Рішення від 08.09.2025 по справі 528/617/25

Гребінківський районний суд Полтавської області

Справа №: 528/617/25

Провадження № 2/528/442/25

РІШЕННЯ

Іменем України

(вступна та резолютивна частини)

08 вересня 2025 р. м. Гребінка

08 вересня 2025 року Гребінківський районний суд Полтавської області у складі: головуючого судді Татіщевої Я.В., секретаря Лободюк Є.М., розглянувши у приміщенні суду м. Гребінка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Гребінківської міської ради Полтавської області про встановлення юридичного факту та визнання права власності на майно у порядку спадкування за законом, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до положень ч. 6 ст. 259 ЦПК України, у виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення може бути відкладено на строк не більш як десять днів з дня закінчення розгляду справи, але вступну і резолютивну частини суд має проголосити в тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи.

Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Гребінківської міської ради Полтавської області про встановлення юридичного факту та визнання права власності на майно у порядку спадкування за законом - задовольнити повністю.

Встановити факт належності Свідоцтва про право власності на житло від 17.01.1995 року ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 в м. Гребінка Полтавської області, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії НОМЕР_1 , виданим Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради.

Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , НОМЕР_2 , у порядку спадкування за законом право власності на 1/4 частину квартири АДРЕСА_1 .

Судові витрати віднести на рахунок позивача.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення буде виготовлено протягом десяти днів.

Суддя Я. В. Татіщева

Попередній документ
130077466
Наступний документ
130077468
Інформація про рішення:
№ рішення: 130077467
№ справи: 528/617/25
Дата рішення: 08.09.2025
Дата публікації: 11.09.2025
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Гребінківський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (08.09.2025)
Дата надходження: 27.05.2025
Предмет позову: про встановлення юридичного факту, визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом
Розклад засідань:
27.06.2025 13:30 Гребінківський районний суд Полтавської області
08.09.2025 11:00 Гребінківський районний суд Полтавської області