Справа №759/19692/24
Провадження №2/752/4341/25
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
11 червня 2025 року м. Київ
Голосіївський районний суд міста Києва у складі:
головуючого судді Кордюкової Ж.І.,
за участю секретаря Дураєвої А.О.,
представника позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа Служба у справах дітей та сім'ї Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Орган опіки та піклування в особі Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав,-
В провадженні суду знаходиться зазначена цивільна справа.
Учасники справи в підготовче засідання не з'явились.
В ході підготовчого засідання судом було виконано вимоги ч. 2 ст. 197 ЦПК України.
За таких обставин суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити вказану справу до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197, 198, 200, 258, 260-261, 353-355 ЦПК України, суд,-
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа Служба у справах дітей та сім'ї Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Орган опіки та піклування в особі Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав.
Призначити зазначену цивільну справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 09 вересня 2025 року о 10:30 год. в Голосіївському районному суді міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Виставкова, б. 14-а.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Ж. І. Кордюкова