Ухвала від 13.05.2025 по справі 204/2783/25

Справа № 204/2783/25

Провадження № 2-о/204/117/25

УХВАЛА

про витребування доказів

13 травня 2025 року м. Дніпро

Чечелівський районний суд міста Дніпра, у складі:

головуючого - судді Приваліхіної А.І.,

за участю секретаря судового засідання - Єрмак Д.О.,

заявниці ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Дніпрі заяву ОСОБА_1 , заінтересована Магдалинівська селищна рада, про встановлення факту родинних відносин, -

УСТАНОВИВ:

В провадженні Чечелівського районного суду міста Дніпра перебуває вищевказана цивільна справа.

Відповідно до вимог ч. ч. 2, 3 ст. 294 ЦПК України, з метою з'ясування обставин справи суд може за власною ініціативою витребувати необхідні докази. Справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.

З огляду на викладене, з метою з'ясування обставин справи та ухвалення законного, обґрунтованого та справедливого судового рішення у справі, суд вважає за необхідне витребувати у відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Но­во­ко­да­цько­му та Чечелівському районах у місті Дніпрі Південного між­ре­гіо­наль­но­го управління Міністерства юстиції (м. Одеса) повний витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженої у с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 .

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 294, 254, 353 ЦПК України, -

П ОС Т А Н О В И В :

Витребувати від відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Но­во­ко­да­цько­му та Чечелівському районах у місті Дніпрі Південного між­ре­гіо­наль­но­го управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (49000, м. Дніпро, пр. Лесі Українки 67) повний витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженої у с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Відповідно до вимог ч .ч. 7, 8 ст. 84 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність встановлену законом.

Витребувані докази необхідно надати до Чечелівського районного суду міста Дніпра у десятиденний строк із дня отримання копії ухвали суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І. Приваліхіна

Попередній документ
127596694
Наступний документ
127596696
Інформація про рішення:
№ рішення: 127596695
№ справи: 204/2783/25
Дата рішення: 13.05.2025
Дата публікації: 27.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чечелівський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (14.07.2025)
Результат розгляду: заяву задоволено повністю
Дата надходження: 14.03.2025
Предмет позову: про встановлення факту родинних відносин
Розклад засідань:
22.04.2025 15:00 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
13.05.2025 13:30 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
02.07.2025 13:00 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська