ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про відкриття апеляційного провадження
та призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції
"09" травня 2025 р. Справа № 902/1178/24
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Юрчук М.І.
суддя Крейбух О.Г.
суддя Миханюк М.В.
перевіривши матеріали апеляційної скарги Фізичної особи-підприємця Миронової Ірини Володимирівни на рішення Господарського суду Вінницької області, ухваленого 31.03.25р. суддею Виноградським О.Є. у м.Вінниці, повний текст складено 01.04.25р. у справі № 902/1178/24
за позовом Фізичної особи-підприємця Миронової Ірини Володимирівни
до Акціонерного товариства "Вінницяобленерго"
про визнання рішення недійсним
Рішенням Господарського суду Вінницької області від 31.03.2025 у справі №902/1178/24 повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог Фізичної особи-підприємця Миронової Ірини Володимирівни до Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" про визнання незаконним та скасування рішення комісії Структурної одиниці “Вінницькі міські ЕМ» Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" з розгляду Акту про порушення ПРРЕЕ, оформлене Протоколом № 458 від 10.10.2024. Судові витрати покладено на позивача.
Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, Фізична особа-підприємець Миронова Ірина Володимирівна, 21.04.2025 через систему "Електронний суд", звернулася до апеляційного суду з апеляційною скаргою (вх1773/25 від 22.04.2025), в якій просить: скасувати рішення Господарського суду Вінницької області від 31.03.2025 у справі №902/1178/24, ухвалити нове рішення, яким позов Фізичної особи-підприємця Миронової Ірини Володимирівни до Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" задовольнити, визнати незаконним та скасувати рішення комісії Структурної одиниці “Вінницькі міські ЕМ Акціонерного товариства "Вінницяобленерго" з розгляду акту про порушення ПРРЕЕ, оформленого Протоколом № 458 від 10 жовтня 2024 року.
Оскільки апеляційна скарга надійшла без матеріалів справи, суд апеляційної інстанції витребував їх у Господарського суду Вінницької області.
06.05.2025 матеріали справи №902/1178/24 надійшли на адресу Північно-західного апеляційного господарського суду.
Перевіривши матеріали поданої апеляційної скарги з додатками, суд апеляційної інстанції встановив, що вказана апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції, відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України, підстави для її повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження у даному випадку відсутні.
Відповідно до вимог статті 262 ГПК України судова колегія визначилась про можливість відкриття апеляційного провадження. Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Керуючись ст.ст. 234, 235, 262, 263, 268 ГПК України, Північно-західний апеляційний господарський суд -
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Фізичної особи-підприємця Миронової Ірини Володимирівни на рішення Господарського суду Вінницької області від 31.03.2025 у справі №902/1178/24.
2. Розгляд апеляційної скарги призначити на "18" червня 2025 р. о 14:30год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59, у залі судових засідань №3.
3. Відповідачу у справі протягом десяти днів з дня одержання даної ухвали надати суду обґрунтований відзив на апеляційну скаргу, в порядку передбаченому статтею 263 ГПК України, а також докази надсилання копії відзиву та доданих до нього документів іншому учаснику справи.
4. Роз'яснити учасникам справи про їх право на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку статті 197 ГПК України.
5. Явка повноважних представників учасників провадження у справі у судове засідання - на їх власний розсуд. Попередити, що неявка учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.
6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями.
7. Ухвала надсилається учасникам провадження у справі через систему "Електронний суд", учасникам провадження у справі, які не зареєстрували електронних кабінетів в ЄСІТС ухвала направляється поштовим зв'язком.
Головуючий суддя Юрчук М.І.
Суддя Крейбух О.Г.
Суддя Миханюк М.В.