14 липня 2025 року
м. Київ
справа № 454/565/13-к
провадження № 51-6705зно18
Суддя Касаційного кримінального суду Верховного Суду ОСОБА_1 , перевіривши заяву ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Верховного Суду від 14 лютого 2019 року,
установив:
Ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного кримінального суду від 14 липня 2025 року відкрито провадження за заявою ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Верховного Суду від 14 лютого 2019 року.
У зв'язку із зазначеним необхідно витребувати матеріали провадження та надіслати копії ухвал про відкриття провадження за заявою і про витребування матеріалів провадження учасникам судового провадження разом із копіями заяви, інформацією про їхні права і обов'язки та встановити строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на заяву.
Керуючись частиною 1 статті 430 КПК, суддя
постановив:
Витребувати з Сокальського районного суду Львівської області провадження за заявою ОСОБА_2 про перегляд ухвали слідчого судді Сокальського районного суду Львівської області від 19 грудня 2013 року за нововиявленими обставинами (справа № 454/565/13-к).
Копії ухвал про відкриття провадження за заявою та про витребування матеріалів провадження разом із копіями заяви, інформацією про їхні права і обов'язки надіслати учасникам судового провадження та роз'яснити їх право подати заперечення на заяву протягом 15 днів із дня отримання копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1