Справа № 467/1562/24
Провадження № 2/467/39/25
Іменем України
21.02.2025 рокуАрбузинський районний суд Миколаївської області
у складі:
головуючого судді Догарєвої І.О.,
за участю секретаря Скорнякової С.В.,
прокурора Мокряка І.М.,
представника відповідача ОСОБА_1 ОСОБА_2
розглянув у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в с-щі Арбузинка Первомайського району Миколаївської області цивільну справу за позовною заявою, поданою заступником керівника Первомайської окружної прокуратури Сілецькою Оксаною Євгенівною в інтересах держави до Арбузинської селищної ради, ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Віра» про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом визнання незаконним та скасування рішення, повернення земельної ділянки
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовною заявою, поданою заступником керівника Первомайської окружної прокуратури Сілецькою Оксаною Євгенівною в інтересах держави до Арбузинської селищної ради, ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Віра» про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом визнання незаконним та скасування рішення, повернення земельної ділянки.
Ухвалою судді від 24.10.2024 року справу прийнято до розгляду, справу визначено розглядати за правилами загального позовного провадження. До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.
15.01.2025 року від представника відповідача Савісько С.М. надійшов відзив на позовну заяву. Позовні вимоги не визнає.
17.01.2025 року від заступника керівника Первомайської окружної прокуратури Сілецької О.Є. надійшла відповідь на відзив. Позовні вимоги підтримує.
Ухвалою суду від 05.02.2025 року відмовлено у задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Порхуна В.М. про залучення спеціалістів.
Прокурор в підготовчому судовому засіданні вважав за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні.
Представник відповідача ОСОБА_1 , адвокат Порхун В.М. в підготовчому судовому засіданні вважав за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні.
Інші учасники справи у підготовче засідання не з'явилися, про час і місце розгляду справи повідомлені належно.
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Судом проведено підготовчі дії, які необхідні для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті та які є достатніми для закриття підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі немає.
Суд вважає за доцільне завершити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 74, 189, 197, 198, 200, 353 ЦПК України, суд, -
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 10:00 годину 17.03.2025 року в приміщенні Арбузинського районного суду Миколаївської області.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.О.Догарєва