Справа № 493/29/25
Провадження № 2/493/343/25
08 серпня 2025 року м. Балта Одеської області
Балтський районний суд Одеської області в складі:
головуючого - судді Волошина І.С.
секретаря судового засідання Доскоч А.О.,
розглянувши питання про поновлення провадження по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, Бориспільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Бориспільського району Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про встановлення факту батьківства загиблого військовослужбовця,
В провадженні Балтського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, Бориспільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Бориспільського району Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про встановлення факту батьківства загиблого військовослужбовця.
Ухвалою Балтського районного суду Одеської області від 13.05.2025 року провадження у справі зупинено у зв'язку з призначенням судової молекулярно-генетичної експертизи.
07.08.2025 року до суду надійшла цивільна справа № 493/29/25 із висновком експерта № 245-МГ від 24.07.2025 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі, відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
На підставі викладеного, керуючись ст.254 ЦПК України, суд
Поновити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, Бориспільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Бориспільського району Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про встановлення факту батьківства загиблого військовослужбовця.
Призначити підготовче судове засідання по цивільній справі №93/29/25 на 10:00 год. 22.09.2025 року.
Копію ухвали про поновлення провадження по справі невідкладно надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.