Ухвала від 07.02.2025 по справі 340/7098/24

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про поновлення провадження

07 лютого 2025 року м. Кропивницький Справа № 340/7098/24

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Петренко О.С., розглянувши в порядку письмового провадження питання про поновлення провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про визнання протиправними та зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить:

1) визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо нарахування та виплати щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2000 грн., додатково до існуючого розміру пенсійного забезпечення, відповідно до постанови КМУ від 14.07.2021 №713 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб», починаючи з 01.09.2024;

2) зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області встановити та виплатити ОСОБА_1 щомісячну доплату до пенсії в розмірі 2000 грн., відповідно до постанови КМУ від 14.07.2021 №713 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб», починаючи з 01.09.2024, з урахуванням раніше виплачених сум.

Ухвалою судді від 07.11.2024 року відкрито провадження у даній справі та призначено її до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Ухвалою судді від 20.11.2024 року провадження в справі зупинено (а.с.21).

Відповідно до частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

З огляду на предмет позову, обґрунтування позовних вимог, наявні підстави для поновлення провадження у справі.

Керуючись ст.ст.3, 257, 258, 260, 262, 263 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Поновити провадження у справі № 340/7098/24.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду О.С. ПЕТРЕНКО

Попередній документ
125075230
Наступний документ
125075232
Інформація про рішення:
№ рішення: 125075231
№ справи: 340/7098/24
Дата рішення: 07.02.2025
Дата публікації: 13.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (03.03.2025)
Дата надходження: 04.11.2024
Предмет позову: Про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язати вчинити певні дії