Рішення від 31.07.2025 по справі 380/13319/25

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 липня 2025 рокусправа № 380/13319/25

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Грень Н.М. розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції у Львівській області про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити дії,

УСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Головного управління Національної поліції у Львівській області, в якому просить:

- визнати протиправними дії Головного управління Національної поліції у Львівській області, які полягають у відмові зарахувати пільгову вислугу років та періоду навчання до календарної вислуги років, викладену у листі від 23.05.2025 №Pп-843/05/13-2025;

- зобов?язати Головне управління Національної поліції у Львівській області здійснити перерахунок та зарахувати ОСОБА_1 , до календарної вислуги років, вислугу в пільговому обчисленні за період з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 у загальній кількості 03 роки 11 місяців та 22 дні та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання у загальній кількості 02 роки 01 місяць та 28 днів та з урахуванням здійсненого перерахунку встановити відповідну надбавку за стаж служби в поліції з урахуванням пільгової вислуги років за вказані періоди.

В обґрунтування позовних вимог, позивач зазначає те, що він звернувся до Головного управління Національної поліції України із заявою, в якій просив зарахувати відповідно до статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні, сформовану за період з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 у загальній кількості 03 роки 11 місяців та 22 дні та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання у загальній кількості 02 роки 01 місяць та 28 днів. Однак, листом про надання відповіді від 23.05.2025 №Рп-843/05/13-2025 позивачу відмовлено в задоволенні згаданої заяви, з підстав, що вислуга років у пільговому обчисленні, буде врахована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.1992 №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» при звільненні зі служби у поліції. Просить задовольнити позовні вимоги.

Ухвалою від 04.07.2025 провадження у справі відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Від відповідача на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву (вх.№62464 від 31.07.2025) у якому заперечує проти задоволення позовних вимог. В обґрунтування вказує, що підставою для виникнення права на пенсію, призначення чи відмови у призначенні пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» є факт звільнення зі служби, натомість позивач зі служби в поліції не звільнений, а отже станом на теперішній час не набув права на призначення пенсії. Як наслідок, позовна вимога про зобов'язання ГУНП у Львівській області зарахувати позивачу до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні сформовану за відповідні періоди є передчасною, оскільки позивач зі служби в поліції не звільнений. На час звернення до суду з даним позовом позивач проходить службу в поліції в ГУНП у Львівській області, а тому позовні вимоги про зобов'язання здійснити перерахунок та зарахувати позивачу до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні, є передчасними, оскільки вирішення цього питання має бути здійснено під час звільнення позивача зі служби в поліції. Відповідач також зазначає, що обчислення стажу служби в поліції повністю врегульовано статтею 78 Закону «Про Національну поліцію» № 580-VIII, і включення до нього періодів пільгової вислуги років не передбачено. Просить відмовити у задоволенні позовних вимог.

Суд дослідив матеріали справи, всебічно і повно з'ясував усі фактичні обставини, об'єктивно оцінив докази, які мають юридичне значення для вирішення спору по суті та встановив таке.

ОСОБА_1 по теперішній час проходить службу в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області та перебуває на посаді начальника сектору логістики Львівського районного управління поліції №1 ГУНП.

Відповідно до послужного списку особової справи позивач проходив службу:

-з 01.06.2007 по 08.10.2007 на посаді оперуповноваженого УОС при ГУМВС України у Львівській області;

-з 08.10.2007 по 03.12.2007 на посаді оперуповноваженого УОС ГУМВС України у Львівській області;

-з 03.12.2007 по 17.06.2011 на посаді старшого оперуповноваженого УОС ГУМВС України у Львівській області;

-з 07.12.2011 по 18.12.2012 на посаді оперуповноваженого відділу оперативної установки міжрегіонального управління оперативного документування Управління податкової міліції ДПС у Львівській області;

-з 18.12.2012 по 21.10.2023 на посаді старшого оперуповноваженого відділу оперативної установки міжрегіонального управління оперативного документування Управління податкової міліції ДПС у Львівській області;

-з 21.10.2013 по 01.10.2014 на посаді старшого оперуповноваженого 5-го відділу УОС ГУМВС України у Львівській області;

-з 01.10.2014 по 06.11.2015 на посаді заступника начальника 5-го відділу УОС ГУМВС України у Львівській області ;

17.03.2025 Печора звернувся до ГУНП у Львівській області із рапортом про надання довідки про стаж його роботи та копії послужного списку, ГУПН 31.03.2025 надало запитувані документи, згідно який стаж позивача служби у поліції становить 17 років 04 місяці 09 днів.

Після отримання таких документів, ОСОБА_1 звернувся із рапортом від 24.04.2025 у якому просив здійснити перерахунок його стажу.

ГУНП листом № Рп-843/05/13-2025 від 23.05.2025 відмовлено у зарахуванні до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, пільгової вислуги років. Вислуга років у пільговому обчисленні позивача, буде врахована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.1992р. №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» при звільненні зі служби в поліції.

Позивач не погоджується з діями відповідача щодо відмови у зарахуванні до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні, сформовану за період з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 у загальній кількості 03 роки 11 місяців та 22 дні та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання у загальній кількості 02 роки 01 місяць та 28 днів, відтак звернувся із цим позовом до суду.

При вирішенні спору по суті суд керується таким.

Правові засади організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції України визначені Законом України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 року №580-VIII (далі - Закон №580-VIII).

Відповідно до ст. 59 Закону №580-VIII, служба в поліції є державною службою особливого характеру, яка є професійною діяльністю поліцейських з виконання покладених на поліцію повноважень. Час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Згідно із ч.ч. 1-3 ст. 78 Закону №580-VIII, стаж служби в поліції дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки.

До стажу служби в поліції зараховуються: 1) служба в поліції на посадах, що заміщуються поліцейськими, з дня призначення на відповідну посаду; 2) військова служба в Збройних Силах України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Управлінні державної охорони, Цивільній обороні України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до закону, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки, Державній спеціальній службі транспорту; 3) служба в органах внутрішніх справ України на посадах начальницького і рядового складу з дня призначення на відповідну посаду; 4) час роботи у Верховній Раді України, місцевих радах, центральних і місцевих органах виконавчої влади із залишенням на військовій службі, на службі в органах внутрішніх справ України або на службі в поліції; 5) час роботи в органах прокуратури і суді осіб, які працювали на посадах суддів, прокурорів, слідчих, а також служба у Службі судової охорони; 6) дійсна військова служба в Радянській Армії та Військово-Морському Флоті, прикордонних, внутрішніх, залізничних військах, в органах державної безпеки та інших військових формуваннях колишнього СРСР, а також служба в органах внутрішніх справ колишнього СРСР.

Під час обчислення стажу служби в поліції враховуються тільки повні роки вислуги років без округлення фактичного розміру вислуги років у бік збільшення.

Позивач вважає, що не зарахування до стажу спірних періодів позбавляє його права на звернення за отриманням пенсії згідно з нормами Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ (далі - Закон №2262).

При цьому, судом встановлено, що позивач на теперішній час працює в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області на посаді начальника сектора логістики Львівського районного управління поліції №1 ГУНП України у спеціальному званні підполковника поліції.

Положеннями ст.1 Закону №2262 передбачено, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за цим Законом при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.

Види служби та періоди часу, які зараховуються до вислуги років для призначення пенсії, регламентовані положеннями ст. 17 Закону №2262, серед яких: служба в органах внутрішніх справ, поліції, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції, Державній кримінально-виконавчій службі України на посадах начальницького і рядового складу з дня призначення на відповідну посаду.

Відповідно до ч. 4 ст. 78 Закону №580-VIII, порядок обчислення вислуги років у поліції встановлює Кабінет Міністрів України.

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 17.07.1992 року №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» (далі - Порядок №393).

Водночас суд враховує, що Кабінетом Міністрів України не визначено іншого порядку обчислення вислуги років у поліції, в тому числі і під час проходження служби, окрім того, що передбачений Порядком №393.

Отже, на переконання суду, норми Порядку №393 необхідно застосовувати не лише при обчисленні вислуги років після звільнення особи зі служби в поліції, але й під час проходження такої служби, з метою встановлення права на пенсію за вислугу років. При цьому, таке обчислення вислуги років відповідно до Порядку №393 проводиться лише з метою подальшого призначення пенсії.

Окрім того, суд враховує правові висновки об'єднаної палати Касаційного адміністративного суду, викладені у постанові від 03.03.2021 року у справі №805/3923/18-а, відповідно до яких при встановленні наявності в особи права на пенсію за нормами Закону №2262, обрахунок вислуги років такої слід здійснювати з урахуванням пільгового зарахування періодів служби, визначених Порядком №393.

Згідно з підп. «в» п.3 Порядку №393, до вислуги років для призначення пенсій особам, зазначеним в абзаці першому пункту 1 цієї постанови, зараховується на пільгових умовах, крім іншого, один місяць служби за півтора місяці: у військових частинах і підрозділах внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії з охорони дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні, у підрозділах Управління державної охорони, Служби судової охорони, що визначаються в установленому порядку, а також у підрозділах спеціального призначення Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, установ виконання покарань органів внутрішніх справ, воєнізованих формуваннях Державної кримінально-виконавчої служби, у частинах і підрозділах (загонах) спеціального призначення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії та у підрозділах міліції особливого призначення за Переліком посад і умовами (в порядку), що визначаються керівниками відповідних міністерств і відомств.

Судом встановлено, що позивач у період з 01.06.2007 по 17.06.2011, з 21.10.2013 по 06.11.2015 проходив службу у підрозділах оперативної служби при ГУМВС у Львівській області, у період з 07.12.2011 по 21.10.2013 проходив службу в підрозділах оперативного документування оперативної установки в органі податкової міліції. Відтак ці періоди служби ОСОБА_1 підлягають зарахуванню до вислуги років на пільгових умовах з розрахунку 1,5 роки за кожен рік служби.

Також суд враховує, що відповідно до диплому про вищу освіту серії НОМЕР_1 ОСОБА_1 у період з 01.09.2001 по 28.12.2006 навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

З огляду на фактичні обставини справи та зумовленого ними нормативного регулювання спірних правовідносин, суд висновує, що вислуга років позивача у пільговому обчисленні на відповідних посадах в підрозділах міліції в період з 01.06.2007 по 17.06.2011, з 21.10.2013 по 06.11.2015 у загальній кількості становить 03 роки 11 місяців 28 днів, та у період з 01.09.2001 по 28.12.2006 становить у загальній кількості 02 роки 01 місяць 28 днів.

Отже, згідно зі ст.17 Закону №2262 та положеннями Порядку №393, позивач має право на зарахування до вислуги років для призначення пенсії в пільговому обчисленні періодів служби в органах внутрішніх справ з 01.06.2007 по 17.06.2011, з 21.10.2013 по 06.11.2015, та з 01.09.2001 по 28.12.2006.

Календарна вислуга років ОСОБА_1 станом на час звернення до суду з позовом становила 17 років 04 місяці 09 днів.

В той же час, відмовляючи в зарахуванні вислуги років позивача у пільговому обчисленні до календарної вислуги років, яка дає право на призначення позивачу пенсії, відповідач вказує на можливість такого обчислення лише при призначенні пенсії за наявності необхідної календарної вислуги років.

Тобто відповідач розмежовує поняття «календарна вислуга років» та «пільгова вислуга років».

В аспекті викладеного слід враховувати висновки суду касаційної інстанції в справі № 480/4241/18, викладені у постанові Верховного Суду у складі Судової палати з розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду у постанові від 14.12.2021р.

Зокрема, в цілях Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга - це вислуга, яка складається з повної кількості календарних днів відповідного періоду (календарний рік - 365 календарних днів, календарний місяць - 30 календарних днів).

Для призначення пенсій за вислугу років за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга років може бути зарахована на пільгових умовах відповідно до Порядку № 393.

При цьому, таке зарахування не є самостійним видом вислуги і не конкурує з її календарним обчисленням, а є лише пільговим зарахуванням уже наявної вислуги. Фактична тривалість вислуги при такому зарахуванні не змінюється, а лише зараховується на пільгових (кратних) умовах.

З урахуванням досліджених судом фактичних даних в контексті вищенаведених норм, суд висновує, що на час звернення позивача до відповідача із заявою про пільгове обчислення вислуги років, у разі зарахування спірного періоду в пільговому обчисленні, у позивача виникло б право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до ст.12 Закону №2262 (вислуга років з урахуванням пільгового обчислення становила понад 25 років.

За таких обставин суд висновує, що позивач має право на зарахування до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу, яка сформована за період з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання - з розрахунку 1,5 місяця за 1 місяць служби в органах внутрішніх справ. Зазначені розрахунки підтверджуються записами послужного списку позивача.

Підсумовуючи вищенаведене, суд приходить висновку про протиправність відмови відповідача у зарахуванні пільгової вислуги років ОСОБА_1 до його календарної вислуги років та до стажу служби в поліції, викладеної в листі від 23.05.2025 №Pп-843/05/13-2025, а тому позовні вимоги в цій частині є обґрунтованими та підлягають до задоволення.

Щодо позовних вимог про зобов'язання відповідача здійснити перерахунок та зарахувати позивачу до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні та зобов'язання відповідача здійснити перерахунок та зарахувати позивачу стаж служби в поліції, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років із зарахуванням вислуги в пільговому обчисленні, сформовані за період: з з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 у загальній кількості 03 роки 11 місяців та 22 дні та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання у загальній кількості 02 роки 01 місяць та 28 днів, суд звертає увагу на те, що статтею 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (право на ефективний засіб юридичного захисту) передбачено, що кожен, чиї права та свободи, визнані в цій Конвенції, було порушено, має право на ефективний засіб юридичного захисту в національному органі, навіть якщо таке порушення було вчинене особами, які здійснювали свої офіційні повноваження.

При цьому під ефективним засобом (способом) слід розуміти такий, що призводить до потрібних результатів, наслідків, дає найбільший ефект.

Засіб захисту, що вимагається згаданою статтею повинен бути ефективним як у законі, так і на практиці, щоб його використання не було ускладнене діями або недоглядом органів влади відповідної держави (пункт 75 рішення Європейського суду з прав людини у справі «Афанасьєв проти України» від 05 квітня 2005 року).

Отже, ефективний спосіб захисту повинен забезпечити поновлення порушеного права, бути адекватним наявним обставинам та виключати подальше звернення особи до суду за захистом порушених прав.

З огляду на вищенаведене, судом враховуються аргументи позивача про те, що його спірна пільгова вислуга років підлягає зарахуванню до його календарної вислуги років та до стажу служби в поліції, відповідно обраний позивачем спосіб захисту свою своїх прав є ефективним способом захисту в межах спірних правовідносин, який виключає подальше звернення позивача до суду за захистом порушених прав.

Відповідно в цій частині позовні вимоги також підлягають задоволенню.

Крім цього, вказана позиція суду узгоджується із позицією Восьмого апеляційного адміністративного суду викладеною у постанові від 12.10.2022 року по справі 380/4723/22, про те, що: «Для призначення пенсій за вислугу років за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга років може бути зарахована на пільгових умовах відповідно до Порядку № 393.

При цьому, таке зарахування не є самостійним видом вислуги і не конкурує з її календарним обчисленням, а є лише пільговим зарахуванням уже наявної вислуги. Фактична тривалість вислуги при такому зарахуванні не змінюється, а лише зараховується на пільгових (кратних) умовах».

Також суд враховує положення Висновку №11 (2008) Консультативної ради європейських суддів щодо якості судових рішень (пункти 32-41), в якому, серед іншого, звертається увага на те, що усі судові рішення повинні бути обґрунтованими, зрозумілими, викладеними чіткою і простою мовою і це є необхідною передумовою розуміння рішення сторонами та громадськістю; у викладі підстав для прийняття рішення необхідно дати відповідь на доречні аргументи та доводи сторін, здатні вплинути на вирішення спору; виклад підстав для прийняття рішення не повинен неодмінно бути довгим, оскільки необхідно знайти належний баланс між стислістю та правильним розумінням ухваленого рішення; обов'язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент заявника на підтримку кожної підстави захисту; обсяг цього обов'язку суду може змінюватися залежно від характеру рішення.

При цьому, зазначений Висновок також акцентує увагу на тому, що згідно з практикою Європейського суду з прав людини очікуваний обсяг обґрунтування залежить від різних доводів, що їх може наводити кожна зі сторін, а також від різних правових положень, звичаїв та доктринальних принципів, а крім того, ще й від різних практик підготовки та представлення рішень у різних країнах.

Суд також враховує позицію Європейського суду з прав людини, сформовану, зокрема у справах «Салов проти України» (заява N 65518/01; пункт 89), «Проніна проти України» (заява N 63566/00; пункт 23) та «Серявін та інші проти України» (заява N 4909/04; пункт 58): принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, передбачає, що у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються; хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент; міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (див. рішення у справі «Руїс Торіха проти Іспанії» (Ruiz Torija v. Spain) серія A. 303-A; пункт 29).

З цих же підстав судом враховуються аргументи позивача, відповідно оцінивши докази, які є у справі за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд висновує про задоволення позову повністю.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст.ст. 19-21, 72-77, 139, 242-246, 255, 293, 295, підп.15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд

УХВАЛИВ:

1.Адміністративний позов ОСОБА_1 ( адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ) до Головного управління Національної поліції у Львівській області (адреса:79007, м. Львів, площа Генерала Григоренка,3, ЄДРПОУ 40108833) про визнання протиправною відмову, зобов'язання вчинити дії- задовольнити повністю.

2. Визнати протиправними дії Головного управління Національної поліції у Львівській області, які полягають у відмові зарахувати пільгову вислугу років та періоду навчання до календарної вислуги років, викладену у листі від 23.05.2025 №Pп-843/05/13-2025.

3. Зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області здійснити перерахунок та зарахувати ОСОБА_1 , до календарної вислуги років, вислугу в пільговому обчисленні за період з 01.06.2007 по 17.06.2011 та з 07.12.2011 по 06.11.2015 у загальній кількості 03 роки 11 місяців та 22 дні та з 01.09.2001 по 28.12.2006 час навчання у загальній кількості 02 роки 01 місяць та 28 днів та з урахуванням здійсненого перерахунку встановити відповідну надбавку за стаж служби в поліції з урахуванням пільгової вислуги років за вказані періоди.

4. Стягнути на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 ) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Національної поліції у Львівській області (ЄДРПОУ 40108833) судовий збір у розмірі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) гривні 20 коп.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

СуддяГрень Наталія Михайлівна