Постанова від 12.11.2010 по справі 10281/09/1570

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 листопада 2010 року Одеський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Танцюри К.О.,

за участю секретаря Руденко І.В.,

за участю:

-представника позивача -Поярков В.О. (довіреність від 20.04.2009р.),

-представника відповідача -Касько І.А. (довіреність №10753/К/10-006 від 08.04.2009р.),

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Одеса-КрАЗ»до Державної податкової інспекції в Суворовському районі м. Одеси про визнання нечинними та скасування податкових повідомлень-рішень,-

ВСТАНОВИВ:

ТОВ «Одеса-КрАЗ» звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції в Суворовському районі м.Одеси про визнання нечинними та скасування податкових повідомлень-рішень від 14.07.2009 р. №0000772301/2, №0001372301/0/1, №0000782301/1, №0001372301/0/1, №0001812301, №0000792301/2, №0001392301/0/1. Позовні вимоги «Одеса-КрАЗ» обґрунтовує тим, що факти виявлених порушень податкового законодавства викладені в акті перевірки №2102/23-1/3587032 від 25.03.2009р. необґрунтовані, протиправні та такі, що не відповідають дійсним обставинам справи. В порушення вищенаведених норм законодавства в акті жодним чином не висвітлені та не описані окремі факти порушень з боку підприємства ТОВ «Одеса - КрАЗ», не наведено жодного факту порушення податкового законодавства. Акт не спирається на первинні документи, на підставі яких вчинено порушення податкового законодавства. Крім того ані письмових, ані усних пояснень від нашого підприємства інспектор-ревізор не вимагав, у зв'язку з чим позивач вважає, що в акті відображені лише суб'єктивні припущення, а також необґрунтовані дані. На думку позивач дані перевірки не відповідають дійсності, крім того, в податкових повідомленнях-рішеннях неправильно визначено розмір штрафних (матеріальних) санкцій. Також позивач зазначив, що ТОВ «Одеса -КрАЗ» не є платником збору за право використання місцевої символіки, а відтак донарахування останньому збору на використання місцевої символіки м.Одеса за 2006-2008р.р. є неправомірним.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві та додатково пояснив, що обігові-сальдові відомості (ОСВ), на підставі яких відповідачем було зроблено висновки щодо наявності порушень податкового законодавства є аналітичною довідкою підприємства відносно обігу по рахунку 361 «Розрахунки з контрагентами». Згідно стандартів бухгалтерського обліку в бухгалтерському обліку використовується метод подвійного запасу, що означає що кожна операція кореспондується двома рахунками бухгалтерського обліку. За дебетом 361 рахунку відображаються результати реалізації товарів, робіт та послуг, за кредитом 361 рахунку відображаються результати, як правило, оплати покупців за товари роботи та послуги. Співробітники податкової інспекції під час проведення та оформлення результатів податкової перевірки для визначення валових доходів взяли за основу сумовий показник дебету 361 рахунку, котрий дійсно не співпав з декларацією по податку на прибуток підприємств. Але є деякі господарські операції, котрі знаходять своє відображення в бухгалтерському обліку, які мають сторнуючий характер, тобто скасування тих чи інших операцій проведених до того. Це цілком законні операції, так як вони були проведенні до початку проведення перевірки. Відповідні первинні бухгалтерські документи були надані перевіряючим, котрі підтверджували вірність показників підприємства, задекларованих в податковій звітності.

Представники відповідача позов не визнали з підстав, викладених у запереченні на адміністративний позов, наполягали, що оскаржувані податкові повідомлення-рішення є законними та обґрунтованими, винесеним у відповідності до вимог чинного законодавства та зазначили, що відповідачем порушено п.п.1.22.1, п.1.22, п.1.25 ст.1;п.п.4.1.1, 4.1.6 п.4.1 ст.4; ч.11.3.1 п.11.3 ст.11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»від 28.12.1994р. №334/94-ВР в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся на загальну суму 23376,00 грн., п.п.7.3.1 п.7.3 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 03.04.1997р. №168/97-ВР в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся в розмірі 16947,00 грн., ст. 12, ст.18 Декрету Кабінету Міністрів «Про місцеві податки та збори»від 20.05.1993 р. №56-93 та ст. 4 Положення про збір за право використання місцевої символіки, затвердженого рішенням Одеської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів, розмірів їх ставок у межах, визначених законом»від 15.10.2001р. №2725-ХХІІІ (із змінами та доповненнями) в результаті чого занижено збір за право використання місцевої символіки в періоді, що перевірявся, на загальну суму 2451,59 грн. Відповідно до Положення про збір за право використання місцевої символіки, яким визначено механізм справляння, порядок сплати збору та відповідальність і контроль за надходженням збору до міського бюджету, назва міста Одеси включена до переліку і, за використання якої юридичними особами і громадянами у комерційних цілях нараховується збір у встановленому порядку.

Заслухавши пояснення представників сторін, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

З 27.02.2009р. по 31.03.2009р. головним державним податковим ревізором-інспектором відділу проведення проведення податкового аудиту платників податків управління податкового контролю юридичних осіб ДПІ у Суворовському районі м.Одеси Баланчук О.В, начальником відділу організації роботи з безхазяйним майном управління погашення прострочених податкових зобов'язань ДПІ у Суворовському районі м.Одеси Черняк А.А., старшим державним податковим інспектором відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Суворовському районі м. Одеси Колесніковою І.М. було проведено виїзну планову перевірку ТОВ «Одеса-КрАЗ»з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2006р. по 31.12.2008р. та іншого законодавства за період з 01.01.2006р. по 31.12.2008р.

За результатами зазначеної перевірки складено акт №2102/23-1/30587032 від 25.03.2009р. (а.с.10-50), у висновках якого зазначено встановлені перевіркою порушення п.п.1.22.1, п.1.22, п.1.25 ст.1; п.п.4.1.1, 4.1.6 п.4.1 ст.4; ч.11.3.1 п.11.3 ст.11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»від 28.12.1994р. №334/94-ВР в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся на загальну суму 23376,00грн., п.п.7.3.1 п.7.3 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 03.04.1997р. №168/97-ВР в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся в розмірі 16947,00 грн., ст. 12, ст.18 Декрету Кабінету Міністрів «Про місцеві податки та збори»від 20.05.1993 р. №56-93 та ст. 4 «Ставки збору»Положення про збір за право використання місцевої символіки»затвердженого рішенням Одеської місцевої ради «Про встановлення місцевих податків та зборів, розмірів їх ставок у межах, визначених законом»від 15.10.2001р. №2725-ХХІІІ (із змінами та доповненнями) в результаті чого занижено збір за право використання місцевої символіки в періоді, що перевірявся, на загальну суму 2451,59 грн., п.п. 8.1.1 п.8.1 ст.8 Закону України Про податок з доходів фізичних осіб»донараховано податку з доходів фізичних осіб в сумі 798,19 грн.

На підставі вказаного акту, відповідачем прийнято податкові повідомлення-рішення від 31.03.2009р. №0000772301/0 щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 23376,00 грн. та застосованої штрафної санкцій у розмірі 11377,00 грн.; від 31.03.2009р. №0000782301/0 щодо донарахованого ПДВ у сумі 16947,00 грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 8475,00 грн.; від 31.03.2009р. №0000792301/0 про сплату донарахованої суми збору за право використання місцевої символіки у розмірі 2451,59 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1224,96 грн.; від 30.03.2009р. №0000024171/0 щодо сплати донарахованого податку з доходів фізичних осіб у розмірі 798,19 грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1596,38грн.

Не погодившись із вказаними податковими повідомленнями-рішеннями, позивач оскаржив їх в адміністративному порядку, подавши до ДПІ у Суворовському районі м.Одеси відповідні первинні скарги.

За результатами розгляду первинних скарг ТОВ «Одеса-КрАЗ»рішеннями ДПІ у Суворовському районі м. Одеси від 03.06.2009р. №16278/10/25-008, №16277/10/25-008 №16276/10/25-008 податкові повідомлення рішення №0000772301/0 №0000782301/0 №0000792301/0 залишено без змін, а скаргу -без задоволення.

Рішенням ДПІ у Суворовському районі м. Одеси від 03.06.09 р. № 16275/10/25-008 про результати розгляду первинної скарги податкове повідомлення-рішення від 30.03.2009р. № 0000024171/0 скасовано.

На підставі вищевказаних рішень про результати розгляду первинних скарг ДПІ у Суворовському районі м. Одеси були прийняті податкові повідомлення-рішення:

- від 05.06.09р. № 0000772301/1 щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 23376,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 11377,00 грн.;

- від 05.06.09р. № 0001372301/1 щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 142,00грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 382,00 грн.

- від 05.06.09р. № 0000782301/1 щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 16947,00грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 8475,00 грн.

- від 05.06.09р. № 0001372301/1 щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 114,00грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 56,00 грн.

- від 05.06.09р. № 0000782301/1 щодо сплати донарахованого збору за право використання місцевої символіки у розмірі 2451,59 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1224,96 грн.

- від 05.06.09 р. № 0001392301/1 щодо сплати донарахованого збору за право використання місцевої символіки у розмірі 0,57 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1,12 грн.

ТОВ «Одеса-Краз»не погодилося з зазначеними податковими повідомленнями-рішеннями ДПІ у Суворовському районі та оскаржило їх до Державної податкової адміністрації в Одеській області.

Державна податкова адміністрація з Одеській області розглянула повторні скарги ТОВ «Одеса-Краз»та зменшила суму штрафу у повідомленні-рішенні від 05.06.09р. №0000782301/1 щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 16947,00 грн. до 13671,00 грн. та збільшила штрафні (фінансові) санкції з ПДВ на 1300,00 грн.

Податкові повідомлення-рішення від 05.06.2009р.№ 0000772301/1 № 0001372301/1 №0001372301/1 №0000782301/1 №0001392301/1 залишені без змін.

ТОВ «Одеса КрАЗ»отримало податкові повідомлення -рішення:

- від 14.07.09 р. №0000772301/2 щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 23376,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 11377,00 грн.;

- від 14.07.09р. № 0001372301/0/1 щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 142,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 382,00 грн.;

- від 14.07.09 р. № 0000782301/1 щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 13671,00грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 8475,00 грн.;

- від 14.07.09 р. № 0001372301/0/1 щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 114,00 грн. та застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 56,00 грн.;

- від 14.07.09 р. № 0001812301 щодо сплати донарахованого застосованої штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1300,50 грн.;

- від 14.07.09 р. № 0000792301/2 щодо сплати донарахованого збору за право використання місцевої символіки у розмірі 2451,59 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1224,96 грн.;

- від 14.07.09 р. № 0001392301/0/1 щодо сплати донарахованого збору за право використання місцевої символіки у розмірі 0,57 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1,12 грн.

Порядок оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства затверджений Наказом Державної податкової адміністрації України від 10.08.2005р. N 327, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 25.08.2005р. за №925/11205(надалі - Порядок).

Так, згідно п. 1.3 зазначеного Порядку за результатами проведення невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання оформляється акт, а в разі відсутності порушень податкового, валютного та іншого законодавства - довідка. Акт - службовий документ, який стверджує факт проведення невиїзної документальної або виїзної планової чи позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єкта господарювання і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб'єктами господарювання.

Відповідно до п.1.5 - 1.7 Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, акт невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок повинен містити систематизований виклад виявлених у ході перевірки фактів порушень норм податкового, валютного та іншого законодавства. За результатами невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок в акті викладаються всі суттєві обставини фінансово-господарської діяльності суб'єкта господарювання, які мають відношення до фактів виявлених порушень податкового, валютного та іншого законодавства. Факти виявлених порушень податкового, валютного та іншого законодавства викладаються в акті невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок чітко, об'єктивно та в повній мірі, із посиланням на первинні або інші документи, які зафіксовані в бухгалтерському та податковому обліку, що підтверджують наявність зазначених фактів.

Тобто зміст порушення податкового законодавства повинен бути чітко відображений в акті перевірки з посиланням на конкретну господарську операцію, але в акті №2102/23-1/30587032 від 25.03.2009р. перевірки ТОВ «Одеса -КрАЗ», всупереч вищезазначеним положенням, не викладені конкретні порушення підприємства котрі призвели до донарахувань податкових зобов'язань та не міститься чіткого тлумачення змісту помилки і зазначення конкретних операцій, по яким виникло таке донарахування податкових зобов'язань.

Відповідно до положень п. 2.3.2 Порядку за кожним відображеним в акті фактом порушення податкового законодавства необхідно: висвітлити показники, які

відображаються суб'єктом господарювання у податковій та іншій звітності, та фактичні показники, виявлені у ході перевірки на підставі первинних документів податкового та бухгалтерського обліку суб'єкта господарювання у розрізі періодів у грошових одиницях, передбачених звітністю; у разі виявлення розбіжностей чітко викласти зміст порушення з посиланням на конкретні пункти і статті нормативно-правових актів, що порушені платником податків, зазначити період (місяць, квартал, рік) фінансово-господарської діяльності платника податків, в якому дане порушення здійснено, при цьому додати до акта письмові пояснення посадових осіб суб'єкта господарювання щодо встановлених порушень; зазначити первинний документ, на підставі якого вчинено записи у податковому та бухгалтерському обліку (навести кореспонденцію рахунків операцій), та інші докази, що достовірно підтверджують наявність факту порушення; у разі відсутності первинних документів або ненадання для перевірки первинних та інших документів, що підтверджують факт порушення, зазначити перелік цих документів. При цьому до акта перевірки додаються пояснення посадових осіб або інших працівників суб'єкта господарювання (у межах їх компетенції), що перевіряється, щодо відсутності первинних та інших документів, у разі відмови посадових осіб суб'єкта господарювання надати перевіряючим письмові пояснення щодо встановлених порушень та/або причин ненадання первинних та інших документів, що підтверджують встановлені порушення, факти відмови відобразити в акті.

Тобто перевірка господарської діяльності повинна проводитися виключно на підставі первинних документів. При цьому, обігові - сальдові відомості, на які є посилання в акті перевірки та які надавались відповідачем у судових засіданнях, не є первинними документами, на підставі яких вчинено записи у податковому та бухгалтерському обліку.

Згідно ч.1 ст.9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999, № 996-XIV підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.

При цьому, обігові відомості -це спосіб узагальнення даних поточного обліку по рахунках, а не первинний бухгалтерській документ, який можна покласти в основу виявлених порушень податкового законодавства.

Так, акт перевірки №2102/23-1/30587032 не містить посилань на відсутність при перевірці первинних та інших документів або на відмову посадових осіб суб'єкта господарювання надати перевіряючим письмові пояснення щодо встановлених порушень та/або причини ненадання первинних та інших документів, що підтверджують встановлені порушення.

За таких обставин, оскільки в акті перевірки №2102/23-1/30587032 від 25.03.2009р. відсутні чіткі тлумачення порушень ТОВ «Одеса-КрАЗ»з посиланням на конкретні первинні документи, які б дозволили підтвердити чи спростувати висновки щодо порушення п.п.1.22.1, п.1.22, п.1.25 ст.1; п.п.4.1.1, 4.1.6 п.4.1 ст.4; ч.11.3.1 п.11.3 ст.11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», п.п.7.3.1 п.7.3 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість», податкові повідомлення-рішення від 14.07.2009р. №0000772301/2, №0001372301/0/1, №0000782301/1, №0001372301/0/1, №0001812301 підлягають скасуванню.

В частині позовних вимог ТОВ «Одеса-КрАЗ», щодо скасування податкових повідомлень-рішень від 14.09.2010р. №0000792301/2, №0001392301/0/1 про сплату донарахованого збору за право використання місцевої символіки суд вважає необхідним відмовити враховуючи наступне.

Згідно п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»від 21 травня 1997 року280/97-ВР виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання як встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок у межах, визначених законом.

Відповідно до п.9 ч.2 ст. 15 Закону України «Про систему оподаткування»до місцевих зборів (обов'язкових платежів) належить збір за право використання місцевої символіки.

Згідно ст.ст. 12,18 Декрету Кабінету Міністрів «Про місцеві податки і збори» збір за право на використання місцевої символіки справляється з юридичних осіб і громадян, які використовують цю символіку з комерційною метою. Дозвіл на використання місцевої символіки (герба міста або іншого населеного пункту, назви чи зображення архітектурних, історичних пам'яток) видається відповідними органами місцевого самоврядування. Граничний розмір збору за право на використання місцевої символіки не повинен перевищувати з юридичних осіб - 0,1 відсотка вартості виробленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням місцевої символіки. Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок. Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків та зборів.

Рішенням Одеської міської ради від 15.10.2001р. №2725-ХХІІ, затверджено Положення про збір за право використання місцевої символіки, яким визначено механізм справляння, порядок сплати збору та відповідальність і контроль за надходженням збору до бюджету м. Одеси.

У Положенні про збір за право використання місцевої символіки встановлено перелік символіки, за використання якої повинен сплачуватись збір, згідно якого назва міста Одеси включена до переліку символіки і за використання якої юридичними особами і громадянами у комерційних цілях нараховується збір у встановленому порядку.

Тобто, ТОВ «Одеса-Краз»є платником збору за право використання місцевої символіки, з урахуванням валового доходу від продажу товарів (робіт, послуг) з використанням місцевої символіки, який підприємством відображено у Деклараціях з податку на прибуток, оскільки підприємство з комерційною метою у своїй назві використовує назву м.Одеси, у зв'язку з чим податкові повідомлення-рішення від 14.09.2010р. №0000792301/2, №0001392301/0/1 прийняті відповідно до норм діючого законодавства.

Відповідно до частини 3 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо.

За приписами ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, покладається на відповідача, якщо він заперечує проти позову.

Враховуючи вищевикладене та оцінюючи наявні у матеріалах справи докази в сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги ТОВ «Одеса-КрАЗ»підлягають задоволенню в частині скасування податкових повідомлень-рішень від 14.07.2009р. №0000772301/2, №0001372301/0/1, №0000782301/1, №0001372301/0/1, №0001812301.

Керуючись ст.ст.158-163, 167 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Підприємства «Одеса-КрАЗ» у формі ТОВ до Державної податкової інспекції в Суворовському районі м. Одеси про визнання нечинними та скасування податкових повідомлень-рішень від 14.07.2009р. №0000772301/2, №0001372301/0/1, №0000782301/1, №0001372301/0/1, №0001812301, №0000792301/2, №0001392301/0/1- задовольнити частково.

Скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0000772301/2, щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 23376,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 11377,00 грн.

Скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0001372301/0/1, щодо сплати донарахованого податку на прибуток у сумі 142,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 382,00 грн.

Скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0000782301/1, щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 13671,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 8475,00 грн.

Скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0001372301/0/1, щодо сплати донарахованого ПДВ у сумі 114,00 грн. та застосованої штрафної санкції у розмірі 56,00 грн.

Скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0001812301, щодо сплати застосованої штрафної санкції у розмірі 1300,50 грн.

В частині позовних вимог, щодо скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009р. №0000792301/2, щодо сплати донарахованого збору за право використання місцевої символіки у розмірі 2451,59 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1224,96 грн. в частині застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі в розмірі 116,13 грн. та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Суворовському районі м.Одеси від 14.07.2009 р. №0001392301/0/1, щодо сплати донарахованого збору та право використання місцевої символіки у розмірі 0,57 грн. та застосування штрафної (фінансової) санкції у розмірі 1,12 грн. - відмовити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя К.О. Танцюра

12 листопада 2010 року