Справа № 640/32132/21 Головуючий у І інстанції - Самойлюк Г.П.
Суддя-доповідач - Мельничук В.П.
скорочене судове рішення
(вступна та резолютивна частини)
26 серпня 2025 року м. Київ
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі:
Головуючого-судді: Мельничука В.П.,
суддів: Бужак Н.П., Василенка Я.М.,
при секретарі: Руденко Д.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду Державної податкової служби України на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 19 червня 2025 року у справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрармпласт» про закриття провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрармпласт» до Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, -
Апеляційну скаргу Державної податкової служби України залишити без задоволення, а ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 19 червня 2025 року - без змін.
Постанова набирає законної сили з дати її ухвалення та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.
Головуючий-суддя: В.П. Мельничук
Судді: Н.П. Бужак
Я.М. Василенко