Справа № 362/516/25
Провадження № 2/362/1518/25
18 березня 2025 року
суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Марчук О.Л., перевіривши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи фінанс» до ОСОБА_1 про прийняття позову, відкриття провадження, стягнення заборгованості та судових витрат, розгляд справи, залучення третьої особи, проведення заочного розгляду справи, оприлюднення рішення, надсилання рішення та листування,
Позивач звернувся до суду із вказаним позовом.
У зв'язку з тим, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України, ухвалою від 22 січня 2025 року, її було залишено без руху.
Копію вказаної ухвали отримано 22 січня 2025 року представником позивача особисто за електронною адресою вказаною в позові.
Станом на 18 березня 2025 року судом від позивача або його представника не отримано позовної заяви яка б відповідала вимогам статей 175 і 177 ЦПК України.
Відповідно до частини третьої статті 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Таким чином, враховуючи, що позивач відповідно до ухвали суду не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, приходжу до висновку, що позовну заяву слід вважати неподаною і повернути позивачу.
На підставі викладеного, керуючись статтями 185, 258 - 261 ЦПК України,
Вважати неподаною та повернути позивачу позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи фінанс» до ОСОБА_1 про прийняття позову, відкриття провадження, стягнення заборгованості та судових витрат, розгляд справи, залучення третьої особи, проведення заочного розгляду справи, оприлюднення рішення, надсилання рішення та листування.
Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвалу може бути оскаржено безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Cуддя
Дата складення повного судового рішення - 18 березня 2025 року.