№522/13335/25, №3/522/4670/25
25.06.2025 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Гаєва Л.В., розглянувши матеріали справи, що надійшли із ВП №2 Одеського РУЮ №1 ГУНП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, який зареєстрований, та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , який раніше до адміністративної відповідальності не притягався,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП,
8.06.2025 року приблизно о 20 годині 20 хвилин громадянин ОСОБА_1 , знаходячись за адресою: м. Одеса, площа Старосінна, будинок №2, висловлювався нецензурною лайкою на адресу громадян, внаслідок чого порушив громадський порядок, та спокій громадян.
ОСОБА_1 у судове засідання на 9 годину 30 хвилин 25.06.2025 року не з'явився, про явку до судового засідання був повідомлений належним чином, шляхом направлення йому 16.06.25 року судової повістки про виклик до суду, та виставленням інформації на сайті Приморського районного суду м. Одеси.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується:
-протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД №459330 від 8.06.2025 року.
Враховуючи, що ОСОБА_1 раніше не притягався до адміністративної відповідальності, суд вважає за необхідне та достатнє призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст.221, 283, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, суддя
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 119 (сто дев'ятнадцять) грн. на користь держави України.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 605 грн. 60 коп. на користь держави України.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: Гаєва Л.В.