Апеляційне провадження
№ 22-ц/824/8711/2025 Доповідач - Ратнікова В.М.
м. Київ Справа № 757/26797/24-ц
29 квітня2025 року Київський апеляційний суд в складі колегії суддів Судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді - Ратнікової В.М.
суддів - Борисової О.В.
- Левенця Б.Б.
заслухавши доповідь судді Ратнікової В.М. про проведення підготовчих дій у справі за апеляційною скаргою представника відповідачаНаціональної академії керівних кадрів культури і мистецтв адвоката Стукальської Інни Миколаївни на рішення Печерського районного суду м.Києва від 17 вересня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Литвинової І.В., у справі за позовом ОСОБА_1 до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв про стягнення суми середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,-
Питання прийняття апеляційної скарги вирішено судом апеляційної інстанції в порядку, передбаченому ЦПК України.
Передбачені ст. 365 ЦПК України підготовчі дії суддею - доповідачем проведені, апеляційний розгляд справи забезпечено. Визначено склад учасників судового процесу, з'ясовано характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, обставини справи та обґрунтування апеляційної скарги.
Підстави проводити додаткові підготовчі дії відсутні.
Керуючись ст. 365, 366 ЦПК України, суд, -
Призначити справу до розгляду в приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом'янська, 2-А) на 19 травня2025 року на 12 годину 40 хвилин.
Про дату, час та місце судового розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.
Головуючий Судді: