Ухвала від 28.05.2025 по справі 380/1162/24

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про продовження строку розгляду справи

28 травня 2025 рокуЛьвівСправа № 380/1162/24 пров. № А/857/5871/24

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Обрізка І. М.

суддів -Іщук Л. П.

Шинкар Т. І.

розглянувши в порядку письмового провадження в м.Львові питання про продовження строку розгляду справи за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Швидкий Світ" на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 06 лютого 2024 року у справі № 380/1162/24 за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Швидкий Світ" до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області про визнання протиправними дій,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 01.05.2024 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Швидкий Світ" на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 06 лютого 2024 року у справі № 380/1162/24 .

Справу призначено до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

Відповідно до частини 1 статті 309 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Частиною 2 цієї статті закріплено можливість апеляційного суду у виняткових випадках, з урахуванням особливостей розгляду справи, продовжити строк розгляду справи.

Відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (РИМ, 4.XI.1950), яка згідно з частиною першою статті 9 Конституції України є частиною національного законодавства України, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом.

Недотримання строків розгляду справ порушує конституційне право на судовий захист, гарантований статтею 55 Конституції України, і негативно впливає на ефективність правосуддя та на авторитет судової влади.

Розумним, зокрема, вважається строк, що є об'єктивно необхідним для виконання процесуальних дій, прийняття процесуальних рішень та розгляду і вирішення справи з метою забезпечення своєчасного (без невиправданих зволікань) судового захисту.

Суд апеляційної інстанції зауважує, що оцінюючи правову та фактичну складність справи, слід враховувати, зокрема, наявність обставин, що утруднюють розгляд справи.

Враховуючи обставини справи, введення на території України воєнного стану у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, рекомендації Ради суддів України судам щодо організації роботи в умовах воєнного стану, періоди перебування суддів у відпустці та значну кількість справ, які перебувають на розгляді у головуючого судді, суд апеляційної інстанції вважає за необхідне для повного та всебічного встановлення обставин справи продовжити строк розгляду справи за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Швидкий Світ" на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 06 лютого 2024 року у справі № 380/1162/24, з врахуванням розумного строку розгляду справи.

Керуючись статтями 309, 243, 321, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

продовжити строк розгляду справи за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Швидкий Світ" на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 06 лютого 2024 року у справі № 380/1162/24 , з врахуванням розумного строку розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя І. М. Обрізко

судді Л. П. Іщук

Т. І. Шинкар

Попередній документ
127699761
Наступний документ
127699763
Інформація про рішення:
№ рішення: 127699762
№ справи: 380/1162/24
Дата рішення: 28.05.2025
Дата публікації: 30.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; транспорту та перевезення пасажирів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (28.05.2025)
Дата надходження: 17.01.2024
Предмет позову: про визнання протиправними дій