Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Справа № 173/720/25
Номер провадження2/173/720/2025
про виправлення описки в ухвалі суду
24 квітня 2025 року м. Верхньодніпровськ
Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області у складі головуючого - судді Челюбєєва Є.В., розглянув матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: КП «Верхньодніпровське БТІ», Приватний нотаріус Тітовський Сергій Іванович про визнання права власності на самочинно збудований будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами,
У провадженні суду перебуває вказана цивільна справа.
Суд ухвалою від 22.04.2025 закрив підготовче провадження у справі та призначив судовий розгляд.
Як вбачається зі змісту, у тексті ухвали допущено описку - дату розгляду справи по суті зазначено 10 травня 2025 року о 10.30, замість 13 травня 2025 року о 10.30.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки; питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляє ухвалу; за ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень; заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження; ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Оскільки допущена описка є очевидною, необхідно виправити описку, вказавши правильно дату розгляду справи по суті.
Враховуючи викладене вище, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
Виправити описку, допущену в тексті ухвали Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від 22 квітня 2025 року у справі № 173/720/25 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 , треті особи: КП «Верхньодніпровське БТІ», Приватний нотаріус Тітовський Сергій Іванович про визнання права власності на самочинно збудований будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, зазначивши дату розгляду справи по суті 13 травня 2025 року о 10.30, замість 10 травня 2025 року о 10.30.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цивільним процесуальним кодексом України.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя Є.В. Челюбєєв