нараховано: ОСОБА_7 заробітної плати за період з 24.02.2022 по 18.08.2023 - 571 388,95 грн (з яких 370 245,78 грн нараховано з 24.02.2022 по 31.12.2022, 201 143,17 грн з 01.01.2023 по 18.08.2023), премій - 214 119,23 грн, та ОСОБА_8 за період з 24.02.2022 по 06.06.2022 заробітної плати - 112 082,86 грн, премій -18 736,80 грн.
Внаслідок вищеописаних дій ОСОБА_6 , ОСОБА_10 , Жмеринській міській раді Вінницької області заподіяно у 2022 році матеріальної шкоди на суму 482 328,64 грн та у 2023 році на суму 201 143,17 грн, що станом на момент вчинення злочину у понад 250 разів перевищувало неоподаткований мінімум доходів громадян та відповідно до п. 3 примітки до ст. 185 КК України є великим розміром.
Крім того встановлено, що ОСОБА_6 , в період з 24.02.2022 по 13.07.2023 знаходячись за адресою: Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, усвідомлюючи, що ОСОБА_7 та ОСОБА_8 відсутні на робочому місці, не виконують покладені на них посадові та трудові обов'язки, оскільки виїхали за межі України, не вжила будь-яких заходів щодо припинення, призупинення трудових відносин або покладання на них дистанційного виконання посадових обов'язків, а діючи за попередньою змовою із ОСОБА_9 , матеріали відносно якого виділено в окреме провадження, який займав посаду начальника відділу організації надання соціальних послуг та соціально-трудових гарантій Управління, ОСОБА_10 , яка займала посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Управління, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з прямим умислом, переслідуючи корисливий мотив та єдиний злочинний намір направлений на заволодіння чужим майном у великих розмірах, в умовах воєнного стану, організувала систематичне внесення недостовірних відомостей до табелів обліку робочого часу про перебування ОСОБА_7 та ОСОБА_8 на робочому місці, наказів про призначення їм премій, надання відпусток з виплатою матеріальної допомоги, виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, що призвело до незаконного нарахування та виплати останнім заробітної плати.
Так, ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_10 та ОСОБА_9 , в період з березня 2022 року по червень 2023 року знаходячись за адресою: Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, діючи умисно, затвердила власним підписом офіційні документи - табеля обліку робочого часу (форма № П-5) за лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2022 року, січень, лютий, березень, квітень, травень, червень 2023 року Управління, в які ОСОБА_9 вніс неправдиві відомості про перебування ОСОБА_7 на робочому місці протягом 253 днів, та у відпустці протягом 180 днів (щорічна - 61, додаткова - 21, соціальна - 20, без збереження заробітної плати - 78), ОСОБА_8 , на робочому місці протягом 39 днів та у відпустці загальною тривалістю - 46 днів (щорічна - 31, додаткова - 15).
В подальшому вищевказані табеля обліку робочого часу передані ОСОБА_9 до відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління де здійснено нарахування та виплату ОСОБА_7 та ОСОБА_8 заробітної плати.
Крім того, ОСОБА_6 знаходячись за адресою: АДРЕСА_1 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_10 та ОСОБА_9 , з березня 2022 року по травень 2023 року, підписала завідомо неправдиву інформацію у офіційних документах - підготовлені ОСОБА_9 накази про преміювання працівників Управління, які у свою чергу погоджені ОСОБА_10 , щодо преміювання пропорційно відпрацьованим робочим дням працівників, які не виконували посадових та трудових обов'язків:
?№ 22-к від 25.03.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у березні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 31-к від 26.04.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у квітні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 41-к від 24.05.2022 ОСОБА_7 та ОСОБА_8 у травні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 46-к від 24.06.2022 ОСОБА_8 у червні 2022 року у розмірі 80 % місячної заробітної плати, інших посадових осіб управління - у розмірі 70 % місячної заробітної плати;
?№47-к від 22.07.2022 ОСОБА_7 у липні 2022 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 49-к від 23.08.2022 ОСОБА_7 у серпні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 58-к від 23.09.2022 ОСОБА_7 у вересні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 66-к від 25.10.2022 ОСОБА_7 у жовтні 2022 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 85-к від 23.11.2022 ОСОБА_7 у листопаді 2022 року у розмірі 130% середньомісячної заробітної плати;
?№ 89-к від 19.12.2022 ОСОБА_7 у грудні 2022 року у розмірі 200 % місячної заробітної плати;
?№ 5-к від 24.01.2023 ОСОБА_7 у січні 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 11-к від 21.02.2023 ОСОБА_7 у лютому 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
?№ 17-к від 27.03.2023 інших посадових осіб управління у березні 2023 року у розмірі 60 % місячної заробітної плати;
?№ 21-к від 25.04.2023 ОСОБА_7 у квітні 2023 року у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
?№ 29-к від 26.05.2023 ОСОБА_7 у травні 2023 року у розмірі 100 % місячної заробітної плати.
В подальшому вищевказані накази про преміювання працівників Управління передані до відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління де здійснено нарахування та виплату ОСОБА_7 та ОСОБА_8 заробітної плати.
Також, ОСОБА_6 знаходячись за адресою: АДРЕСА_1 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_9 , матеріали відносно якого виділено в окреме провадження та ОСОБА_10 , у період з квітня 2022 року по червень 2023 року, підписала завідомо неправдиву інформацію у підготовлених ОСОБА_9 та погоджених ОСОБА_10 офіційних документах - накази про надання відпусток працівникам Управління, зокрема ОСОБА_7 та ОСОБА_8 за періоди коли останні не виконували посадових та трудових обов'язків: № 71-в від 01.06.2022, № 26-в від 30.03.2023 щодо ОСОБА_7 з виплатою матеріальної допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати, та без такої виплати № 37-в від 26.04.2022, № 17-в від 28.02.2023, № 33-к від 01.06.2023 щодо ОСОБА_7 , № 23-в від 24.03.2022, № 38-в від 26.04.2022 щодо ОСОБА_8 , а також наказ № 10-к від 21.02.2023 про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань ОСОБА_7 в розмірі середньомісячної заробітної плати.
В подальшому вищевказані накази про надання відпусток та про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати працівникам Управління передані до відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління де здійснено нарахування та виплату ОСОБА_7 та ОСОБА_8 заробітної плати.
Крім того, ОСОБА_6 , знаходячись за адресою: АДРЕСА_1 , повторно, усвідомлюючи, що підготовлені ОСОБА_9 , погоджені ОСОБА_10 і підписані нею офіційні документи - накази про преміювання працівників Управління ОСОБА_7 та ОСОБА_8 внесено завідомо неправдиву інформацію щодо преміювання пропорційно відпрацьованим робочим дням працівників, які не виконували посадових та трудових обов'язків, з метою приховування факту заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення надала до Жмеринської міської ради за супровідним листом № 05-2023/848 від 03.03.2023, завірені власним підписом копії вищевказаних наказів в які внесено неправдиву інформацію про розміри преміювання працівників Управління, а саме:
- № 22-к від 25.03.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 та ОСОБА_13 у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
- № 31-к від 26.04.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 та ОСОБА_13 у розмірі 100 % місячної заробітної плати; головних спеціалістів відділу адресної допомоги та компенсаційних виплат ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , головних спеціалістів відділу виплати адресних грошових допомог та компенсацій ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 у розмірі 40 % місячної заробітної плати і вказано «інших посадових осіб управління - у розмірі 40% місячної заробітної плати», а в пункті 1 зазначено щодо преміювання ОСОБА_13 - у розмірі 80 % місячної заробітної плати;
- № 49-к від 23.08.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_10 , ОСОБА_9 - у розмірі 200% місячної заробітної плати і вказано про преміювання вказаних працівників - у розмірі 150% місячної заробітної плати, а ОСОБА_7 - у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
- № 58-к від 23.09.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 - у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
- № 66-к від 25.10.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 - у розмірі 150 % місячної заробітної плати;
- № 85-к від 23.11.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 - у розмірі 130 % середньомісячної заробітної плати;
- № 89-к від 19.12.2022, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 - у розмірі 200 % місячної заробітної плати;
- № 5-к від 24.01.2023, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 , ОСОБА_23 - у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
- № 11-к від 21.02.2023, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_7 - у розмірі 100 % місячної заробітної плати;
- № 21-к від 25.04.2023, в якому відсутні відомості щодо преміювання ОСОБА_23 - у розмірі 200 % місячної заробітної плати; змінені відомості щодо ОСОБА_9 , ОСОБА_10 (про преміювання у розмірі 100 %), відсутня інформація щодо преміювання ОСОБА_7 , ОСОБА_24 у розмірі 150% місячної заробітної плати; відсутня інформація щодо преміювання ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 - у розмірі 80% місячної заробітної плати.
Крім того, встановлено, що ОСОБА_6 в період часу з 24.02.2022 по 13.07.2023 знаходячись за адресою: Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з прямим умислом, переслідуючи корисливий мотив та єдиний злочинний намір направлений на заволодіння чужим майном у великих розмірах, в умовах воєнного стану організувала заволодіння коштами бюджету Жмеринської міської ради Вінницької області у загальній сумі 683471,81 грн, які незаконно нараховано в якості заробітної плати та премій ОСОБА_7 за період з 24.02.2022 по 18.08.2023 та ОСОБА_8 за період з 24.02.2022 по 06.06.2022.
Згідно висновку експерта № 6410/23-21 від 19.01.2024 загальна сума нарахованої ОСОБА_7 заробітної плати за період з 24.02.2022 по 18.08.2023 становить 571 388, 95 грн, виплаченої 459 968, 10 грн, а сума нарахування премій складає 214 119,23 грн. Загальна сума нарахованої заробітної плати ОСОБА_8 за період з 24.02.2022 по 06.06.2022 становить 112 082,86 грн, виплаченої 90 226,70 грн, сума нарахованих премій складає 18 736,80 грн.
В подальшому, ОСОБА_6 усвідомлюючи, що ОСОБА_7 та ОСОБА_8 незаконно нараховано та виплачено заробітну плату та премії за періоди коли останні не виконували покладені на них посадові та трудові обов'язки, оскільки виїхали за межі України, з метою незаконного заволодіння коштами, отримавши у невстановлений досудовим розслідуванням час та спосіб доступ до зарплатної банківської картки АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 , розпоряджалася незаконно отриманими грошовими коштами, які надходили на відповідний рахунок, останньої.
Так, з 12.03.2022 по 27.05.2023 ОСОБА_6 :
-у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб та місці, через систему дистанційного обслуговування клієнтів «Приват24» організувала 6 операцій переказу коштів із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 № НОМЕР_1 на свої картки АТ КБ «ПриватБанк» № НОМЕР_2 (поточна картка № 4149629312347578) у сумі 99300 грн та здійснила 2 поповнення в терміналах самообслуговування за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17 - 26.11.2022 на суму 20 000 грн, а також за адресою: м. Жмеринка, вул. Соборна, 5 - 17.05.2022 на суму 5000 грн, у загальній сумі 124 300 грн;
-у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб та місці, організувала через систему дистанційного обслуговування клієнтів «Приват24» 8 переказів на суму 75960,13 грн та через систему міжнародних грошових переказів «Western Union» 1 переказ коштів на суму 6660 грн із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 № 5168757412960280 на свою картку № НОМЕР_4 (поточна картка № НОМЕР_5 ) у загальній сумі 82 620,13 грн;
-здійснила 10 переказів (поповнення) грошових коштів з картки ОСОБА_7 № НОМЕР_1 на свою картку № НОМЕР_4 (поточна картка № 5168757406348526) в терміналах самообслуговування розташованих в м. Вінниці та м. Жмеринка на суму 154 385,18 грн, а саме: у м. Жмеринка, на вул. Соборна, 5 - 22.12.2022 на суму 26500 грн, 16.01.2023 на суму 5000 грн, 28.01.2023 на суму 5000 грн, 29.03.2023 на суму 25950 грн; у м. Вінниці, на вул. 600-річчя, 17 - 11.02.2023 на суму 5035,18 грн; у м. Вінниці, на вул. Миколи Оводова, буд. 51 - 24.02.2023 на суму 5900 грн, 9950 грн; у м. Жмеринка, на вул. Тараса Шевченка, буд. 2 - 02.03.2023 на суму 23150 грн; у м. Вінниці, на вул. Ватутіна, 52 - 05.04.2023 на суму 32500 грн; у м. Жмеринка, на вул., вул. Центральна, буд. 8 - 27.05.2023 на суму 15400 грн;
-здійснила 6 операцій зняття грошових коштів із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_7 з карти № НОМЕР_1 на загальну суму 39 400 грн, знаходячись: у м. Жмеринка, на вул. Соборна 5 - 16.11.2022 на суму 5000 грн, 28.04.2023 на суму 8800 грн.; у м. Жмеринка, на вул. Центральна, 20 - 26.11.2022 на суму 20 000 грн; у м. Жмеринка, на вул. Добролюбова 7 - 18.12.2022 на суму 4000 грн; у м. Вінниці (банкомат АТМ6313) - 21.12.2022 на суму 1000 грн; у м. Вінниці, на вул. Ватутіна (банкомат АТМ 5274) - 05.04.2023 на суму 600 грн.
Також ОСОБА_6 здійснила 27.04.2023 покупку на суму 4000 грн у ФОП « ОСОБА_11 » (Одяг: ОСОБА_12 , Жмеринка, Жмеринка, вул. Центральна,буд.121) розрахувавшись за це належною ОСОБА_7 картою № НОМЕР_1 АТ КБ «ПриватБанк».
Крім того, у період з 29.03.2022 по 04.06.2022 ОСОБА_6 , у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб та місці, через систему дистанційного обслуговування клієнтів «Приват24», організувала 3 перекази коштів із зарплатного рахунку АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_8 з її картки № НОМЕР_6 (основна картка № НОМЕР_7 ) на свої картки АТ КБ «ПриватБанк» № НОМЕР_2 (поточна картка № НОМЕР_3 ) у сумі 31 000 грн та 3 перекази на картку № НОМЕР_4 (поточна картка № НОМЕР_5 ) у сумі 45 335,4 грн.
Отримавши у ході вчинення діяння грошові кошти ОСОБА_6 розпорядилася ними здійснивши їх зняття із своїх поточних банківських карток АТ КБ «ПриватБанк»:
-№ НОМЕР_4 (поточна картка № НОМЕР_5 ) в банкоматах у м. Жмеринка розташованих за адресами: АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , у АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , 20.04.2022 на суму 2000 грн, 28.04.2022 на суму 20 000 грн, 29.04.2022 на суму 8000 та 4000 грн, 13.05.2022 на суму 20 000 грн, 16.05.2022 на суму 4800 грн, 05.06.2022 на суму 2000 та 1000 грн, 06.06.2022 на суму 1000 та 500 грн, 07.06.2022 на суму 500 грн, 08.06.2022 на суму 2000 грн, 16.06.2022 на суму 600 грн, 18.06.2022 на суму 600 грн, 19.06.2022 на суму 2000 грн, 23.06.2022 на суму 200 грн та 200 грн, 24.06.2022 на суму 1000 грн, 02.07.2022 на суму 8000 грн, 8000 грн та 200 грн, 06.07.2022 на суму 20000 грн, 15.07.2022 на суму 5000 грн, 25.07.2022 на суму 800 грн, 27.07.2022 на суму 1 200 грн, 8000 грн, 8000 грн, 4000 грн, 31.08.2022 на суму 8 000 грн, 5000 грн, 27.01.2023 на суму 600 грн, 13.02.2023 на суму 200 грн;
-№ 4149605338006463 (поточна картка № 4149629312347578) в банкоматах у м. Жмеринка розташованих за адресами: вул. Соборна 5, вул. Пушкіна 11, АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_9 , у АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_7 , 14.03.2022 на суму 212 грн, 17.03.2022 на суму 4160 грн, 18.03.2022 на суму 212 грн, 19.03.2022 на суму 424 грн, 14.04.2022 на суму 20536,63 грн, 15.04.2022 на суму 2080 грн, 06.05.2022 на суму 3118,6 грн, 11.05.2022 на суму 7280 грн, 06.07.2022 на суму 20799,7 грн, 03.08.2022 на суму 647 грн, 04.08.2022 на суму 1047 грн, 12.09.2022 на суму 212 грн, 13.09.2022 на суму 530 грн, 13.09.2022 на суму 212 грн, 15.09.2022 на суму 530 грн, 23.09.2022 на суму 212 грн, 05.11.2022 на суму 212 грн, 15.12.2022 на суму 212 грн, 03.03.2023 на суму 1047 грн, 14.04.2023 на суму 4160 грн, 27.04.2023 на суму 18720 грн, 29.04.2023 на суму 3120 грн, 30.04.2023 на суму 107 грн, 21.05.2023 на суму 212 грн, 17.06.2023 на суму 1047 та 530 грн.
У результаті вищеописаних операцій ОСОБА_6 розпорядилася та здійснила фінансові операції з грошовими коштами у сумі 481 040,71 грн, отриманими у ході вчинення протиправного діяння, достовірно знаючи, що таке майно одержано злочинним шляхом.
На підставі здобутих доказів, 20.08.2025 відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки міста Жмеринки Вінницької області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_12 , паспорт громадянина України НОМЕР_8 виданий Жмеринським РВ УМВС України у Вінницькій області 25.07.2008, ідентифікаційний код № НОМЕР_9 , громадянки України, складено та погоджено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України (в редакції Закону України № 2117-IX від 03.03.2022), яке вручено заступнику голови ОСББ ОСОБА_29 , оскільки місце перебування ОСОБА_6 на даний час невідоме.
Обґрунтованість підозри ОСОБА_6 у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме:
- висновки судової економічної експертизи;
- висновки судової почеркознавчої експертизи;
- протоколи оглядів руху коштів;
- протоколи допитів свідків;
- протокол допиту представника потерпілого;
- повідомленням про підозру;
- іншими доказами у кримінальному провадженні.
Відповідно до інформації, отриманої від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України, встановлено, що громадянка України ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 20.07.2023 використовуючи паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_10 перетнула державний кордон України через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» на транспортному засобі із днз НОМЕР_11 . Станом на 28.08.2025 на територію України не заїжджала.
На даний час місцезнаходження підозрюваної ОСОБА_6 не встановлено та є достатньо підстав вважати, що остання знаходиться за межами території України, у зв'язку з чим 29.08.2025 її оголошено в державний та міжнародний розшук.
Враховуючи вищевказане, на даному етапі досудового розслідування існують ризики, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України, а саме:
- ОСОБА_6 , підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, серед яких є тяжкі, за які передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років, не має стійких соціальних зв'язків, а тому може в будь-який момент без зайвих труднощів покинути місце свого проживання, та під загрозою застосування суворої міри покарання може здійснити спроби переховуватись від органів досудового розслідування та/або суду, тобто наявний ризик, передбачений п. 1 ч. 1 ст. 177 КПК України;
- ОСОБА_6 , перебуваючи на волі без застосування дієвого запобіжного заходу може продовжити свою злочинну діяльність та вчинити інший злочин, що є ризиком передбаченим п. 5 ч. 1 ст. 177 КК України;
- ОСОБА_6 , перебуваючи на волі може вчиняти тиск на свідків у кримінальному провадженні з метою зміни їхніх показань під час досудового слідства та перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, усвідомлюючи тяжкість покарання, яке їй загрожує, тобто наявні ризики передбачені п. п. 3, 4 ч. 1 ст. 177 КПК України.
Беручи до уваги те, що підозрювана ОСОБА_6 , оголошена в міжнародний розшук, підозрюється у вчиненні тяжких злочинів, з метою запобігання ризикам передбаченим п.п. 1, 3, 4, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України, виникла необхідність у обрані відносно неї запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, за її відсутності, тому слідчий просила клопотання задовольнити.
Прокурор ОСОБА_3 та слідчий ОСОБА_4 , в судовому засіданні клопотання підтримали, просили задовольнити.
Захисник ОСОБА_5 в судовому засіданні заперечувала щодо задоволення клопотання.
Слідчий суддя, заслухавши думку учасників судового процесу, дослідивши матеріали клопотання та матеріали кримінального провадження, прийшов до наступного висновку.
Слідчими СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12023020000000440 від 25.05.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 3 ст. 332, ч. 1 ст. 366, ч. 2. ст. 28 ч.1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України.
В рамках вказаного провадження 20.08.2025 слідчим за погодженням із прокурором складено письмове повідомлення про підозру відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України, яке вручено заступнику голови ОСББ ОСОБА_29 , оскільки місце перебування ОСОБА_6 на даний час невідоме.
Обґрунтованість підозри ОСОБА_6 у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень підтверджується зібраними в ході досудового слідства доказами.
Відповідно до інформації, отриманої від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України, встановлено, що громадянка України ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 20.07.2023 використовуючи паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_10 перетнула державний кордон України через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» на транспортному засобі із днз НОМЕР_11 . Станом на 28.08.2025 на територію України не заїжджала.
На даний час місцезнаходження підозрюваної ОСОБА_6 не встановлено та є достатньо підстав вважати, що остання знаходиться за межами території України, у зв'язку з чим 29.08.2025 її оголошено в державний та міжнародний розшук.
При розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, слідчий суддя враховує вимоги п.п. 3, 4 ст. 5 Конвенції про захист прав людини та практику Європейського суду з прав людини, згідно з якими обмеження прав особи на свободу і особисту недоторканість можливе лише в передбачених законом випадках за встановленою процедурою. Зокрема, при розгляді клопотання суд оцінює підстави для застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з урахуванням конкретних обставин справи.
Згідно ч. 6 ст. 193 КПК України слідчий суддя, суд може розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та обрати такий запобіжний захід за відсутності підозрюваного, обвинуваченого, лише у разі, якщо прокурором, крім наявності підстав, передбачених статтею 177 КПК України, буде доведено, що підозрюваний, обвинувачений оголошений у міжнародний розшук. У такому разі після затримання особи і не пізніш як через сорок вісім годин з часу її доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя, суд за участю підозрюваного, обвинуваченого розглядає питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м'який запобіжний захід, про що постановляє ухвалу.
При вирішенні питання про наявність підстав для задоволення клопотання слідчий суддя приймає до уваги, що згідно ч. 1 ст. 183 КПК України взяття під варту є винятковим запобіжним заходом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м'яких запобіжних заходів не зможе запобігти ризикам, передбаченим статтею 177 цього Кодексу.
Статтею 177 КПК України передбачено, що метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобігання спробам: 1) переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; 2) знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; 3) незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; 4) перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; 5) вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.
Так, на час розгляду клопотання, підозра щодо вчинення ОСОБА_6 інкримінованих кримінальних правопорушень обґрунтована, про що свідчать докази, які зібрані в кримінальному провадженні та доведені прокурором при розгляді даного клопотання. Причетність ОСОБА_6 до вчинення кримінального правопорушення достатньою мірою, для даної стадії кримінального провадження, доводиться доказами, які долучені слідчим до матеріалів клопотання.
Дослідивши надані докази, слідчий суддя приходить до висновку, що прокурором доведено наявність ризиків, передбачених ч. 1 ст. 177 КПК України та недостатність застосування більш м'яких запобіжних заходів.
Так стороною обвинувачення в судовому засіданні доведено наявність наступних ризиків: - ризик переховуватись від органів досудового розслідування та/або суду. Усвідомлюючи тяжкість покарання, що загрожує ОСОБА_6 у разі визнання її винною у вчиненні кримінальних правопорушень, в яких вона підозрюється, зокрема санкцією ч. 4 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, санкцією ч. 1 ст. 209 КК України передбачено покарання у вигляді розбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна, тому остання може здійснювати спроби уникнення від відповідальності шляхом переховування.
Згідно із позицією Європейського суду з прав людини, зазначена обставина сама по собі може бути мотивом та підставою для підозрюваного переховуватися від органів досудового розслідування чи суду. Тяжкість можливого покарання може спонукати підозрюваного переховуватися від суду. Це твердження узгоджується з практикою ЄСПЛ, зокрема у справі «Ілійков проти Болгарії», в якому зазначено, що суворість передбаченого покарання є суттєвим елементом при оцінюванні ризиків переховування. У рішенні по справі «Летельє проти Франції» Європейський суд з прав людини визначив, що тяжкість деяких злочинів може викликати таку реакцію суспільства і соціальні наслідки, які виправдовують попереднє ув'язнення як виключну міру запобіжного заходу протягом певного часу.
При встановленні наявності ризику впливу на свідків, слід враховувати, що суд може обґрунтовувати свої висновки лише на показаннях, які він безпосередньо сприймав від свідків під час судового засідання або отриманих у порядку, передбаченому статтею 225 КПК України, тобто допитаних на стадії досудового розслідування слідчим суддею. Суд не вправі обґрунтовувати судові рішення показаннями, наданими слідчому, прокурору, або посилатися на них, крім порядку отримання показань, визначеного статтею 615 цього Кодексу (ч.4 ст. 95 КПК України). За таких обставин ризик впливу на свідків може існувати не лише на початковому етапі кримінального провадження при зібранні доказів, а й на стадії судового розгляду до моменту безпосереднього отримання судом показань від свідків та дослідження їх судом.
Враховуючи, що підозрюваній відомі контактні дані свідків у кримінальному провадженні, слідчий суддя приходить до переконання, що остання може незаконно впливати на даних свідків, шляхом проведення зустрічей з ними, спонуканням до зміни показів з метою надання останніми показань, які є вигідними саме для підозрюваної, що свідчить про наявність ризику, передбаченого п. 3 ч. 1 ст. 177 КПК України.
Враховуючи обставини вчинення правопорушення, зважаючи на те, що місцезнаходження підозрюваної невідоме та остання оголошена в міжнародний розшук, існує ризик, передбачений п. 5 ч. 177 КПК України, тобто ОСОБА_6 , може вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.
При цьому слід зазначити, що чинне законодавство не вимагає підтвердження того, що підозрювана обов'язково здійснюватиме такі дії, однак має об'єктивну можливість їх реалізації в майбутньому.
За змістом ст. 131 КПК запобіжні заходи є заходами забезпечення кримінального провадження, а відтак їх застосування має на меті досягнення дієвості цього провадження.
Дослідивши матеріали кримінального провадження, слідчий суддя приходить до висновку, що застосування іншого запобіжного заходу не пов'язаного з триманням під вартою, не зможе забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного та запобігти встановленим ризикам, які вказані слідчим та доведені матеріалами справи. Тому, для досягнення мети застосування запобіжних заходів, на даному етапі досудового розслідування запобіжний захід у вигляді тримання під вартою є необхідним та доцільним.
Згідно з ч. 3 ст. 183 КПК України, слідчий суддя, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою зобов'язаний визначити розмір застави, достатньої для забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим обов'язків, передбачених цим Кодексом, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Згідно з абз. 6 ч. 4 ст. 183 КПК України при обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного, обвинуваченого, який оголошений у міжнародний розшук, та/або який виїхав, та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, розмір застави не визначається.
В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні зокрема тяжких злочинів, вчинених під час воєнного стану, оголошена у державний та міжнародний розшук та наявні ризики передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України, тому слідчий суддя приходить до переконання, про наявність достатніх підстав для обрання відносно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 176, 177, 178, 183, 193, 194, 196, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітана поліції ОСОБА_4 задовольнити.
Обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки міста Жмеринка Вінницької області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_12 , громадянки України.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя