Справа № 243/4502/25
Провадження № 3/243/2505/2025
26 червня 2025 року м. Слов'янськ
Суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Агеєва О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з відділу поліції №4 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, -
В провадженні Слов'янського міськрайонного суду Донецької області знаходяться матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи, до суду не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, заяв чи клопотань до суду не надав.
Відповідно до ч. 2 ст. 246 КУпАП порядок провадження в справах про адміністративні правопорушення в районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судах визначається цим Кодексом та іншими законами України.
У відповідності до ст. 268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені частиною першою статті 44, статтями 51, 146, 160, 172-4 - 172-9, 173, частиною третьою статті 178, статтями 185, 185-1, статтями 185-7, 187 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
Враховуючи те, що відповідно до ст. 268 КУпАП участь особи, яка притягається до відповідальності за ст. 185 КУпАП, є обов'язковою, однак, ОСОБА_1 ухиляється від явки до суду, з метою розгляду вказаної справи у передбачений законодавством строк, суддя вважає за необхідне застосувати до ОСОБА_1 привід, організацію виконання якого доручити працівникам Відділу поліції №4 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.7, 268 КУпАП, суддя -
Здійснити привід до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області для участі в судовому засіданні, яке призначене на 21 липня 2025 року о 15-00 годині:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Слов'янськ Донецької області, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Про виконання повідомити суд.
Копію постанови направити до Відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області - для виконання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Слов'янського
міськрайонного суду
Донецької області О.В. Агеєва