ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/2445/24
провадження № 1-кп/753/903/25
"30" квітня 2025 р.
Дарницький районний суд міста Києва у складі:
головуючий суддя ОСОБА_1 ,
судді ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,
під час проведення судового засідання в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР № 12023100020003350 від 26.08.2023 р. за обвинуваченням:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця с. Кропивня Житомирської області, з середньо-спеціальною освітою, не працюючого, інваліда 2 групи, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України,
сторони судового провадження та інші учасники:
прокурор ОСОБА_6 ,
захисник ОСОБА_7 ,
законний представник ОСОБА_8 ,
обвинувачений ОСОБА_5 ,
встановив:
У Дарницькому районному суді м. Києва на розгляді перебуває кримінальне провадження відносно обвинуваченого ОСОБА_5 за ч. 1 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України.
Прокурор в судовому засіданні звернулася з клопотанням про здійснення приводу свідків ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 ,, ОСОБА_15 , ОСОБА_16 та ОСОБА_17 , оскільки останні без поважної причини на виклики до суду не з'являються.
Захисник, законний представник та обвинувачений не заперечували проти клопотання прокурора про привід свідків.
Суд, дослідивши наявні в розпорядженні суду матеріали кримінального провадження, приходить до висновку про можливість задоволення клопотання прокурора, оскільки проведення судового засідання за відсутності свідків є неможливим.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 327 КПК України, зокрема: якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання прокурора і застосування приводу до свідків ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 ,, ОСОБА_15 , ОСОБА_16 та ОСОБА_17 в судове засідання.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 140, 143, 327 КПК України, -
постановив:
Здійснити привід свідків:
1) ОСОБА_9 , без постійного місця проживання;
2) ОСОБА_10 , який проживає за адресою: АДРЕСА_2 (тел.: НОМЕР_1 );
3) ОСОБА_11 , який проживає за адресою: АДРЕСА_3 (тел.: НОМЕР_2 );
4) ОСОБА_12 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_4 (тел.: НОМЕР_3 );
5) ОСОБА_13 , який проживає за адресою: АДРЕСА_5 , (тел.: НОМЕР_4 );
6) ОСОБА_14 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_6 (тел.: НОМЕР_5 );
7) ОСОБА_15 , який проживає за адресою: АДРЕСА_7 (тел.: НОМЕР_6 );
8) ОСОБА_16 , адреса: АДРЕСА_8 (тел.: НОМЕР_7 );
9) ОСОБА_17 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_9 (тел.: НОМЕР_8 ) в судове засідання, яке відбудеться 09 травня 2025 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Дарницького районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Севастопольська, 7/13.
Виконання ухвали доручити Дарницькому УП ГУ НП у м. Києві.
Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Дарницької окружної прокуратури міста Києва ОСОБА_6 .
Про стан виконання ухвали або причини її не виконання обов'язково повідомити суд до початку судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1
Суддя ОСОБА_3
Суддя ОСОБА_2