ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01.07.2025 м. Івано-ФранківськСправа № 909/679/24
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Максимів Т. В., секретар судового засідання Масловський А.Ю. розглянувши у попередньому судовому засіданні заяву Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про грошові вимоги до ТОВ "Костанза" (вх. №8031/24 від 12.09.2024) у справі
за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробниче торгівельне об'єднання "Український національний продукт", вул. Академіка Богомольця, буд. 5,м. Київ,01124
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза", вул. Промислова, 1, м. Калуш, Івано-Франківська область,77304
про банкрутство
за участі:
1. Представник боржника - Грушко Олексій Олександрович,
2. Представник кредитора Karpaty Chemical B.V. - Бабій Володимир Вікторович,
3. Представник кредитора КП "Калуська енергетична компанія" - Бондар Роман Вікторович,
4. Представник кредитора Калуського відділу ДВС - Мельник Надія Володимирівна,
5. Представник кредитора ТОВ "Карпатнафтохім"- Марчак Мирослав Петрович, ОСОБА_1 ,
6. Розпорядник майна ТОВ "Костанза"- Ткаченко Денис Володимирович,
7. Представник кредитора ТОВ "Львівенергоресурс" - Куриленко Олександра Артемівна,
8. Представник кредитора ПрАТ НЕК "Укренерго" - Карплюк Павло Миколайович,
9. Представник боржника ДП "Укрвугілля"- Царенко Євген Петрович
установив: Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробниче торгівельне об'єднання "Український національний продукт" звернулося до Господарського суду Івано-Франківської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза".
13.08.2024 суд постановив, зокрема відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза"; оприлюднити на офіційному вебпорталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза".
14.08.2024 о 16:24 на офіційному вебпорталі судової влади України опубліковано оголошення за номером публікації 73838 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза".
12.09.2024 Головне управління ДПС в Івано-Франківській області подало заяву про грошові вимоги до ТОВ "Костанза" в сумі 7553597 грн 98 коп. (вх. №8031/24).
15.10. 2024 суд постановив заяву Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про грошові вимоги до ТОВ "Костанза" (вх. №8031/24 від 12.09.2024) прийняти до розгляду в попередньому засіданні.
03.02.2025 ГУ ДПС в Івано-Франківській області подало письмові пояснення щодо заперечення арбітражного керуючого вх.№1667/25.
09.06.2025 розпорядник майна Ткаченко Денис Володимирович подав повідомлення про результати розгляду грошових вимог ГУ ДПС в Івано-Франківській області вх.№9695/25. Відповідно до поданого повідомлення розпорядник майна частково визнав заявлені кредитором вимоги в сумі 4 681 008 грн 89 коп. Зазначив, що заявлені грошові вимоги в сумі 2 866 533 грн 09 коп. є поточними, оскільки термін їх оплати настав після відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Костанза".
В судове засідання 01.07.2025 представник кредитора не з"явився; розпорядник майна Ткаченко Д.В., представник боржника підтримали подане заперечення щодо частини грошових вимог; присутні в судовому засіданні 01.07.2025 представники кредиторів щодо їх задоволення не заперечили.
Розглянувши заяву ГУ ДПС в Івано-Франківській області про грошові вимоги до боржника, заслухавши розпорядника майна Ткаченка Д.В. та представника боржника, дослідивши матеріали заяви, суд зазначає таке.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до положень статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства, грошовим зобов'язанням є зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України.
Отже, законодавцем не обмежено перелік підстав, з яких виникають грошові зобов'язання боржника перед кредиторами. Такими підставами можуть бути укладені боржником договори (правочини), грошові зобов'язання зі сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов'язання, які виникають внаслідок неможливості виконання зобов'язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти, позики тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях.
До грошових зобов'язань боржника законодавець також відносить будь-які виражені у грошовій формі зобов'язання, які виникають в силу інших підстав, передбачених законодавством, за винятком неустойки (штрафу, пені) та інших фінансових санкцій, визначених на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника-юридичної особи, що виникли з такої участі (абзац 5 частини першої статті 1 КУзПБ).
Абзац 11 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначає, що кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, а також адміністратор за випуском облігацій, який відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки" діє в інтересах власників облігацій, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Згідно з ч.1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
В межах встановленого ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства строку до суду з кредиторськими вимогами до боржника звернувся кредитор - ГУ ДПС в Івано-Франківській області.
Зі змісту ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства вбачається, що кредитор, звертаючись до господарського суду з відповідною заявою, самостійно визначає розмір своїх кредиторських вимог, підтверджує їх відповідними документами. До обов'язків суду при розгляді відповідних заяв входить саме перевірка їх обґрунтованості та наявності документів, що підтверджують відповідні вимоги.
Завданням господарського суду у попередньому засіданні є перевірка заявлених до боржника грошових вимог конкурсних кредиторів, які можуть підтверджуватися або первинними документами (угодами, накладними, рахунками, актами виконаних робіт тощо), що свідчать про цивільно-правові відносини сторін та підтверджують заборгованість боржника перед кредитором, або рішенням юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення такого спору.
Щодо податкового боргу зі сплати орендної плати з юридичних осіб в сумі 2 343 449 грн 56 коп.
Податковий борг в сумі 2 343 449 грн 56 коп. виник внаслідок несвоєчасної сплати ТОВ "Костанза" узгодженої суми грошових зобов'язань з плати за землю (орендної плати з юридичних осіб), нарахованої відповідно до поданих декларацій за 2023 та 2024 роки. Боржник порушив пункт 287.3 статті 287 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI зі змінами й доповненнями, у зв"язку з чим податковий орган виніс податкове повідомлення - рішення (форма "Ш") № 0181180406 від 12.08.2024 про застосування штрафу в розмірі 45 716,09 грн. Вказаний факт порушення правил (термінів) сплати (перерахування) податків, платежів, зборів підтверджений камеральною перевіркою за результатами якої складений акт № 13149/09-19-04-06/39822094 від 11.07.2024.
Сума загального боргу сформована на підставі податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) - орендної плати з юридичних осіб і податкового розрахунку земельного податку № 9021814805 від 09.02.2024 (термін сплати 30.05.2024) - 690 460, 90 грн.; податкового розрахунку земельного податку № 9021814805 від 09.02.2024 (термін сплати 01.07.2024) - 826494, 33 грн.; податкового розрахунку земельного податку № 9021814805 від 09.02.2024 (термін сплати 30.07.2024) - 826494, 33 грн.
Щодо податкового боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі 2 393 607 грн 33 коп.
Згідно зі статтею 1 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", єдиним внеском є консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування. Збір та ведення обліку єдиного внеску здійснюються за принципами обов'язковості сплати, захисту прав та законних інтересів застрахованих осіб. Платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця. Періодом, за який платники єдиного внеску подають звітність до органу доходів і зборів (звітним періодом), є календарний місяць, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, для яких звітним періодом є календарний рік. У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця її останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування нараховується на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати незалежно від джерел їх фінансування, форми, порядку, місця виплати та використання, а також від того, чи виплачені такі суми фактично після їх нарахування до сплати.
Роботодавець як платник єдиного внеску є особою, на яку покладено обов'язок своєчасно і в повному обсязі нараховувати, утримувати та сплачувати за найманих працівників (застрахованих осіб) єдиний внесок, а також подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки, порядку та за формою, які визначені законодавством.
З поданої Декларації з ЄСВ вбачається, що заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нарахованого роботодавцями на суми заробітної плати, винагород за договорами ЦПХ виникла внаслідок несплати самостійно задекларованих сум відповідно до поданих звітів, а отже платником податку не виконано обов'язку зі сплати ЄСВ, через що ГУ ДПС в Івано-Франківській області 10 вересня 2024 року винесено Вимогу про сплату боргу (недоїмки) № Ю-12689-0919 на суму 2 393 607 грн 33 коп.
Положеннями п. 1.1. ст. 1 ПК України визначено, що ПК України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Статтею 16 ПК України визначені обов'язки платника податків, згідно положень якої платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (п. 16.1.3); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи ( п. 16.1.4.).
Згідно з положеннями пунктів 36.1. - 36.3 ст. 36 ПК України податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором. Податковий обов'язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов'язків платника податків, крім випадків, передбачених законом.
Відповідно до пункту 54.1. ст. 54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Однак товариство не виконало вимоги Закону і не сплатило узгоджені суми податкових зобов'язань.
Безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.
Згідно зі ст. 49 ПК України визначено порядок та строки подання платниками податків податкових декларацій до контролюючих органів.
В п. 49.1., 49.2. ст. 49 ПК України передбачено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.
Відповідно до п. 57.1. ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно з приписами п. 56.11 ст. 56 ПК України не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.
В підтвердження наявності податкового боргу ТОВ "Костанза", ГУ ДПС в Івано-Франківській області подало копії декларацій з означених податків з додатками, інтегровані картки платника податків, податкове повідомлення -рішення, податкову вимогу з доказами її надіслання та розрахунок заборгованості. Отже, податковий борг в 4 681 008 грн 89 коп. нарахований контролюючим органом в порядку передбаченому нормами Податкового кодексу.
Щодо грошових вимог в сумі 2 866 533 грн 09 коп., що складаються з податкового боргу з
- екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (крім викидів в атмосферу двоокису) в сумі 27263,42 грн. (основний платіж - 26 469,34 грн., штрафна санкція - 794,08 грн);
- надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах складає 1 489,96 грн. (основний платіж - 1 446,56 грн., штрафна санкція - 43,40 грн.);
- екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення складає 1 911 213,61 грн. (основний платіж - 1 909 581,15 грн., штрафна санкція - 1 632,46 грн.);
- надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об"єкти складає 463,24грн. (основний платіж - 449,73 грн., штрафна санкція - 13,49 грн.);
- орендна плата з юридичних осіб складає 872 210,42 грн. (основний платіж -826 494,
33 грн.; донарахованої штрафної санкції (за невчасну сплату) на підставі податкового повідомлення - рішення (форма «Ш») №0181180406 від 12.08.2024 - 45 716,09 грн.;
- акцизний податок на електричну енергію складає 53 892,46 грн. (основний платіж - 52 322,46 грн., штрафна санкція - 1 570,00 грн.) суд зазначає таке.
Відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника та поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відтак заявлені грошові вимоги належить розмежувати до відкриття провадження -13.08.2024 або після відкриття провадження.
Відповідно до практики Верховного Суду України у складі судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду (постанова у справі №903/51/20 від 17.01.2024) визначено, що положеннями податкового законодавства - обов'язок платника податків подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, за кожний встановлений Податковим кодексом України звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню та обов'язок самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПК України для подання податкової декларації.
Отже, для цілей розгляду грошових вимог податкового органу до боржника у справі про банкрутство та кваліфікації їх як конкурсних чи поточних, моментом виникнення грошових вимог податкового органу в розумінні Кодексу України з процедур банкрутства слід вважати перший день несплати боржником податку, що настає за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за відповідним податком.
Відповідно, сума вимог в розмірі 4 681 008 грн 89 коп. є конкурсними вимогами, а сума - 2 866 533 грн 09 коп. (2 816 763 грн 57 коп. - основний платіж, 49 769 грн 52 коп. - штрафні санкції), що сформувалась внаслідок подання боржником уточнюючих податкових декларацій 14.08.2024 та 19.08.2024, термін оплати яких настав відповідно 25.08.2024 та 30.08.2024, тобто після відкриття провадження у справі, є поточними вимогами.
Станом на дату звернення ГУ ДПС в Івано-Франківській області до суду із заявою про визнання поточних кредиторських вимог до боржника постанову про визнання ТОВ "Костанза" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд не приймав. У цій справі триває процедура розпорядження майном боржника.
Відповідно до ч.5 ст. 41 Кодексу України з процедур банкрутства дія мораторію на задоволення вимог кредиторів не поширюється на вимоги поточних кредиторів.
Згідно з ч.14 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства пред'явлення конкурсними та забезпеченими кредиторами вимог до боржника та їх задоволення можуть здійснюватися лише у порядку, передбаченому цим Кодексом, та в межах провадження у справі; з моменту відкриття провадження у справі пред'явлення поточними кредиторами вимог до боржника та їх задоволення можуть здійснюватися у випадку та порядку, передбачених цим Кодексом.
З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України (ч.3. ст.59 Кодексу України з процедур банкрутства).
Відповідно до ч.4 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом. Заяви з вимогами поточних кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів. Вимоги поточних кредиторів погашаються в порядку черговості, визначеної статтею 64 цього Кодексу.
Таким чином, у силу наведених приписів Кодексу України з процедур банкрутства поточні вимоги кредиторів можуть пред'являтися та розглядатися судом тільки в межах ліквідаційної процедури, на що вказують норми ч. 4 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства щодо розгляду судом тих заяв, які надійшли після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання банкрутом.
Враховуючи викладене суд зазначає, що заява ГУ ДПС в Івано-Франківській області щодо грошових вимог в сумі 2 866 533 грн 09 коп. подана передчасно - до прийняття постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, у зв"язку з чим, заявлені вимоги в сумі 2 866 533 грн 09 коп. належить відхилити.
Крім того, Головне управління ДПС в Івано-Франківській області за подання заяви про грошові вимоги кредитора до боржника сплатило судовий збір у сумі 6056 грн 00 коп., згідно з платіжною інструкцією № 1696 від 09 вересня 2024 року, який також належить до визнання.
Черговість задоволення вимог кредиторів визначена статтею 64 Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно з абз. 5 п. 1 ч. 1 зазначеної вище норми, у першу чергу задовольняються: витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.
За наведених обставин та правових норм, грошові вимоги Головного управління ДПС в Івано-Франківській області до боржника ТОВ "Костанза" належить визнати частково в сумі 4 681 008 грн 89 коп., а також 6 056 грн 00 коп. витрат на оплату судового збору та внести розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів ТОВ "Костанза".
В судовому засіданні 01.07.2025 суд проголосив вступну та резолютивну частини цієї ухвали.
Керуючись ст. 1, 2, 60, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
частково задовольнити заяву Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про грошові вимоги до ТОВ "Костанза" (вх. №8031/24 від 12.09.2024) .
Визнати грошові вимоги Головного управління ДПС в Івано-Франківській області (вул.Незалежності, 20, м.Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ 43968084) до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза" (вул.Велика Васильківська, буд.114, офіс 1, м.Київ, 03150, код ЄДРПОУ 39822094) в сумі 4 687 064 грн 89 коп., які належить внести до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза", а саме 2 337 559 (два мільйони триста тридцять сім тисяч п"ятосот п"ятдесят дев"ять) грн 33 коп. в першу чергу, 2 343 449 (два мільйони триста сорок три тисячі чотириста сорок дев"ять ) грн 56 коп. в третю чергу, а також 6 056 ( шість тисяч п"ятдесят шість) грн 00 коп. витрат на оплату судового збору у першу чергу.
Відхилити грошові вимоги в сумі 2 866 533 (два мільйони вісімсот шістдесят шість тисяч п"ятсот тридцять три ) грн 09 коп.
Розпоряднику майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Костанза" :
- внести до реєстру вимог кредиторів відомості про кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її прийняття та може бути оскаржена у порядку та строки, визначені статтями 256, 257 Господарського процесуального кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
Ухвала не може бути оскаржена окремо від ухвали господарського суду, постановленої за результатами попереднього засідання.
Дата підписання: 08.07.2025.
Суддя Т.В. Максимів