Справа № 309/3565/24
Провадження № 2-о/309/342/24
24 лютого 2025 року м. Хуст
Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Лук'янова О.В., перевіривши заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хустському районі Закарпатської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,-
ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хустському районі Закарпатської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів, звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючих документів.
20 лютого 2025 року ухвалою судді Хустського районного суду Закарпатської області Лук'янової О.В. зазначену заяву було залишено без руху та заявнику ОСОБА_1 було запропоновано у термін 10 днів з дня отримання ним копії ухвали виправити недоліки заяви.
Станом на 24 лютого 2025 року заявник не усунув вказані недоліки, провадження по справі не відкрито.
24 лютого 2025 року до відкриття провадження у справі заявник ОСОБА_1 подав до суду заяву про повернення заяви.
Відповідно до п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України: заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Керуючись ст.185 ч.4 п.3, 258-261, 353-355 ЦПК України, суддя
Заяву ОСОБА_1 /місце проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: не відомий/, заінтересована особа, - Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хустському районі Закарпатської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /місце знаходження: 90400, м.Хуст Закарпатської області, вулиця Майдан Незалежності, №2; ЄДРПОУ: 25999045/, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів - повернути заявнику.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та /або/ обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду повністю або частково до Закарпатського Апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи /вирішення питання/ без повідомлення /виклику/ учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного тексту ухвали суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя Хустського
районного суду: Лук'янова О.В.