Ухвала від 24.03.2025 по справі 361/12277/24

Справа № 361/12277/24

Провадження № 2/361/6314/24

24.03.25

УХВАЛА

24 березня 2025 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:

судді - Писанець Н.В.,

при секретарі - Бондар Ю.В.,

за участі: позивача - ОСОБА_1 ,

представника позивача - ОСОБА_2 ,

відповідача - ОСОБА_3 ,

представника відповідача - ОСОБА_4 ,

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду м. Бровари цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Головного управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою,

встановив:

В провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Головного управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.

В підготовчому засіданні представник відповідача ОСОБА_3 - ОСОБА_4 заявила клопотання про залучення до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехпроект» оскільки вважає, що за наслідками розгляду даної справи в судовому рішенні можуть бути встановлені обставини, які будуть стосуватися прав та інтересів Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехпроект».

Представник позивача ОСОБА_1 - Немеровець Т.А. в підготовчому засіданні проти задоволення клопотання представника відповідача ОСОБА_3 - ОСОБА_4 про залучення до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехпроект» заперечувала, вважаючи його безпідставним.

Згідно ч. 1 ст. 53 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Для повного та всебічного розгляду даної справи, суд вважає за необхідне залучити до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехпроект».

Керуючись ст. 53 ЦПК України, суд

ухвалив:

Заяву представника відповідача задовольнити.

Залучити в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехпроект» (ЄДРПОУ 24222834, адреса місця знаходження: Київська область, місто Бровари, вулиця Героїв УПА, будинок 7-А, оф. 1) до участі в справі позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Головного управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В. Писанець

Попередній документ
126112753
Наступний документ
126112755
Інформація про рішення:
№ рішення: 126112754
№ справи: 361/12277/24
Дата рішення: 24.03.2025
Дата публікації: 27.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Броварський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (01.12.2025)
Дата надходження: 11.12.2024
Предмет позову: про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою
Розклад засідань:
03.03.2025 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
24.03.2025 10:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
10.04.2025 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
26.05.2025 14:30 Броварський міськрайонний суд Київської області
29.05.2025 15:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
23.06.2025 14:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
15.09.2025 14:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
25.09.2025 10:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
01.12.2025 10:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
16.01.2026 11:30 Броварський міськрайонний суд Київської області