Справа № 505/2136/22
Провадження № 1-кп/505/300/2025
07.04.2025 Котовський міськрайонний суд Одеської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
секретаря судового засідання ОСОБА_2
за участю сторін кримінального провадження:
прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Подільськ Одеської області клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності із застосування примусових заходів виховного характеру у кримінальному провадженні за №-12021161180000206 від 14.07.2022 відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Антонюки Миколаївського району Одеської області, громадянина України, неодруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого,
обвинуваченого за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.126 КК України, -
В провадженні Котовського міськрайонного суду Одеської області перебуває на розгляді клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності із застосування примусових заходів виховного характеру у кримінальному провадженні за №-12021161180000206 від 14.07.2022 відносно ОСОБА_5 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.126 КК України.
Особа, відносно якої розглядається питання про застосування примусових заходів виховного характеру ОСОБА_5 в судові засідання не з'являється без поважних причин та не повідомляє про причини своєї неявки.
В підготовчому судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 заявила клопотання про застосування до особи, відносно якої розглядається питання про застосування примусових заходів виховного характеру ОСОБА_5 привід через Подільський РУП ГУНП в Одеській області.
Захисник ОСОБА_4 проти клопотання прокурора не заперечував.
Законний представник ОСОБА_5 - ОСОБА_6 , та потерпілий ОСОБА_7 у підготовче судове засідання не з'явились з невідомих суду причин.
Відповідно до ст.139 та ст.323 КПК України, якщо обвинувачений, який був у встановлений цим Кодексом порядку викликаний, не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, до обвинуваченого може бути застосовано привід.
Відповідно до ст.140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Відсутність в судовому засіданні особи, щодо якої розглядається клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності із застосування примусових заходів виховного характеру, без поважних причин, робить неможливим проведення судового засідання, тому суд вважає застосувати до ОСОБА_5 привід через Подільський РУП ГУНП в Одеській області, для забезпечення розгляду кримінального провадження.
Керуючись ст.ст.139, 140, 323, 371, 372 КПК України, суд -
Застосувати до особи, стосовно якої розглядається клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності із застосування примусових заходів виховного характеру ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Антонюки Миколаївського району Одеської області, громадянина України, неодруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого, - привід для забезпечення його явки у підготовче судове засідання призначене на 30 липня 2025 року о 11 годині 00 хвилин.
Привід доручити співробітникам Подільського РУП ГУНП у Одеській області.
Контроль за виконанням даної ухвали доручити прокурору Подільської окружної прокуратури ОСОБА_3 .
Про виконання приводу або неможливості виконання із зазначенням причин інформувати головуючого до засідання письмово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1