Справа № 172/352/25
за результатами підготовчого провадження
05.08.2025 року Васильківський районний суд Дніпропетровської області в складі: головуючого судді - Битяка І.Г.
за участю секретаря судового засідання - Голубенко Т.В.
позивача - ОСОБА_1
представника позивача - ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в сел. Васильківка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: виконавчий комітет Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області про позбавлення батьківських прав, -
До суду надійшла вказана позовна заява.
Ухвалою судді Васильківського районного суду Дніпропетровської області від 25.02.2025 року провадження у справі відкрито та постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 198 ЦПК України підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 розділу 3 цього кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цим Кодексом.
Позивачка та її представник позовні вимоги підтримали, заявили клопотання про виклик до суду у якості свідка ОСОБА_4 та дітей для опитування у засіданні, які задоволені судом.
Відповідач до суду не з'явився, повідомлявся неодноразово про судові засідання шляхом публікації оголошень на офіційному сайті судової влади.
Позивачка та її представник не заперечували проти закриття підготовчого судового провадження, просили проводити судове засідання у режимі відеоконференції з Тетіївським районним судом.
Інших заяв чи клопотань по суті позовних вимог від учасників справи не надходило.
Згідно з ч. 1 ст. 196 ЦПК України метою підготовчого засідання є виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження.
Враховуючи вищевикладене суд приходить до висновку про можливість закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 200, 257 ЦПК України, суд -
1. Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: виконавчий комітет Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області про позбавлення батьківських прав та призначити справу до судового розгляду по суті на 13:00 годину 03 вересня 2025 року в приміщенні Васильківського районного суду Дніпропетровської області (вул. Спортивна, 23, сел. Васильківка, Дніпропетровська область).
2. Здійснювати розгляд справи суддею одноособово.
3. Викликати у судове засідання свідка ОСОБА_4 та доручити позивачці забезпечити явку неповнолітніх дітей з метою опитування у судовому засіданні.
4. Доручити Тетіївському районному суду Київської області забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 13:00 годину 3 вересня 2025 року у режимі відеоконференції.
Копію ухвали негайно надіслати на електронну пошту Тетіївського районного суду Київської області для організації її виконання та здійснити бронювання майданчику за допомогою функціоналу «Бронювання залів» у сервісі захищеного відеоконференцзв'язку ЄСІТС.
Сторони або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Г. Битяк