Справа № 344/14009/24
Провадження № 2/344/686/25
01 квітня 2025 року місто Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області у складі:
головуючого - судді Мелещенко Л.В.
при секретарі судового засідання - Ласки І.О.
за участю сторін:
представника позивача - адвоката Грипа І.Ю.
відповідача - ОСОБА_1
представника відповідача - адвоката Маруди С.Р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Івано-Франківськ за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором,-
29 липня 2024 року позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр», місцезнаходження: 01133 м. Київ, вул. Мечнікова, буд. 3, офіс 306, звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , про стягнення заборгованості за договором в розмірі 58626,60 грн.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29 липня 2024 року дану справу розподілено головуючому судді Мелещенко Л.В.
Ухвалою суду від 02 серпня 2024 року прийнято до розгляду та відкрито провадження у даній справи, ухвалено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Ухвалою суду від 05 грудня 2024 року відмовлено у задоволенні заяви ОСОБА_1 про зупинення провадження у даній справі до вирішення кримінального провадження №12021096010000276.
30 грудня 2024 року представником позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до суду через систему «Електронний суд» подано клопотання про витребування доказів у Акціонерного товариства «Ощадбанк».
Представник позивача у судовому засіданні просив задовольнити дане клопотання.
У судовому засіданні відповідач та його представник вирішення даного клопотання поставили на розсуд суду.
Суд, вислухавши сторони, розглянувши матеріали клопотання та матеріали справи, виходить з наступного.
Відповідно до частини першої статті 84 Цивільного процесуального кодексу України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Частинами шостою-восьмою статті 84 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Враховуючи те, що огляд судом доказів, про витребування яких просить представник позивача, сприятиме всебічному, повному та об'єктивному з'ясуванню обставин справи, оцінка зазначеного доказу може мати суттєве значення для вирішення справи по суті, суд дійшов висновку, що слід задовольнити клопотання позивача.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 53, 84, 258-260, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати у Акціонерного товариства «Ощадбанк» (01001 м. Київ, вул. Госпітальна, буд. 12г, код ЄДРПОУ 00032129):
1) інформацію, чи видавалася ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) кредитна картка № НОМЕР_3;
2) докази зарахування на картку № НОМЕР_3 кредитних коштів у сумі 3000,00 грн, які 16 травня 2021 року були на неї перераховані, а саме виписки по ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) за номером картки № НОМЕР_3 за період з 16 травня 2021 року по 20 травня 2021 року;
3) ідентифікаційний дані власника картки та повний номер картки № НОМЕР_3, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорту, адресу місця проживання, контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти, тощо) та ніші відомості про власника вказаної картки;4) інформацію щодо номеру телефону, на який відправляється інформація про підтвердження здійснення операцій (фінансовий номер телефону) за платіжною карткою № НОМЕР_3 за період з 16 травня 2021 року по 20 травня 2021 року;
5) інформацію, чи знаходиться номер телефону НОМЕР_2 в анкетних даних ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
Оголосити перерву у справі на 06 травня 2025 року на 11 годину 00 хвилин у залі судових засідань № 11 Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області (вул. Грюнвальдська, 11, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76018).
Особам, яким ухвала направляється на виконання, роз'яснити, що у разі неповідомлення суд про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені Главою 9 Розділу І «Заходи процесуального примусу» Цивільного процесуального кодексу України.
Роз'яснити, що у разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Вказані документи слід направити суду до 06 травня 2025 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Мелещенко Л.В.