Справа № 950/2641/25
Номер провадження 2/950/916/25
про відкриття провадження у справі
"02" вересня 2025 р. м.Лебедин
Суддя Лебединського районного суду Сумської області Бакланов Р. В. розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова Компанія "ЕЙС", (вул. Алматинська, буд. 8 офіс 310 а, м. Київ) інтереси якого представляє - Поляков Олексій Володимирович до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором
Представник позивача звернувся до суду з зазначеним позовом до відповідача, просить суд, ухвалити рішення яким стягнути з ОСОБА_1 суму заборгованості за кредитним договором № 00-9999809 від 26.10.2023 у розмірі 27335 грн., яка складається з 7455 грн. - заборгованість за тілом та 19880 грн. - заборгованості за відсотками, а також судові витрати у справі - сплачений судовий збір в розмірі 2422,40 грн., витрати на правову допомогу у розмірі 7000 грн.
Позовна заява складена з дотриманням вимог ст.175 ЦПК України, справа підсудна Лебединському районному суду Сумської області.
Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.
За змістом ст.19 ЦПК України дана справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Відповідно до ч.1 ст.277 ЦПК України питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 19, 175, 184, 187, 274, 277 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова Компанія "ЕЙС", інтереси якого представляє - Поляков Олексій Володимирович до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Справу розглянути за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.
Призначити судове засідання на 24 жовтня 2025 року о 13 год. 00 хв. за адресою: вул. Петропавлівська, 2 м. Лебедин Сумської області, про що повідомити учасників справи.
Витребувати в АТ КБ "ПриватБанк" (код ЄДРПОУ 14360570):
- Інформацію: чи емітувалась на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) платіжна картка маска-картки № НОМЕР_2 / чи емітувалась будь-яка інша платіжна картка на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 );
- Інформацію про зарахування коштів на картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період 26.10.2023- 31.10.2023 у сумі 7100 грн; (безготівкове зарахування згідно транзакції № 39831-66073-46723 від 26.10.2023);
- Надати інформацію: чи є/був номер телефону НОМЕР_3 фінансовим номером телефону за картковим рахунком - маска картки № НОМЕР_4 -XXXX-8351 та чи знаходиться/знаходився номер телефону НОМЕР_3 в анкетних даних ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
- У разі підтвердження зарахування коштів на картковий рахунок - маска карти № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) за період 26.10.2023- 31.10.2023 у сумі 7100 грн; (безготівкове зарахування згідно транзакції № 39831-66073-46723 від 26.10.2023);
- надати первинні документи бухгалтерського обліку (банківські виписки/платіжні інструкції/доручення), що підтвердять дану інформацію;
- надати повний номер рахунку маска-картки № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), на який зараховано кошти.
- у випадку неможливості надати вищезгадані первинні документи, просимо надати інші, прирівняні до них (довідки/листи, що підтверджують факт зарахування коштів на рахунок - маска карти Боржника).
Роз'яснити відповідачу право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Роз'яснити позивачу право подати відповідь на відзив щодо наведених відповідачкою у відзиві заперечень і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання такого відзиву. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
Роз'яснити відповідачу право подати заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання відповіді на відзив. Копія заперечення та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) заперечення до суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://lb.su.court.gov.ua/sud1810/.
Копію ухвали про відкриття провадження по справі надіслати учасникам справи разом з копією позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя Роман БАКЛАНОВ