Ухвала від 20.02.2025 по справі 629/7532/24

УХВАЛА

20 лютого 2025 р.Справа № 629/7532/24

Другий апеляційний адміністративний суд у складі:

судді-доповідача Жигилія С.П., суддів: Макаренко Я.М. , Перцової Т.С.

розглянувши питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 10.02.2025 по справі № 629/7532/24

за позовом ОСОБА_1

до Департаменту патрульної поліції

третя особа: Інспектор УПП роти УПП батальйону Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант Васіщев Артем Михайлович

про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 10.02.2025 відмовлено в задоволенні позову ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції, третя особа: Інспектор УПП роти УПП батальйону Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант Васіщев Артем Михайлович про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

На зазначене рішення ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України (далі по тексту - КАС України), подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України, з урахуванням ст. 286 КАС України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та витребування матеріалів справи, необхідних для розгляду скарги на судове рішення з суду першої інстанції, в порядку, встановленому ст. 300 КАС України.

Керуючись ст. 286, 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 10.02.2025 по справі № 629/7532/24 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції, третя особа: Інспектор УПП роти УПП батальйону Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант Васіщев Артем Михайлович про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до початку розгляду справи.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Витребувати з Лозівського міськрайонного суду Харківської області справу № 629/7532/24.

Копію даної ухвали надіслати до Лозівського міськрайонного суду Харківської області для її негайного виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач С.П. Жигилій

Судді Я.М. Макаренко Т.С. Перцова

Попередній документ
125308762
Наступний документ
125308764
Інформація про рішення:
№ рішення: 125308763
№ справи: 629/7532/24
Дата рішення: 20.02.2025
Дата публікації: 24.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (05.05.2025)
Дата надходження: 06.12.2024
Предмет позову: про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі
Розклад засідань:
11.03.2025 12:10 Другий апеляційний адміністративний суд
01.04.2025 14:40 Другий апеляційний адміністративний суд