Ухвала від 08.09.2025 по справі 134/151/24

1-кс/134/465/2025

Справа № 134/151/24

УХВАЛА

про арешт майна

08 вересня 2025 року Крижопільський районний суд

Вінницької області

Слідчий суддя Крижопільського районного суду ОСОБА_1

з участю: секретаря ОСОБА_2

слідчого ОСОБА_3

власника майна ОСОБА_4

представника власника майна ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду в селищі Крижопіль клопотання заступника начальника СВ Відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 12023020190000390 від 21.12.2023 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України про арешт майна,

ВСТАНОВИВ:

Заступник начальника СВ Відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 звернувся з клопотанням про арешт майна.

Вказав, що 20.12.2023 до відділення поліції №1 Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області надійшла заява від ОСОБА_6 , жителя АДРЕСА_1 про те, що відповідно до рішення 33 сесії 8 скликання №1490 від 10.02.2023 Комунальному підприємству «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади виділено грошові кошти в розмірі 2325000 гривень для придбання трактора екскаватора-навантажувача JCB 4 сх та автотранспортного засобу для перевезення інвентаря та працівників підприємства. За результатами проведених відкритих торгів між КП «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області. та Товариством з обмеженою відповідальністю «САНТРЕИД АВТО» 03.08.2023 року укладено договір купівлі-продажу № 1-КП, на підставі якого придбано екскаватор -навантажувач Terex TLB840PS на загальну суму 1 989 000 грн. Провівши моніторинг цін на марки екскаваторівнавантажувачів Terex TLB840PS на ринку мною було виявлено невідповідність закупівельної ціни та цін на аналогічний товар.

21.12.2023 відомості за вказаним повідомленням внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12023020190000390 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що рішенням 53 позачергової сесії 7 скликання Студенянської сільської ради Вінницької області від 15.10.2020 № 1098 створено Комунальне підприємство «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області (далі - КП «Студенянський комунгосп»).

Рішенням 35 сесії 8 скликання Студенянської сільської ради № 1546 від 25.04.2023 затверджено Статут Комунального підприємства «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області в новій редакції (далі - Статут).

Згідно п. 1.3 Розділу 1 Статуту, Засновником/власником Підприємства є Студенянська сільська рада, яка є вищим органом управління.

Відповідно п. 1.4 Розділу 1 іншим органом управління є Відділ архітектури, містобудування, цивільного захисту, управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством Студенянської сільської ради Вінницької області.

Згідно п. 1.5 Розділу 1 підприємство підконтрольне та підзвітне Студенянській сільській раді (Засновнику) та Відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту, управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством Студенянської сільської ради Вінницької області (Органу управління).

Відповідно до п. 8.1. Статуту управління підприємством здійснюється Засновником, Органом управління. Поточне керівництво (оперативне управління) підприємством здійснює керівник підприємства - директор.

Розпорядженням сільського голови Студенянської сільської ради Вінницької області №19-к від 20.06.2022, ОСОБА_4 , призначено на посаду директора КП «Студенський комунгосп» Студенської територіальної громади Вінницької області з 20.06.2022.

Згідно п. 8.6. Керівник Підприємства самостійно вирішує питання діяльності Підприємства, за винятком тих, що віднесені статутом та чинним законодавством до компетенції Засновника, Органу управління або трудового колективу Підприємства; забезпечує виконання рішень Засновника та Органу управління; несе повну відповідальність за стан збереження майна та діяльність Підприємства, дотримання фінансової, договірної та трудової дисципліни, колективного договору та чинного законодавства України; від імені Підприємства укладає договори, інші угоди, підписує юридичні акти, що стосуються діяльності підприємства, видає доручення, відкриває рахунки в банках; без доручення представляє інтереси Підприємства у відносинах із органами державної влади і місцевого самоврядування, іншими юридичними та фізичними особами як в Україні, так і за її межами; затверджує штатний розпис Підприємства; видає накази, дає вказівки, обов'язкові для виконання всіма працівниками Підприємства; розпоряджається коштами та майном Підприємства відповідно до чинного законодавства та цього Статуту; приймає на роботу та звільняє із роботи працівників підприємства. Визначає умови організації та оплати їх праці. Застосовує заходи заохочення та накладає стягнення на всіх працівників Підприємства; самостійно вирішує інші питання діяльності Підприємства, віднесені до його компетенції та передбачені чинним законодавством України; Керівник несе персональну відповідальність за виконання покладених на Підприємство завдань, що визначені цим Статутом.

Відповідно до положень ч. 1 примітки до ст. 364 КК України, службовими особами у статтях 364, 368, 368-5, 369 цього Кодексу є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також обіймають постійно чи тимчасово в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною особою підприємства, установи, організації, судом або законом. Для цілей статей 364, 368, 368-5, 369 цього Кодексу до державних та комунальних підприємств прирівнюються юридичні особи, у статутному фонді яких відповідно державна чи комунальна частка перевищує 50 відсотків або становить величину, що забезпечує державі чи територіальній громаді право вирішального впливу на господарську діяльність такого підприємства.

Таким чином, ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді директора КП «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області, наділений організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, а тому, відповідно до ч. 3 ст. 18, ч. 1 примітки до ст. 364 КК України, є службовою особою.

У відповідності до ст. ст. 19, 68 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Частиною 4 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що для планування закупівель та підготовки до проведення закупівель замовники можуть проводити попередні ринкові консультації з метою аналізу ринку, у тому числі запитувати й отримувати рекомендації та інформацію від суб'єктів господарювання. Такі рекомендації та інформація можуть використовуватися замовником під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5 цього Закону.

Згідно з частиною 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено принципи за якими здійснюється закупівля до яких віднесено: 1)добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

Відповідно до частини 1 статті 44 Закону України «Про публічні закупівлі», за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання цього Закону, в тому числі уповноважені особи, службові (посадові) особи замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 20.01.2023 директор КП «Студенянський комунгосп» ОСОБА_4 звернувся із клопотанням на сесію Студенянської сільської ради про виділення коштів на придбання для КП «Студенянський комунгосп» спецтехніки, а саме екскаватора-навантажувача.

Рішенням 33 сесії 8 скликання Студенянської сільської ради від 10.02.2023 № 1490 виділено кошти із місцевого бюджету по коду КЕКВ-3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» зокрема в лютому 2023 року в сумі - 2325000,00 грн., з передачею коштів з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку) в сумі 2325000,00 грн. (для поповнення статутного капіталу в частині придбання екскаватора-навантажувача JCB 4 cx та автотранспортного засобу для здійснення перевезення інвентаря та працівників підприємства), що мало бути придбано та передано у підпорядкування КП «Студенянський комунгосп».

У той же час ОСОБА_4 зловживаючи своїм службовим становищем щодо права на укладення договорів в інтересах підприємства, яке він очолював, діючи в період часу з 10.02.2023 по 28.06.2023 з метою одержання неправомірної вигоди юридичною особою, всупереч інтересів служби, не дотримуючись вимог ч. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо аналізу ринку та діючи в порушення ч. 1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині добросовісної конкуренції серед учасників та максимальної економії, ефективності та пропорційності повідомив службових осіб ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» про намір придбати у них через відкриті торги екскаватор-навантажувач Terex TLB840PS, 2012 року випуску, оскільки підпорядкованому підприємству КП «Студенянський комунгосп» виділено грошові кошти в сумі 2 000 000 грн.

У подальшому з метою забезпечення визначення переможця процедури відкритих торгів згідно предмету закупівлі: «код ДК 021:2015: 43260000-3 - Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (колісний ковшовий екскаватор-навантажувач)» учасника торгів: ТОВ "САНТРЕЙД АВТО", будучи обізнаним про технічні характеристики екскаватора-навантажувача JCB 4 cx, надав вказівку підпорядкованому працівнику, а саме головному бухгалтеру КП «Студенянський комунгосп» ОСОБА_7 , не повідомляючи про свої злочинні наміри, яка є уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення публічних закупівель про підготовку технічної специфікації на трактор, який має нижчі технічні, якісні та кількісні показники ніж екскаватор-навантажувач JCB 4 cx.

На виконання вказівки директора бухгалтер КП «Студенянський комунгосп» ОСОБА_7 , яка не була обізнана в злочинних намірах ОСОБА_4 , 28.06.2023 розмістила в інформаційно-телекомунікаційну систему публічних закупівель Prozorro оголошення UA-2023-06-28-005126-a про намір придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача ДК021-2015:43260000-3 - «Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка» із строком подачі документів до 06.07.2023.

Єдиним учасником вказаної закупівлі виступила юридична особа ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» із ціновою пропозицією 1 989 000 грн., однак 10.07.2023 пропозиція останнього була відхилена через не виправлення невідповідності в документах, що були подані у складі тендерної пропозиції.

Натомість вже 11.07.2023 ОСОБА_7 діючи за вказівкою ОСОБА_4 та будучи не обізнаною в злочинному намірі останнього розмістила в інформаційно-телекомунікаційну систему публічних закупівель Prozorro оголошення UA-2023-07-11-005061-a про намір придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача ДК021-2015:43260000-3 - «Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка» із строком подачі документів до 19.07.2023.

Як і при проведенні відкритих торгів від 28.06.2023 року, єдиним учасником вказаної закупівлі виступила юридична особа ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» із ціновою пропозицією 1 989 000 грн., пропозиція якої, відповідно до протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 19.07.2023, визначена найбільш економічно вигідною щодо предмету закупівлі.

У подальшому ОСОБА_4 використовуючи своє службове становище всупереч інтересам КП «Студенянський комунгосп», діючи з метою одержання неправомірної вигоди юридичною особою, усвідомлюючи порушення вимог ч. 4 ст. 4, ч. 1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» 03.08.2023 уклав з ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» договір купівлі-продажу №1-КП на придбання екскаватора-навантажувача Terex TLB840PS, 2012 року випуску, вартістю 1 989 000,00 гривень та 08.08.2023 підписав акт прийому-передачі від ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» на КП «Студенянський комунгосп» екскаватора-навантажувача Terex TLB840PS, 2012 року випуску, вартістю 1 989 000,00 гривень

На виконання умов даного договору КП «Студенянський комунгосп» 17.09.2023 здійснено оплату у розмірі 100% вартості договору та перераховано на розрахунковий рахунок ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» (код ЄРДПОУ 44639169) грошові кошти в розмірі 1 989 000,00 гривень.

У той же час встановлено, що середня ринкова вартість аналогічного, повнокомплектного, технічно справного, екскаватора-навантажувача Terex TLB840PS, 2012 року випуску, станом на 03.08.2023, складала 1333904,21 гривень.

Згідно з висновку експерта різниця вартості придбаного товару за умовами договору купівлі-продажу від 03.08.2023 №1-КП укладеного між КП «Студенянський комунгосп» та ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» складає 655 095,79 гривень.

Таким чином, ОСОБА_4 здійснюючи повноваження директора КП «Студенянський комунгосп», виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в порушення вищевказаних норм законодавства про здійснення державних закупівель та Статуту підприємства, без дотримання принципу добросовісної конкуренції та недискримінації учасників, максимальної економії та ефективності, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи з прямим умислом, всупереч інтересам служби, перебуваючи на території Студенянської територіальної громади, зокрема за місцем знаходження комунального підприємства, за адресою: вулиця Пирогова, 14 с. Студена Тульчинський район Вінницька область, з метою одержання неправомірної вигоди ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» уклав договір купівлі-продажу екскаватора-навантажувача Terex TLB840PS, 2012 року випуску, вартість якого складала 1333904,21 гривень станом на 03.08.2023, №1-КП від 03.08.2023 із КП «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області з однієї сторони та директором ТОВ «САНТРЕЙД АВТО» ОСОБА_8 з іншої на загальну суму 1 989 000,00 гривень, в результаті чого, після підписання акту приймання - передачі 08.08.2023 юридичній особі перераховано кошти в сумі 1 989 000,00 гривень, чим завдано збитків КП «Студенянський комунгосп» Студенянської територіальної громади Вінницької області на загальну суму 655 095,79 гривень, що відповідає 488 неоподаткованим мінімумам доходів громадян станом на 2023 рік і є тяжким наслідком, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України - зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки.

На підставі зібраних матеріалів встановлено, що в діях ОСОБА_4 вбачаються ознаки кримінального правопорушення та 04.08.2025 йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, зловживання службовим становищем, а саме умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої юридичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.

Приймаючи до уваги, що своїми діями ОСОБА_4 заподіяв майнову шкоду у особливо великих розмірах, та з метою забезпечення відшкодування завданих збитків у кримінальному провадженні виникає необхідність у накладенні арешту на майно належне підозрюваному для попередження можливості його реалізації та подальшого відшкодування завданих збитків на суму 655 095,79 гривень.

Згідно довідки №31/31/0544-8233-2025 від 06.08.2025 виданої Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Вінницькій , Черкаській та Кіровоградській областях Територіальний сервісний центр МВС №0544 встановлено, що згідно відомостей державного реєстру транспортних засобів, за ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований транспортний засіб MERCEDES-BENZ VITO 112 CDI, 1999 випуску, дата реєстрації 31.12.2021 року.

Крім того відповідно до інформаційної довідки 438198971 від 05.08.2025 із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна щодо субєкта встановлено, що у власності ОСОБА_4 перебуває ряд земельних ділянок:

- земельна ділянка площею 2,0000 га із кадастровим номером: 0523283000:01:001:1235, розташована за адресою с. Студена Тульчинського району Вінницької області, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства;

- земельна ділянка площею 1,7281 га із кадастровим номером: 0523283000:01:001:0371, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;

Крім того у власності ОСОБА_4 перебуває об'єкти житлової нерухомості, а саме:

- квартира загальною площею 65.1 кв.м., розташована за адресою: АДРЕСА_2 .

Згідно ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Враховуючи те, що своїми протиправними діями ОСОБА_4 заподіяв майнової шкоди у особливо великих розмірах, тому в даному випадку є необхідним накладення арешту на належне йому вище вказане майно з метою забезпечення подальшого відшкодування завданих збитків.

В судовому засіданні слідчий ОСОБА_3 клопотання підтримав, просив задовольнити.

Власник майна ОСОБА_4 утримався від відповіді.

Представник власника майна адвокат ОСОБА_5 проти арешту майна заперечила, оскільки відсутні правові обгрунтування арешту, вказала, що арештом майна буде порушено право на вільне володіння майном.

Дослідивши та оцінивши в сукупності матеріали, додані до клопотання, приходжу до висновку про задоволення клопотання та накладення арешту на майно з наступних підстав.

Клопотання про арешт майна, подане заступником начальника слідчого відділення Відділення поліції №1 Тульчинського РВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області майор поліції ОСОБА_9 відповідає вимогам статті 171 КПК України, підстав для його повернення ініціатору не встановлено.

Встановлено, що у провадженні Відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області перебуває кримінальне провадження № 12023020190000390, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21.12.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Відповідно до ч.2 ст. 131 КПК України арешт майна є одним із заходів забезпечення кримінального провадження.

Згідно з частиною 1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Відповідно до частини 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Метою арешту, згідно з положеннями ч. 2 ст. 170 КПК, є забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно частиною 6 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, фізичної чи юридичної особи, яка в силу закону несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діями (бездіяльністю) підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності обґрунтованого розміру цивільного позову у кримінальному провадженні, а так само обґрунтованого розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, щодо якої здійснюється провадження.

Частиною десятою статті 170 КПК України передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна (ч. 11 ст. 170 КПК).

Відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

Слідчим Відділення поліції № 1 Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області доведено необхідність накладення арешту на майно.

При вирішенні питання про арешт майна слідчим суддею враховується правова підстава для арешту майна, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, наслідки арешту майна для інших осіб; розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження.

З огляду на вище викладене приходжу до висновку, що з метою запобігання настання наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню, слід задовольнити клопотання та накласти арешт на майно.

Тому, враховуючи вимоги ч. 8 ст. 170 КПК України слідчий суддя оцінивши в сукупності надані стороною кримінального провадження докази, беручи до уваги наслідки арешту майна для власника та третіх осіб, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, приходить до висновку про наявність підстав для накладення арешту на майно та вважає, що клопотання слідчого підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131, 132, 170-174, 309 КПК України, слідчий суддя,-

Керуючись ст. ст. 40, 131, 132, 170, 172, 173, 175, 309, 395 КПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Клопотання заступника начальника СВ Відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 про арешт майна - задовольнити.

Накласти арешт на майно належне ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителю АДРЕСА_3 та обмежити його у праві відчуження наступного майна: транспортного засобу MERCEDES-BENZ VITO 112 CDI, 1999 випуску, дата реєстрації 31.12.2021 року, який зареєстрований за ОСОБА_4 , квартири загальною площею 65.1 кв.м., розташована за адресою: АДРЕСА_2 , власником якої являється ОСОБА_4 , земельної ділянки площею 2,0000 га із кадастровим номером: 0523283000:01:001:1235, розташована за адресою с. Студена Тульчинського району Вінницької області, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства; земельної ділянки площею 1,7281 га із кадастровим номером: 0523283000:01:001:0371, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Ухвала підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її проголошення, шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Вінницького апеляційного суду.

Слідчий суддя