про залишення позову без розгляду
10 березня 2025 року м. Київ №320/42240/23
Київський окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Перепелиця А.М., ознайомившись з заявою позивача про відкликання позовної заяви у справі за позовом ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м. Києві та Київській області про визнання протиправною відмову, зобов'язання вчинити певні дії,
До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м. Києві та Київській області про визнання протиправною відмову, зобов'язання вчинити певні дії, в якому просить:
- визнати протиправною відмову Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби України в місті Києві та Київській області прийняти у ОСОБА_1 декларацію про відмову від іноземного громадянства замість документа про припинення громадянства російської федерації;
- зобов?язати Центральне міжрегіональне управління державної міграційної служби України в місті Києві та Київській області прийняти у ОСОБА_1 подану ним 13.09.2023 декларацію про відмову віл іноземного громадянства замість документа про припинення громадянства російської федерації.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 20.11.2024 відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Від представника позивача надійшла до суду заява про залишення позову без розгляду.
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.
За таких підстав та враховуючи, що представником позивача подано заяву про залишення позову без розгляду, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для залишення позову без розгляду.
Керуючись статтями 240, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Заяву представника позивача про залишення позову без розгляду у справі №320/42240/23 - задовольнити.
Позовну заяву ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м. Києві та Київській області про визнання протиправною відмову, зобов'язання вчинити певні дії, - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя Перепелиця А.М.