Єдиний унікальний номер № 333/1069/25
Провадження № 6/333/59/25
10 лютого 2025 року м. Запоріжжя
Комунарський районний суд міста Запоріжжя у складі головуючого судді Ходька В.М., розглянувши матеріали заяви товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Технофінанс" про заміну сторони виконавчого провадження, -
ТОВ "ФК "Технофінанс" звернулося до суду з вищевказаною заявою, в якій просить в рамках виконавчого провадження №68056257, відкритого на підставі виконавчого напису №4769 вчиненого 04.12.2021 приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу Кобельницьким Сергієм Івановичем про стягнення боргу з ОСОБА_1 , на користь ТОВ "ФК "Преміум Актів", замінити стягувача ТОВ "ФК "Преміум Актів" на його правонаступника ТОВ "ФК " Технофінанс ".
Вивчивши матеріали заяви суд прийшов до висновку, що заяву про заміну сторони виконавчого провадження необхідно повернути заявнику без розгляду з наступних підстав.
Статтею 183 ЦПК України передбачено, що письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження). Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вказаних вимог, повертає її заявнику без розгляду.
Судом встановлено, що до заяви товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Технофінанс" не додані докази їх надіслання стягувачу - Товариству з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Преміум Актів", у зв'язку з чим заяву слід повернути заявнику без розгляду.
Також, суд звертає увагу заявника на те, що відповідно до ч. 3 ст. 442 ЦПК України суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
Як видно з матеріалів справи, первісним кредитором був АТ АКБ "Конкорд". Відомості про його залучення як заінтересованої особи або обґрунтування неможливості/непотрібності його залучення в матеріалах заяви відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.183, 259-261 ЦПК України, -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Технофінанс" про заміну сторони виконавчого провадження - повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду, шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя В.М. Ходько