Ухвала від 22.05.2025 по справі 160/14587/25

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

22 травня 2025 рокуСправа № 160/14587/25

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Сластьон А.О., розглянувши позовну заяву Головного управління ДПС у Дніпропетровській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екомаркет плюс» про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

20 травня 2025 року Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звернулося до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екомаркет плюс», в якій позивач просить суд:

-стягнути податковий борг з Товариства з обмеженою відповідальністю «Екомаркет плюс» (ЄДРПОУ 34512594) до бюджету у розмірі 12 316 267,22 грн. шляхом стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків.

Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 та 172 Кодексу адміністративного судочинства України, та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 та 172 Кодексу адміністративного судочинства України, та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, немає.

Відповідно до частини 3 статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України Форми адміністративного судочинства Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Враховуючі складність справи, суд вважає за необхідне здійснювати розгляд справи у загальному позовному провадженні.

Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись статтями 171, 243, 248, Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1.Відкрити провадження в адміністративній справі. Справа буде розглядатися одноособово суддею Сластьон А.О.

Розгляд адміністративної справи №160/14587/25 проводити за правилами загального позовного провадження.

2. Призначити підготовче судове засідання у справі на «05» червня 2025 року об «14» годині « 00» хвилин, у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, буд. 4, в залі судового засідання №5.

Про дату, час і місце судового засідання повідомити учасників справи.

3. Витребувати докази у справі від відповідача:

- докази погашення (оплати) податкового боргу, який є предметом стягнення у даній справі;

-інформацію та докази отримання від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області податкової вимоги про сплату суми податкового боргу;

-пояснення та докази на підтвердження оскарження в адміністративному та/або судовому порядку податкових повідомлень-рішень/податкових вимог, на підставі яких виник податковий борг.

4. Запропонувати відповідачу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати до суду відзив на позовну заяву та/або клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.

Роз'яснити відповідачу, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.

5. Запропонувати позивачеві протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву подати до суду відповідь на відзив та/або клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.

6. Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.

7. Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: https://adm.dp.court.gov.ua/sud0470/ .

8. Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу разом з ухвалою надіслати копію позовної заяви.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя А.О. Сластьон

Попередній документ
127547755
Наступний документ
127547757
Інформація про рішення:
№ рішення: 127547756
№ справи: 160/14587/25
Дата рішення: 22.05.2025
Дата публікації: 26.05.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (09.09.2025)
Дата надходження: 20.05.2025
Предмет позову: стягнення податкового боргу
Розклад засідань:
05.06.2025 14:00 Дніпропетровський окружний адміністративний суд
03.07.2025 14:00 Дніпропетровський окружний адміністративний суд
07.08.2025 15:00 Дніпропетровський окружний адміністративний суд