про призначення справи до розгляду
06 серпня 2025 року
м. Рівне
Справа № 569/13699/23
Провадження № 22-ц/4815/1189/25
Рівненський апеляційний суд в складі суддів:
головуючого судді Шимківа С.С.,
суддів: Боймиструка С.В.,
Хилевича С.В.за первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Житлово-будівельний кооператив "Планета" про поділ майна та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Планета-Рівне" про поділ спільного майна подружжя
,
При підготовці справи до розгляду апеляційним судом проведено такі підготовчі дії: з'ясовано питання про склад учасників справи; визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які покликаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень.
Клопотання від сторін та інших учасників справи, які можуть бути подані у відповідності до положень пунктів 5-7 частини 1 статті 365 ЦПК України, не надходили.
Потреби у вчиненні інших дій, пов'язаних із забезпеченням апеляційного розгляду справи немає.
Визнавши підготовку до розгляду справи апеляційним судом завершеною та керуючись ст.ст. 365, 366, 369 ЦПК України, суд у складі колегії суддів
Призначити справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , яка подана її представником - адвокатом Власик Вікторією Яківною на рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 16 травня 2025 року у справі за первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Житлово-будівельний кооператив "Планета" про поділ майна та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Планета-Рівне" про поділ спільного майна подружжя до розгляду на 10:15 год. 20 листопада 2025 року в приміщенні Рівненського апеляційного суду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.
Головуючий суддя Шимків С. С.
Судді: Боймиструк С.В.
Хилевич С.В.