Справа № 554/11897/23 Номер провадження 22-ц/814/1821/25Головуючий у 1-й інстанції Тімошенко Н. В. Доповідач ап. інст. Одринська Т. В.
14 квітня 2025 року м. Полтава
Суддя Полтавського апеляційного суду Одринська Т.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення боргу
за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвоката Рака Артема Сергійовича на рішення Октябрського районного суду м.Полтави від 21 січня 2025 року,
Рішенням Октябрського районного суду м.Полтави від 21 січня 2025 року позов задоволено.
Стягнуто солідарно з ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 на користь ОСОБА_1 заборгованість за договором позики в сумі 2 000 000 гривень, судовий збір в розмірі 13 420 грн, а всього 2 013 420 грн.
На вказане судове рішення представник ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвокат Рак Артем Сергійович подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 21 березня 2025 року апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвоката Рака Артема Сергійовича залишено без руху.
Надано апелянту термін для усунення недоліків апеляційної скарги та роз'яснено наслідки невиконання вимог ухвали у строк, встановлений судом.
На виконання вимог ухвали від 21 березня 2025 року ОСОБА_3 частково усунено недоліки, викладені у вказаній ухвалі Полтавського апеляційного суду.
Так, апелянтом подано клопотання про долучення квитанції про сплату судового збору за подання апеляційної скарги..
При цьому, інші недоліки, вказані в ухвалі Полтавського апеляційного суду від 21 березня 2025року, апелянтом не усунуто.
Згідно частин 2, 6 статті 127 ЦПК України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду. Про поновлення або продовження процесуального строку суд постановляє ухвалу.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення права особи на апеляційний розгляд, апеляційний суд приходить до висновку про продовження строку для усунення недоліків апеляційної скарги.
Керуючись ст. 185, 354, 356, 357 ЦПК України, суддя
Продовжити представнику ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвокату Раку Артему Сергійовичу строк для виконання ухвали Полтавського апеляційного суду від 21 березня 2025 року для усунення недоліків щодо оплати судового збору на десять днів з дня отримання даної ухвали.
У випадку не усунення вказаних недоліків у десятиденний строк апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.
Ухвала в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.В. Одринська