Ухвала від 25.07.2025 по справі 691/1002/25

ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 691/1002/25

провадження № 2/691/767/25

УХВАЛА

25 липня 2025 року м. Городище

Суддя Городищенського районного суду Черкаської області Савенко О.М., вивчивши матеріали позовної заяви з додатками ОСОБА_1 до Городищенської міської ради Черкаського району Черкаської області про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом,-

встановив :

Позивач ОСОБА_1 звернулася в Городищенський районний суд Черкаської області з позовною заявою до Городищенської міської ради Черкаського району Черкаської області про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом.

Згідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 17 липня 2025 року цивільну справу №691/1002/25 провадження №2/691/767/25 передано для розгляду судді Городищенського районного суду Черкаської області Савенко О.М..

При отриманні позовної заяви, відповідно до ст.185 ЦПК України, суддя зобов'язаний перевірити дотримання позивачем вимог ст.175-177 ЦПК України.

Позовна заява ОСОБА_1 подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Городищенського районного суду Черкаської області.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження не встановлені.

З метою виконання вимог, передбачених ч. 1 ст. 189 ЦПК України, слід розпочати підготовче провадження і призначити підготовче засідання у справі з викликом сторін до суду та встановити строк відповідачу для подання відзиву і розгляду клопотання про витребування доказів.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 19, 187, 189-192, ч.2 258, 260-261, 274 ЦПК України,

постановив :

Прийняти позовну заяву з додатками ОСОБА_1 до Городищенської міської ради Черкаського району Черкаської області про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом до провадження.

Відкрити загальне позовне провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Городищенської міської ради Черкаського району Черкаської області про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом.

Призначити у цивільній справі №691/1002/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до Городищенської міської ради Черкаського району Черкаської області про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом підготовче засідання на 03 жовтня 2025 року 10 год. 20 хв., в приміщенні Городищенського районного суду Черкаської області за адресою: вул. Травнева,№9 м.Городище Черкаського району Черкаської області.

Викликати для участі в підготовчому засіданні сторони у справі.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали суду для подання відзиву на позовну заяву та письмові докази, які підтверджують заперечення проти позову, надіславши одночасно копії іншим учасникам справи. Відповідач має право пред'явити зустрічний позов у строк, встановлений судом для подання відзиву.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи, а відповідач заперечення протягом 10 днів з дня їх отримання.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи - відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення, є їх правом. У разі не наданння таких стороною у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Копію ухвали про відкриття провадження та призначення справи до підготовчого засідання надіслати особам, які беруть участь у справі. Одночасно, з копією ухвали про відкриття провадження та призначення підготовчого засідання надіслати відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається, на офіційному веб-порталі «Судова влада України» за веб-адресою: https://gd. ck. court. gov. ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня його проголошення.

Суддя О.М.Савенко

Попередній документ
129146309
Наступний документ
129146311
Інформація про рішення:
№ рішення: 129146310
№ справи: 691/1002/25
Дата рішення: 25.07.2025
Дата публікації: 30.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Городищенський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (12.01.2026)
Дата надходження: 25.07.2025
Предмет позову: про визнання спадкоємцем четвертої черги та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом
Розклад засідань:
03.10.2025 10:20 Городищенський районний суд Черкаської області
11.12.2025 10:45 Городищенський районний суд Черкаської області
03.03.2026 10:45 Городищенський районний суд Черкаської області
06.03.2026 11:05 Городищенський районний суд Черкаської області