Справа № 752/17454/25
Провадження № 2/752/8762/25
про передачу справи з одного суду до іншого
22.07.2025 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Данілова Т.М., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт капітал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
до Голосіївського районного суду м. Києва надійшов позов ТОВ "Юніт капітал" про стягнення заборгованості.
Згідно відповіді №1590678 від 22.07.2025 року з Єдиного державного демографічного реєстру адресою місця проживання відповідача ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є: АДРЕСА_1 , що не відноситься до територіальної юрисдикції Голосіївського району м. Києва.
За змістом положень ст. 27 ч. 1 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 31 ЦПК України, суд передає на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Враховуючи викладене, а також приймаючи до уваги те, що відповідач на території Голосіївського району м. Києва не знаходиться, суд надходить до висновку про необхідність направлення цивільної справи для розгляду за підсудністю до Києво-Святошинського районного суду Київської області за місцезнаходженням відповідача.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 27, 31 ЦПК України, суд, -
Цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт капітал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, - передати на розгляд за підсудністю до Києво-Святошинського районного суду Київської області (03170 м. Київ, вул. Тараса Бульби- боровця, 1).
Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя