Рішення від 21.03.2025 по справі 160/3902/25

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 березня 2025 рокуСправа №160/3902/25

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Луніної О.С., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у місті Дніпро адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, визнання дій протиправними,-

ВСТАНОВИВ:

06.02.2025 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (вул. Сімферопольська, 17-а, м. Дніпро, 49005, код ЄДРПОУ ВП 44118658), Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області (вул. 93-ї Холодноярської Бригади, буд. 1, м. Дніпро, 49001, код ЄДРПОУ 37988155), Дніпровської міської ради (пр. Дмитра Яворницького, 75, м. Дніпро, 49000, код ЄДРПОУ 26510514), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спора на стороні позивача: Громадська організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» (вул. Фабрично-заводська, буд. 20, кв. 79, м. Дніпро, 49055, код ЄДРПОУ 1508568), в якій позивач просить:

- скасувати повідомлення-рішення від 26.09.2024 року за номерами №2185640-2411-0466-UA12020010000033698 та №2185641-2411-0466-UA12020010000033698;

- визнати дії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, такими, що порушують положення Конституції і закони України, без дотримання принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації, без дотримання необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів ОСОБА_1 , на досягнення яких спрямоване це рішення без урахуванням права ОСОБА_1 на участь у процесі прийняття рішення протягом розумного строку.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що податковим органом протиправно прийнято спірні податкові повідомлення-рішення про нарахування податкового зобов'язання на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Позивачка вказує, що право власності на вказане нерухоме майно вона отримала значно раніше ніж прийнято податковий кодексу, яким визначено такий вид податкового зобов'язання. Вказує, що попередній закон, що регулював відносини у сфері оподаткування майна громадян, що був чинний на момент набуття власності позивачем не містив такого податку, а отже нараховані податкові зобов'язання є протиправними.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.02.2025 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.02.2025 року у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про розгляд справи №160/3902/25 у судовому засіданні з викликом сторін в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська Організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, визнання дій протиправними відмовлено.

20.02.2025 Головним управлінням Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області до суду надіслано відзив на позовну заяву в якому останній заперечує проти задоволення позовних вимог та зазначає, що чинним податковим законодавством визначаються діючи в країні податки, збори та інші обов'язкові платежі. Якщо платник податку не погоджується з нарахуванням/розрахунком податку він має право звернутись до компетентного органу за проведенням звірки, уточненням суми нарахувань, оскарження тощо. В свою чергу Казначейська служба не є компетентним органом в галузі справляння та адміністрування податку. Відповідач вказує, що не вбачає підстав для заявлення вимог до нього в межах даного спору. Відносини, що виникли між позивачкою та Казначейською службою стоються лише відповіді на інформаційний запит стосовно рахунку Дніпровської міської ради, відкритого казначейською службою для справляння податку, проте жодним чином не стосується оскаржуваних рішень про нарахування податкових зобов'язань.

25.02.2025 Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області до суду надіслано відзив на позовну заяву, в якому відповідач 1 заперечує проти задоволення позовних вимог та вказує, що податкове зобов'язання з податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки нараховано відповідно до даних що містяться у інформаційних базах ДПС стосовно платника податку.

03.03.2025 від Дніпровської міської ради надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач - заперечує проти заявлених позовних вимог та вказує, що оскільки позивачка є власницею об'єктів нерухомості, то відповідно має обов'язок зі сплати визначених законом податків.

06.03.2025 позивачем до суду спрямовано відповідь на відзив, в якому остання заперечує доводи відповідачів та наполягає на повному задоволенні позовних вимог.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.03.2025 року у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про розгляд справи №160/3902/25 у судовому засіданні з викликом сторін в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська Організація «Об'єднана правозахисна група “Багнет Нації»» про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, визнання дій протиправними відмовлено.

17.03.2025 від третьої особи надійшла відповідь на відзив, в якій останній вважає необґрунтованими доводи відповідачів по справі та наполягає на протиправності прийнятих податкових повідомлень-рішень, які винесено неуповноваженими державними органами, за відсутності передбачених Конституцією України підстав, зазначає, про протиправність вимоги податкового органу перерахувати нараховане податкове зобов'язання на невстановлений розрахунковий рахунок незареєстрованої належним чином установи.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19.03.2025 року визнано заяву ОСОБА_1 про відвід судді Луніної О.С. в адміністративній справі №160/3902/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська Організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, визнання дій протиправними необґрунтованою. Передано матеріали адміністративної справи №160/3902/25 для визначення складу суду для вирішення питання про відвід судді.

19.03.2025 відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями визначено головуючого суддю Царікову О.В. для вирішення заяви про відвід судді та справу передано головуючому судді.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 20.03.2025 (суддя Царікова О.В.) у задоволенні заяви ОСОБА_1 про відвід судді в адміністративній справі № 160/3902/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська Організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, визнання дій протиправними відмовлено.

Справа розглядається судом в порядку спрощеного провадження за приписами статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами. При розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення позову по суті, проаналізувавши застосування норм матеріального та процесуального права, суд встановив наступне.

Судом встановлено та матеріалами справи підтверджено, що ОСОБА_1 , 02.01.2025року отримано замовний лист №0600994382346, надіслане від за місцем постійного проживання. Цим листом Головне управління державної податкової служби у Дніпропетровської області своїм повідомленнями - рішеннями від 26.09.2024року за номерами № 2185640-2411-0466- UA 12020010000033698 та № 2185641-2411-0466- UA 12020010000033698 повідомило позивачку про визначену суму податкового зобов'язання, за податковий період 2023 рік, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений від фізичних осіб, які є власниками об'єктів житлової нерухомості.

Вважаючи винесені відповідачем податкові повідомлення-рішення щодо визначених об'єктів нерухомого майна протиправними, позивач звернулася до суду з цим позовом.

Вирішуючи позовні вимоги по суті, суд зазначає наступне.

Згідно з пп. 14.1.129-1., 14.1.157 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України об'єкти нежитлової нерухомості - будівлі, їх складові частини, що не є об'єктами житлової нерухомості. До об'єктів нежитлової нерухомості відносяться:

а) будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

б) будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

в) будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

г) гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

ґ) будівлі промислові та склади;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

е) господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

є) інші будівлі.

Податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності.

Відповідно до пп. 41.1.1. п. 41.1. ст. 41 Податкового кодексу України контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи.

Підпунктом 54.3.3. п. 54.3. ст. 54 Податкового кодексу України визначено, що контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, або зменшення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларовану до повернення з бюджету у зв'язку із використанням платником податку права на податкову знижку, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган.

Згідно з п. 58.1. ст. 58 Податкового кодексу України контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян).

Розділом XII Податкового кодексу України врегульовано сплату платниками податків податку на майно.

Згідно пп. 265.1.1. п. 265.1. ст. 265 Податкового кодексу України податок на майно складається, зокрема, з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

За пп. 266.1.1. п. 266.1. ст. 266 Податкового кодексу України платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Підпунктом 266.1.2. п. 266.1. ст. 266 Податкового кодексу України встановлено, що визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

Відповідно до пп. 266.2.1. п. 266.2. ст. 266 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

За пп. 266.3.1., 266.3.2. п. 266.3. ст.266 Податкового кодексу України базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності

Згідно з пп. 266.5.1. п. 266.5. ст. 266 Податкового кодексу України ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

Підпунктом 266.6.1. п. 266.6. ст. 266 Податкового кодексу України встановлено, що базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

Відповідно до пп «а» пп. 266.4.1. п. 266.4. ст. 266 Податкового кодексу України база оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів.

За пп. 266.7.1. п. 266.7. ст. 266 Податкового кодексу України обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

Згідно з пп. 266.7.2. п. 266.7. ст. 266 Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, разом з детальним розрахунком суми/сум податку, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються платнику податку контролюючим органом у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу, до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, визначені в абзаці першому цього підпункту, що надсилаються платнику податку, повинні містити щодо кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, зокрема, але не виключно, інформацію про адресу місцезнаходження об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості, його площу, ставки та надані фізичним особам пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Водночас, перебіг таких строків зупинявся Законом №2120-IX згідно п. 102.9. ст. 102 Податкового кодексу України на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану зупиняється перебіг строків, визначених цим Кодексом, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Відповідно до пп. 266.7.3. п. 266.7. ст. 266 Податкового кодексу України платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

права на користування пільгою із сплати податку;

розміру ставки податку;

нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за своєю податковою адресою платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

За пп. 266.7.4. п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України органи державної реєстрації прав на нерухоме майно зобов'язані у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій, надає відомості у строки та в порядку, встановлені підпунктом 70.16.7-1 пункту 70.16 статті 70 цього Кодексу.

У разі подання платником податку контролюючому органу правовстановлюючих документів на нерухоме майно, відомості про яке відсутні у базі даних інформаційних систем центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, сплата податку фізичними особами здійснюється на підставі поданих платником податку відомостей до отримання контролюючим органом відомостей від органів державної реєстрації прав на нерухоме майно про перехід права власності на об'єкт оподаткування.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 115 Цивільного кодексу України господарське товариство є власником майна, переданого йому учасниками товариства у власність як вклад до статутного (складеного) капіталу.

Застосовуючи вищевикладені нормативні положення до обставин цієї справи суд зазначає наступне.

Відповідно даних інформаційно-комунікаційних систем податкового органу та інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) перебуває на податковому обліку в ГУ ДПС (Дніпровській ДПІ), та є власником об'єктів житлової та нерухомості:

- квартири, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1559750412101, розташованої за адресою АДРЕСА_2 , загальна площа 44,8 кв. м, дата державної реєстрації права власності 23.05.2018, частка власності 1.

- квартири, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 506745, розташованої за адресою АДРЕСА_3 , загальна площа 139,10 кв. м, дата державної реєстрації права власності 02.03.2003, частка власності 1.

Керуючись пп. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Кодексу, ГУ ДПС сформовано в автоматичному режимі ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) податкові повідомлення-рішення (форма «Ф») за 2023 рік:

- 2185640-2411-0466-UA12020010000033698 на суму 7534,82 грн. за 2023 рік, квартира, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 506745, розташованої за адресою АДРЕСА_3 , загальна площа 139,10 кв. м, дата державної реєстрації права власності 02.04.2003, частка власності 1.;

- 2185641-2411-0466-UA12020010000033698 на суму 2426,74 грн. за 2023 рік, квартира, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1559750412101, розташованої за адресою АДРЕСА_2 , загальна площа 44,8 кв. м, дата державної реєстрації права власності 23.05.2018, частка власності 1.

З огляду на встановлені у справі обставини та приведені норми податкового законодавства, суд доходить висновку про наявність підстав для нарахування позивачу, як власнику квартир, що є об'єктами оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, грошового зобов'язання за 2023 рік.

Доводи позивачки стосовно того, що остання набула право власності на об'єкти нерухомого майна раніше ніж було прийнято податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, суд вважає неприйнятними в межах спірних правовідносин, оскільки спірні податкові повідомлення-рішення прийняті за період, на підставі та у спосіб передбачені чинним на час їх прийняття законодавством.

Так само, суд зазначає, що позовні вимоги заявлені до Головного управління казначейської служби та Дніпровської міської ради не підлягають задоволенню оскільки не корелюються предметом спору в даній справі.

Згідно із ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

У рішенні по справі «Серявін та інші проти України» від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, суд повторює, що згідно із його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі Руїс Торіха проти Іспанії від 9 грудня 1994 року, серія A, № 303-A, п.29).

Частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

З огляду на викладене вище, суд дійшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову ОСОБА_1 .

Враховуючи відмову у задоволені позовних вимог, розподіл судових витрат не здійснюється.

Керуючись ст.ст. 2, 9, 77, 78, 90, 139, 241-246, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Дніпровської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Громадська організація «Об'єднана правозахисна група «Багнет Нації»» про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, визнання дій протиправними - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя О.С. Луніна