Рішення від 18.08.2025 по справі 363/4434/25

18.08.25 363/4434/25

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 серпня 2025 року Вишгородський районний суд Київської області в складі головуючого судді Чіркова Г.Є., розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови,

встановив:

представник ОСОБА_1 звернулася до суду з даним позовом, посилаючись на те, 21 липня 2025 року постановою начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 №1518 позивача без законних підстав притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 210-1 КУпАП із накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 17 000 грн., а тому порушив питання про скасування даної постанови та закриття провадження у справі.

Свої вимоги мотивував тим, що позивач звертався до відповідача із заявою про надання йому відстрочки від призову під час мобілізації на особливий період, на яку листом ІНФОРМАЦІЯ_3 №1/1/4/10348 від 08 листопада 2024 року йому відмовлено. Зазначений лист направлено на адресу фактичного проживання позивача: АДРЕСА_1 . Та сама адреса вказана і в протоколі №1518 від 21 липня 2025 року, і в постанові №1518 від 23 липня 2025 року.

Водночас повістку №3956779 від 16 червня 2025 року про виклик ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_3 відповідач направив на іншу адресу, зокрема: АДРЕСА_2 , за якою позивач фактично не проживає.

Оскільки відповідачу відомі адреси проживання позивача, а сам позивач добровільно прибував до ТЦК та СП для уточнення даних і проходження ВЛК, відсутні підстави вважати, що він ухилявся від виконання обов'язків, передбачених законом. За таких обставин у діях позивача відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 210-1 КУпАП, а тому оскаржувана постанова є незаконною та підлягає скасуванню.

Враховуючи, що органу ТЦК та СП відомі всі можливі адреси місця проживання позивача, а також факт добровільного прибуття останнього для уточнення даних і проходження ВЛК, вважає, що у діях ОСОБА_1 склад адміністративного правопорушення за ч. 3 ст. 210-1 КУпАП відсутній, в зв'язку з чим оскаржувана постанова підлягає скасуванню.

06 серпня 2025 року ухвалою суду у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін відкрито провадження і запропоновано відповідачу подати до суду відзив на позовну заяву та/або клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін, а також роз'яснено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, справа буде вирішена за наявними матеріалами.

Як вбачається із довідки про доставку електронного документа від 06 серпня 2025 року, ухвалу про відкриття провадження відповідач отримав в електронному кабінеті 06 серпня 2025 року.

Разом з тим, у встановлений судом строк відзив на позовну заяву відповідачем не подано, а відтак, суд вирішує справу за наявними матеріалами відповідно до вимог ч. 6 ст. 162 КАС України, в межах строку встановленого ч. 1 ст. 286 КАСК України.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного.

Із матеріалів справи вбачається, що згідно протоколу про адміністративне правопорушення №1518 від 21 липня 2025 року, ОСОБА_1 21 липня 2025 року о 09 год. працівниками поліції доставлено до ІНФОРМАЦІЯ_3 , який, будучи військовозобов'язаним, в порушення вимог ч. 1 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» за повісткою №3956779 о 14 год. 29 червня 2025 року до ІНФОРМАЦІЯ_3 не прибув.

Вказаний протокол складено в присутності ОСОБА_1 , який при його підписанні зазначив, що будь-яких заперечень до протоколу не має.

Згідно постанови начальника ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_2 №1518 від 23 липня 2025 року, в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_3 встановлено, що ОСОБА_1 , будучи військовозобов'язаним під час дії особливого періоду та оголошення мобілізації, всупереч вимог ч. 1 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно повістки №3956779 для уточнення о 14 год. 29 червня 2025 року до ІНФОРМАЦІЯ_3 не прибув, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 210-1 КУпАП. Вказаною постановою на ОСОБА_1 накладено штраф в розмірі 17 000 грн.

Встановлено, що повістка на ім?я ОСОБА_1 повернута відправнику з довідкою про причину повернення, в якій зазначено, що адресат відсутній за вказаною адресою. Адреса, за якою відповідачем відправлено повістку, а саме: АДРЕСА_2 , обрана з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов?язаних та резервістів, як така, що повідомлена ОСОБА_1 під час уточнення своїх облікових даних. Іншої адреси свого місця проживання чи перебування ОСОБА_1 не повідомляв.

При цьому, обставини про відсутність адресата ( ОСОБА_3 ) за вказаною адресою, під час розгляду справи у ІНФОРМАЦІЯ_4 23 липня 2025 року позивачем не заперечувалися і в позові також не оспорюються.

Із повістки ІНФОРМАЦІЯ_3 №3956779 від 16 червня 202 року вбачається, що її направлено позивачу за адресою: АДРЕСА_2 , відповідно до якої останньому належало з'явитися до ІНФОРМАЦІЯ_3 для уточнення даних о 14 год. 29 червня 2025 року.

Згідно даних військово-облікового документу «Резерв +» ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП - НОМЕР_1 , адреса проживання - АДРЕСА_2 , категорія обліку - військовозобов'язаний, звання - рядовий, ВОС - 956647, постанова ВЛК - придатний, дата ВЛК - 22 травня 2025 року, номер в реєстрі Оберіг - 131120221362880400011, дата уточнення даних - 18 травня 2024 року.

Відповідно до витягу з Реєстру Пірнівської територіальної громади №2025/010651463 від 01 серпня 2025 року, ОСОБА_1 постійно з 23 листопада 2004 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Як вбачається із ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.

Завданням провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови (ст. 245 КупАП).

Відповідно до зі ст. 251 КУпАП, що доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно ст. 252 КУпАП, орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні усіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом та правосвідомістю.

Стаття 280 КУпАП вимагає від органу (посадової особи) при розгляді справи про адміністративне правопорушення з'ясувати чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, чи заподіяно матеріальну шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно ст. 283 КУпАП, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі, яка, зокрема, повинна містити опис обставин, установлених під час розгляду справи, прийняте у справі рішення.

Аналізуючи наведені положення законодавства, слід дійти висновку, що при розгляді справи про адміністративне правопорушення уповноважена особа має всебічно, повно і об'єктивно з'ясувати обставини справи, оцінити наявні докази. Притягнення особи до адміністративної відповідальності можливе лише за умови наявності юридичного складу адміністративного правопорушення, в тому числі вини особи у його вчиненні, яка підтверджена належними та допустимими доказами.

При цьому, суд враховує, що особа вважається невинуватою до тих пір, поки її вина не буде доказана у встановленому законом порядку. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину. Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь (ст. 62 Конституції України).

У зв'язку із застосуванням даного принципу саме відповідач, як особа, що виявила факт адміністративного правопорушення, повинен довести наявність події і складу адміністративного правопорушення та винуватість особи, тобто наявність законних підстав для притягнення позивача до адміністративної відповідальності.

Крім того, відповідно до вимог статей 9, 77 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. При цьому, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ч.ч. 1, 3 ст. 210-1 КУпАП, порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та громадських об'єднань - від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян..

Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та громадських об'єднань - від двох тисяч до трьох тисяч п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно ч.ч 1, 2, 6 ст. 29 ЦК України, місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово.

Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, вільно обирає собі місце проживання, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Фізична особа може мати кілька місць проживання.

Як вбачається із ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території, за винятком обмежень, які встановлені цим Законом.

Відповідно до Закону України «Про оборону України», особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Правила військового обліку встановлені Законом України «Про військовий обов'язок та військову службу», Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів) затверджених Постановою КМУ № 1487 від 30 грудня 2022 року.

За змістом цих нормативно-правових актів, військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та ведеться з метою визначення наявних людських мобілізаційних ресурсів та їх накопичення для забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення особовим складом у мирний час та в особливий період.

Згідно ч. 1 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», громадяни зобов'язані:

з'являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк та місце, зазначені в повістці (військовозобов'язані, резервісти Служби безпеки України - за викликом Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, військовозобов'язані, резервісти розвідувальних органів України - за викликом відповідного підрозділу розвідувальних органів України), для взяття на військовий облік військовозобов'язаних чи резервістів, визначення їх призначення на особливий період, направлення для проходження медичного огляду;

надавати в установленому порядку під час мобілізації будівлі, споруди, транспортні засоби та інше майно, власниками яких вони є, Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, силам цивільного захисту з наступним відшкодуванням державою їх вартості в порядку, встановленому законом;

проходити медичний огляд для визначення придатності до військової служби згідно з рішенням військово-лікарської комісії чи відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров'я Служби безпеки України, а у розвідувальних органах України - за рішенням керівників відповідних підрозділів або військово-лікарської комісії Служби зовнішньої розвідки України, розвідувального органу Міністерства оборони України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону.

Громадяни, які перебувають на військовому обліку, в добровільному порядку реєструють свій електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного чи резервіста.

Відповідно до п. 22 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затверджених Постановою КМУ № 560 від 16 травня 2024 року (далі - Порядок №560), резервісти та військовозобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності Указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов'язані уточнити свої облікові дані (адресу місця проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані) через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або місцезнаходження чи відповідному підрозділі розвідувальних органів України, Центральному управлінні або регіональному органі СБУ.

Резервісти та військовозобов'язані, у яких відсутній (які втратили) військово-обліковий документ, уточнюють свої облікові дані (адресу місця проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані) у районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або місцезнаходження чи відповідному підрозділі розвідувальних органів, Центральному управлінні або регіональному органі СБУ, де вони перебувають на військовому обліку. У такому разі під час уточнення облікових даних їм оформляється військово-обліковий документ.

Згідно п. 34 Порядку №560, повістка про виклик резервіста або військовозобов'язаного до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу чи відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ може бути надіслана зазначеними органами військового управління (органами) засобами поштового зв'язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення з повідомленням про вручення на адресу його місця проживання після завершення 60 днів, відведених законодавством на уточнення своїх облікових даних, у тому числі адреси місця проживання.

У разі коли резервіст або військовозобов'язаний уточнив свої облікові дані після завершення 60 днів, відведених законодавством на уточнення своїх облікових даних, повістка може надсилатися на адресу місця проживання, зазначену резервістом або військовозобов'язаним під час уточнення облікових даних.

У разі неуточнення протягом 60 днів резервістом або військовозобов'язаним своєї адреси місця проживання повістка може надсилатися на його адресу зареєстрованого/задекларованого місця проживання.

Повістка про виклик резервіста або військовозобов'язаного до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу чи відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ надсилається адресату протягом 48 годин після підпису повістки відповідним керівником. При цьому день явки за викликом резервіста або військовозобов'язаного з населеного пункту, що є адміністративним центром області, визначається протягом семи діб, а з інших населених пунктів - протягом десяти діб від дня надсилання повістки засобами поштового зв'язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення.

Друк повісток, які сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, та направлення їх військовозобов'язаним та резервістам засобами поштового зв'язку здійснюються Міноборони або державними підприємствами, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (в поліграфічній галузі), на підставі відповідних договорів, укладених між Міноборони, призначеним оператором поштового зв'язку та/або державними підприємствами, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (в поліграфічній галузі).

Відповідно до п. 41 Порядку №560, належним підтвердженням оповіщення резервіста або військовозобов'язаного про виклик до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу чи відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ є:

1) у разі вручення повістки - особистий підпис про отримання повістки, відеозапис вручення повістки або ознайомлення з її змістом, у тому числі відеозапис доведення акта відмови від отримання повістки (додаток 2), а також відеозапис відмови резервіста або військовозобов'язаного у спілкуванні з особою, уповноваженою вручати повістки;

2) у разі надсилання повістки засобами поштового зв'язку:

день отримання такого поштового відправлення особою, що підтверджується інформацією та/або документами від поштового оператора;

день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати поштове відправлення чи день проставлення відмітки про відсутність особи за адресою місця проживання особи, повідомленою цією особою територіальному центру комплектування та соціальної підтримки під час уточнення своїх облікових даних;

день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати поштове відправлення чи день проставлення відмітки про відсутність особи за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання в установленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила територіальному центру комплектування та соціальної підтримки іншої адреси місця проживання.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що ОСОБА_1 в передбаченому порядку уточнив свої облікові дані та вказав адресою свого проживання в буд. АДРЕСА_2 .

При цьому, суд звертає увагу на те, що вказана адреса збігається з його зареєстрованим/задекларованим місцем проживання, яке з 23 листопада 2004 року не змінювалося.

За змістом п. 34 Порядку №560, повістка про виклик резервіста або військовозобов'язаного надсилається рекомендованим поштовим відправленням із описом вкладення та повідомленням про вручення на адресу, зазначену військовозобов'язаним під час уточнення облікових даних, або у разі відсутності такого уточнення - на адресу зареєстрованого місця проживання.

Матеріалами справи встановлено, що повістка №3956779 від 16 червня 2025 року надіслана ІНФОРМАЦІЯ_6 позивачу на адресу: АДРЕСА_2 , яку останній повідомив при уточненні облікових даних, що підтверджується даними реєстру «Резерв +».

Ця адреса є також місцем постійно зареєстрованого проживання позивача.

За змістом вимог п. 34 Порядку №560 повістки про виклик військовозобов'язаного до ТЦК та СП направляються або за адресою місця проживання зазначеної військовозобов'язаним під час уточнення облікових даних, або на адресу його зареєстрованого/задекларованого місця проживання.

Встановлено, що адреса: АДРЕСА_2 , на яку направлено повістку, в даному випадку є і адресою постійно зареєстрованого місця проживання позивача, і одночасно тією адресою, яку він вказав при уточнені своїх облікових даних.

За таких умов, у відповідача не існувало законодавчо визначених підстав для направлення повістки за іншою адресою його фактичного місця проживання, яку позивач при уточненні військово-облікових даних не вказав, але яку зазначив при складанні протоколу.

Оскільки повістки формуються за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, та направлення їх військовозобов'язаним та резервістам засобами поштового зв'язку здійснюються Міноборони або державними підприємствами, підстав для направлення повістки за адресою: АДРЕСА_1 , у відповідача не існувало.

З цих підстав суд вважає, що направлення повістки ОСОБА_1 , з урахуванням уточненої ним особисто адреси згідно військово-облікових даних, здійснено з дотриманням вимог п. 34 Порядку №560.

Беручи до уваги викладений порядок законодавства, у позивача, як у військовозобов'язаного виник обов'язок отримувати повістки, які направлялися йому за постійно зареєстрованим місцем проживання, яке повідомлено ним і міститься у військово-облікових даних, а також обов'язок з'являтися до ІНФОРМАЦІЯ_3 за відповідною повісткою.

При цьому відсутність особи за адресою зареєстрованого/задекларованого місця проживання, яке міститься у військово-облікових даних позивача не може бути підставою для звільнення від відповідальності за неявку по повістці та вважається належним підтвердженням оповіщення військовозобов'язаного про виклик до ТЦК та СП.

Направлення відповідачем листа про відмову у наданні йому відстрочки від призову під час мобілізації №1/1/4/10348 від 08 листопада 2024 року на адресу: АДРЕСА_1 законодавчо встановленого порядку надсилання повісток про виклик резервіста або військовозобов'язаного не змінює та не створює у відповідача обов'язку надсилати повістки на всі інші адреси для листування фактичного місця проживання позивача, облікові дані про які в установленому законом порядку самим військовозобов'язаним не уточнено.

До того ж, у разі зміни місця проживання, позивач мав обов'язок повідомити про це уповноважений відділ ТЦК та СП, уточнивши свої дані військово-облікових документів, що з матеріалів справи не вбачається.

Крім того, суд звертає й увагу на те, що при підписанні протоколу та отриманні відповідних документів, в тому числі і повістки №3956779 від 16 червня 2025 року, позивач будь-яких застережень щодо цього не висловив.

Доводи позову про те, що позивач своєчасно уточнив свої військово-облікові дані, а також пройшов ВЛК, свідчить лише про виконання ним обов'язків військового обліку та підставою для задоволення позову бути не може.

Посилання в позові на недотримання п. 82 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою КМУ №270 від 05 березня 2009 року, при врученні повістки працівником поштового зв'язку, на незаконність постанови відповідача не вказує і є недоведеними.

Відтак, висновок в оскаржуваній постанові про те, що військовозобов'язаний ОСОБА_1 , будучи належним чином оповіщеним про виклик до ІНФОРМАЦІЯ_7 покладений на нього обов?язок не виконав та до територіального центру комплектування та соціальної підтримки не прибув, чим порушив законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, ґрунтуються на вимогах закону та матеріалах справи.

Отже, суд доходить висновку, що відповідач при прийнятті рішення про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності діяв відповідно до вимог, в межах повноважень та у спосіб визначений Законом, належним чином дослідив наявні докази, перевірив, встановив та оцінив обставини справи, прийняв обґрунтоване і мотивоване рішення, яке відповідає вимогам Закону, в зв'язку з чим твердження представника позивача про протиправність постанови свого підтвердження в ході розгляду справи в суді не знайшли, а тому підстав для оскасування оскаржуваної постанови й задоволення позову суд не вбачає.

Отже, порушених прав позивача, які б підлягали захисту у цій справі судом не встановлено, в зв'язку з чим в задоволенні позову слід відмовити за безпідставністю та необґрунтованістю.

На підставі викладеного та керуючись статтями 243, 246, 250, 286 КАС України,

вирішив:

в задоволенні позову відмовити

Рішення може бути оскаржене до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів з дня його підписання, шляхом подання апеляційної скарги через Вишгородський районний суд Київської області.

Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП - НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .

Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_8 , знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 , ЄДРПОУ - НОМЕР_2 .

Суддя