Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
10.03.2025м. ХарківСправа № 922/466/25
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Рильової В.В.
при секретарі судового засідання Бойко О.Н.
розглянувши матеріали справи
за позовом Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (місцезнаходження: 61022, місто Харків, Майдан свободи, будинок 5, Держпром, 6 під'їзд, 1 поверх, кімната 35; код ЄДРПОУ: 22630473)
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Левіосо Кепітал Груп Україна" (місцезнаходження: 61103, Харків, вулиця Дерев'янка, будинок 8; код ЄДРПОУ: 38597851)
про стягнення 68 000,00 грн.
за участю представників:
позивача: не з'явився;
відповідача: не з'явився.
Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (позивач) звернулося до Господарського суду Харківської області з позовною заявою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Левіосо Кепітал Груп Україна" (відповідач), в якій просить стягнути з відповідача пеню у розмірі 68 000,00 грн.
Також позивач просить суд покласти на Товариство з обмеженою відповідальністю Левіосо Кепітал Груп Україна" витрати зі сплати судового збору.
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 19.02.2025 позовну заяву Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі922/466/25. Справу постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 10 березня 2025 року о 12:00.
У визначений день та час представники сторін в підготовче засідання не з'явилися, про дату час та місце судового засіданні були повідомленні належним чином шляхом надіслання ухвали суду від 19.02.2025 до їх електронних кабінетів.
Разом з цим, суд зазначає що 06.03.2025 до Господарського суду Харківської області від позивача надійшла заява (вх.№5956 від 06.03.2025), в якій останній просить суд провести підготовче засіданні призначене на 10.03.2025 без участі представника позивача, у зв'язку з його відпусткою.
Представник відповідача про причини своєї неявки суд не повідомив, заяв, клопотань не надав.
Враховуючи неявку учасників справи в перше підготовче засідання, а також ненадання відповідачем відзиву на позов; приймаючи до уваги необхідність забезпечення принципу змагальності та реалізації прав сторін на повне та об'єктивне встановлення всіх обставин справи в умовах дії в Україні воєнного стану, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи № 922/466/25 в підготовчому засіданні, на підставі пункту 3 частини другої статті 183 Господарського процесуального кодексу України.
Також з огляду на обмежені строки розгляду справи в підготовчому засіданні, суд, керуючись частиною третьою статті 177 Господарського процесуального кодексу України, з власної ініціативи продовжує підготовче провадження у справі № 922/466/25 на 30 днів.
На підставі викладеного, керуючись статтями 177, 182, 183, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1.Продовжити строк підготовчого провадження у справі № 922/466/25 на 30 днів.
2. Розгляд справи № 922/466/25 в підготовчому засіданні відкласти на 31 березня 2025 року об 11:00 годині.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, майдан Свободи, 5, 8-й під'їзд, 1-й поверх, зал № 102.
Роз'яснити учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до статті 197 ГПК України.
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштою або дистанційними засобами зв'язку.
Інформацію щодо роботи суду та щодо розгляду конкретних судових справ можна отримати на сайті суду, зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України.
Ухвалу підписано 10.03.2025
Суддя В.В. Рильова
Справа №922/466/25